StarGazer

Ár:   1575 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ritariot, Módosítva: 2014. február 17.

Tejfehér színű krémes/folyékony, ecsettel is, ujjal is jól kenhető textúrájú, matt, építhető technikai alapozó. Nem szárítja a bőrt, nincs meszes hatása, hidratáló anyagokkal dúsított, rétegezhető.

abicicaaa

2018. június 28.

1 csillag mínusz az undorító szagáért, ezen kívül teszi a dolgát, az alapozót világosítja ahogy kell, rajtam nem üt ki fehéren.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

eSophie

2015. július 24.

Szép, természetes fehér bőrt lehet vele varázsolni. (Mert szeretem és általában eléggé fehér vagyok) Nem is zavaró érzés a bőrön, mint egy arckrém ami gyorsan felszívódik. Télen mindenképp hasznát veszem, de így nyáron csak leizzadnám. Más alapozóval keverve még nem próbáltam és rétegezve sem próbáltam (hófehér sminkhez), mert szuper izzadós vagyok és ciki lenne ha foltokban maradna csak rajtam. :)

Az én tubusomra 40ml van írva, de a Make Up Plázánál 45ml szerepel a leírásában. Viszont van egy StarGazer Pro Foundation alapozóm is és ugyanekkora a tubus, azon 45ml van. Nem tudom, hogy elírták-e valahol vagy tényleg kevesebb van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

_ca_

2014. szeptember 4.

Önmagában nem használtam én sem, viszont olvasva, hogy a sötétebb árnyalatú alapozókon lehet vele halványítani, én is rendeltem egyet próbaként. Én a Covergirl három-az-egyben alapozójával kevertem (hogy hogy került hozzám egy túl sötét példány, az egy másik dühítő történet), és sikerült egészen vállalható árnyalatot kikísérletezni. Irritációt nem okozott, ami nekem nagyon fontos. Nálam szerencsére a fehérsége sem ütközött ki. Fel kell neki rónom viszont - bár ez valahol sajnos logikus - hogy az eredeti alapozó előnyös tulajdonságainak egy részét kiütötte, sajnos sem a tartósságra, sem a fedésre nem volt túl jó hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

munyi91

2014. július 26.

Az összetevőkkel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni,valószínű a MUP-os lista aktuálisabb.Hétfőn rendeltem meg, pénteken már meg is kapom és ha kipróbáltam véleményezek róla:) Előre megadom neki minimum a 3 csillagot, mivel rengeteg jót halottam és olvastam róla főleg külföldi bloggereknél.Elvileg nagyon jól működik sima alapozóval összekeverve. Remélem ez lesz a tökéletes megoldás arra, hogy pénztárcabarát áron egy jó igazán világos alapozót sem találok a hófehér bőrömre :)

Upd.: sajnos marad a 3 csillag, ugyanis valamiért nehezen keveredik el a színes alapozóval és azt vettem észre, hogy az arcomon egy idő után kiül a fehér alapozó 1-2 helyen ami nem túl szép látvány.Még próbálom több fajta alapozóval de eddig nem vagyok elájulva...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Kaolin 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.