Stenders

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: g.lindus85, Módosítva: 2018. október 16.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Vörös áfonyás szappan, frissítő aromával és kecsketej szappanalappal keverve.

Gyengéden tisztítja és puhítja a bőrt. Vörös áfonya esszenciával gazdagítva, mely életerővel tölti fel a használóját. A boróka illóolaj további tisztító és tonizáló hatást ad a szappanhoz.

Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert és ásványi olajokat.

Horvathangelika1

2018. november 17.

Október 16.:Tök jó vele fürdeni heti 1-2x,de ennél többször nekem szárít. Az illata valóban csodás,viszont gyorsan fogy ,kb 2hét. Arcot is mosok ezzel,annak jó,ha kiszárad kicsit. Ha nem lesz ötletem,talán újraveszem,estleg ajándék ;)
Up: ma reggel megmostam vele az arcom, és elkezdett hámlani mindenhol. Ez sem jó az arcomra :(

November 17.: kézmosó lett, annak tök jó volt. Azt hiszem még mindig van belőle egy kevés, nem szárítja a kezemet, az illata jó. Újravenni biztos nem fogom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

laural

2016. június 19.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, nagyon jó kis szappan ez. Finom az illata, nem szárít, nem esik szèt első használatkor, és nem is válik olyan "taknyossá", mint a legtöbb kézműves szappan. Rajtam az illata nem túl tartós, de ezt nem is vàrtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 19.

feketeahajam

2015. december 2.

Teljesen odáig vagyok érte! Isteni az illata és szuperjól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

Teljesen odáig vagyok érte! Isteni az illata és szuperjól hidratál

eveartstar

2015. október 8.

Isteni finom luxusparfüm illatú szappan! Nem az a a nyúlós állagú kézműves vacak, hanem kemény szappan. Nincs nagy habja, viszont tartós az illata, és az illatfelhő is a fürdőszobában. Ajándéknak is kiváló, mivel szépen becsomagolva kapod meg a boltban, nem csak úgy hozzád vágnak egy nyers darabot!
Sőt igényesen van becsomagolva! A finom virágmintás papír alatt a szappan körül egy réteg vászon darab van, hogy ne itatódjon át a vékony papír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 8.

radorsi

2015. július 5.

Anyukámnak vettem karácsonyra, aztán visszamentem és vettem magamnak is. Nagyon finom illatú, kellemes a (pergamen szárazságú, ekcémára hajlamos) bőrömnek. A sellőlány szappant nem űbereli, de ott toporog a sarkában!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Teacska

2015. március 30.

Imádom! Fantasztikus, tartós az illata, és puha lesz tőle a bőröm, jókedvem lesz tőle, csodás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

franyoh

2015. február 9.

Legjobb szappan a világon :) Imádom az illatát, a hatását és mindenét. Mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer próbálja ki, nem fog csalódni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

Judit4

2015. január 26.

Nem hiszem, hogy létezik ennél jobb szappan....
1.,Brutálisan jó illata van. Sokáig érzem a bőrömön.
2.,Nagyon finom krémes habot képez.
3.,Ha létezne az illata parfümben, azért nagyon sokat kiadnék...
4.,Egy normális szappanért megfizethető 1200 Ft.
5.,Az arcomat sem szárította, a szememet sem csípte.

10 csillag! Sokszor vettem, sokszor veszem ezentúl is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Nem hiszem, hogy létezik ennél jobb szappan....
1.,Brutálisan jó illata van. Sokáig érzem a bőrömön.
2.,Nagyon finom krémes habot képez.
3.,Ha létezne az illata parfümben, azért nagyon sokat kiadnék...
4.,Egy normális szappanért megfizethető 1200 Ft.
5.,Az arcomat sem szárította, a szememet sem csípte.

10 csillag! Sokszor vettem, sokszor veszem ezentúl is!

VNóri

2013. december 4.

Nagy kedvencem ez a szappan! Kiválóan tisztít, kellemes, de nem tolakodó az illata! Bár inkább száraz bőröm van, de ez a termék annyira jól hidratál, hogy nem feltétlenül szükséges testápoló használata utána. Amit még kifejezetten imádok benne, hogy nem hagy maga után idegesítő ragacsos érzést! Nem a legolcsóbb szappan, de nagyon sokáig elég... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

enska

2013. október 20.

Isteni jó az illata és az eredmény! Könnyebb kezelni, ha kettévágod és csak az egyik felét használod! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Lauric Acid ti I eu 4 1

Közönséges boróka olaj. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.