StarGazer

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek
Kiszerelés:   1,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 13.

Kiszerelés:   1,8 g
Kategória:   Sminkek

Matzee

2017. február 2.

Magasan pigmentalt, nagyon jó kiszerelésű, rengeteg van benne, széles szinvalasztek. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Parabének: Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 6 / CI 15850, FD&C Red 40, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 77491, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.