St. Tropez

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Terkabarka, Módosítva: 2019. június 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A nem zsíros, tápláló Self Tan Luxe száraz olaj a legjobb megoldás a napokig tartó természetes, ragyogó barnaság eléréséhez. Gyorsan száradó formula természetes illóolajokkal, klinikailag bizonyítottan akár egy hétig hidratálja a bőrt.

Parabén és szulfátmentes, természetes nerolival, citromfűvel és grapefruit illóolajokkal gazdagított önbarnító, minden bőrtípusra ideális, növeli a bőr rugalmasságát, közben egy azonnali csillogó fénnyel burkol be.

xxs

2019. augusztus 17.

A többiekkel ellentétben én imádom. Kevés kell belőle, inkább vizes, mint olajos az állaga, egyáltalán nem ragad, foltmentesen eloszlatható és van guide color is, hogy lásd, hová kentél és hová nem. Teljesen megszárad egy perc alatt. Zuhanyzásnál a guide color le fog jönni, alatta a tartós szín diszkrétebb, de természetes hatású. A szaga leginkább semmilyen, száradás után nem érzem, bár csak olyankor használom, amikor nem izzadok rá. Hetente egyszer azért találok rá alkalmat.
Nekem hibátlan!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Nekem hibátlan!!

bbkriszta

2019. július 3.

tökéletesen egyet kell h értsek az előttem szólóval
büdös, nem tartós és nekem még kicsit foltos is lett ...
kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

tökéletesen egyet kell h értsek az előttem szólóval
büdös, nem tartós és nekem még kicsit foltos is lett ...
kuka

mikkamakka75

2019. június 28.

Màr fel akartam tölteni ezt a terméket, csak mindig lusta voltam 😅 Örülök, hogy màs megtette és elmondtatom, hogy mekkora pénzkidobàs volt szàmomra ez az olaj. Az ordenàré fémes szaga csak az egyik mínusz pont (mondjuk jó nagy, mert szàmomra és a közelemben lévők szàmàra is elviselhetetlen), az összes többi mínusz azért jàr, mert ugyan szép színt ad foltosodàs nélkül, de ez a szín pont a következő zuhanyozàsig tart rajtam.

Magyaràn vettem egy lemosható bronzosítót, az ilyen jellegű termékek àrànak a 3-4-szereséért. És még büdös is. Ez volt aztàn az év üzlete, mondhatom 😂

Egyébként nem csak külföldről rendelhető, mint ahogy az adatlapon szerepel. Bàr ez engem màr nem érint 😂 Tipikusan a "soha többet" kategória

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Terkabarka

2019. június 28.

Szép színt ad, kicsit vöröses beütésűt, nem sárgásat és nem is zöldeset. Ez a legtöbb bőrtónuson sokkal természetesebb hatású, mint pl a st tropez többi, zöldes tónusú önbarnítója (bár rajtam azok is szép eredményt adnak). Tartósságára sincs panaszom. Az ára borsos, de ezt a St Tropez-től már megszokhattuk.
Ami miatt egy pontot mindenképp levonok, az az illata. Rendkívül erős citrusos, sőt számomra kissé fémes illata van, és ez reggelre az önbarnító szaggal keveredve már felér egy biológiai fegyverrel :D Érdekes, hogy nagyon sokan (külföldi review-kban) meg épp az illatát dicsérik. Én nagyon háklis vagyok az illatokra és a túlillatosítást is nehezen viselem (illatosításra a parfümöt szeretem, nem krémeket). A lábamra tuti el fogom használni, annál feljebb viszont nem biztos, hogy el tudom viselni. Aki nem ilyen háklis, az biztos nagyon fogja szeretni, mert amúgy meg tuti jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 28.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.