Stenago

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Aloe vera kivonatot tartalmaz.

hagicica20

2013. június 6.

Amikor a kicsi fiam megszületett sorra vettem a nagy hangzatos márkák törlőkendőit. De egyikkel sem voltam megelégedve. Vagy nem volt jó illatunk, vagy nem tisztítottak elég jól vagy nagyon hamar kiszáradtak. És ekkor döntöttem el, hogy sorra próbálom ki a törlőkendőket, ahogy szembe jönnek velem a polcon. Nos ő volt az első jelölt és milyen jól bevált. Nagyon jó illata van, kellően nedves, dobozba rakva nem szárad ki, jól tisztít (még nagydolognál is elég egy darab), nem irritál és relativ jó áron van. (azaz csak volt, m már ez is megdrágult) :(( Szóval összességében nagyo n tetszik és már a nagyon sokadik csomaggal vesszük újra. Ennél maradok amíg kapható lesz. Nagyon megérdemelten kap 5*-ot. Ja és még hozzátenném, hogy nem irritál, nem szárít és nincs az inci listán piros pötty. :) Sokszor még a sminkemet is ezzel távolítottam el. És még arra is nagyon bevált. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Nefertiti

2013. június 4.

Bar en nem vagyok gyerek es gyerekem sincs, meg :P
megis mindig lapul egy csomag torlokendo a taskamban.
Ennek valoban nagyon jo illata van, kellokeppen nedves, es ha jol visszazarjuk hasznalat utan akkor nem szarad ki.
Nem szarit, nem irrital, tokeletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Bar en nem vagyok gyerek es gyerekem sincs, meg :P
megis mindig lapul egy csomag torlokendo a taskamban.
Nem szarit, nem irrital, tokeletes! :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.