StarGazer

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. december 30.

Korrektorként is használható, hipoallergén stiftes alapozó.

8 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: pMichelle
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Postával küldöm vagy személyes átvétel lehetséges

nora.hajdu91

2015. július 29.

Tartós, jól fed, viszont ha rendeltek, arra figyeljetek oda, hogy a színei nagyon világosak, én megszoktam hogy mindenből a legvilágosabb kell, ebből az 1-es árnyalat még krém kontúrnak, másik alapozó alá is világít a bőrömön, olyan fehér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Lindi

2015. március 27.

Én korrektornak használom csak,mert túl erős,de pont ilyent kerestem,nem arckrémszerű alapozót.Úgyhogy nálam a célra 5 csillag,mivel a színe is tetszik,nem húgysárga,mint egyes termékek,a fedése pedig erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 27.

őzgida88

2014. október 22.

Szerintem bőrtől függ, hogy kinek válik be és kinek nem. Nekem totál ez a típus a megfelelő. Pont jól fedi a bőröm és elsősorban kontúrozáshoz és korrektorozáshoz használom, szuper jól ki lehet erre használni. Főleg korrektorozásra, homlokközépre, valamint az orromra és környékére is ez a leghatékonyabb. Nagyon szeretem, tök egyszerű vele dolgozni éppen csak utó kell igazítanom a kezemmel és már kész is. Az a legklasszabb benne, hogy nem alapozom le teljesen az arcom, csak bizonyos helyekre teszek belőle és már ettől sokkal egyenletesebb és szebb a bőröm összképe egész nap. Bármikor újravenném, most nálam ez a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 22.

Sminkakademia

2014. április 18.

Nagyon bevált, mint korrektor. Alapozónak nekem túl nagy fedésű, de az orrom környékén abszolút ezt használom. Szintetikus ecsettel nagyon jól el tudom dolgozni és életemben először megfelelő árnyalatot sikerült neten keresztül választanom. Nagyon elégedett vagyok vele, ráadásul óriási kiszerelésben kapható. Azt hittem kisebb, de meglepően nagy. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

Judith

2014. február 19.

Extra rossz. Elvileg ez korrektor és alapozó. Korrektornak túlságosan maszkos, beül huszonévesen a szemráncaimba(??). A legvilágosabb van meg belőle, hófehér az arcom, de ez annál is világosabb. Alapozóként mozaikban válik le az arcomról az első perc után porral fixálva....normál bőröm van. Igazából 0-át adnék, totál pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Camilla_B

2014. február 12.

Muszáj volt leváltanom az eddigi stickemet, mert használhatatlan volt (nem ez a márka volt). Viszont ez a StarGazer extra jó!!! 3x akkora, mint amit eddig használtam és nagyon jól tapad, jó a fedése és nagyon jó árban van. Bármikor újravenném, mert csak beledobom a táskámba és napközbe, ha szükséges ezzel javítok. De meg kell mondjam, hogy ha ezzel javítok, utána ez egész nap szép. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.