Stila

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. augusztus 15.

Bronzosító púder spf 15 fènyvédelemmel.

2 árnyalatban kapható.

rekag

2013. szeptember 16.

Egy picit mellé nyúltam a színnel amikor megrendeltem, mert az 1-es árnyalatot választottam, gondolván, hogy a világos szín jobb lesz nekem, de sajna az 1-es inkább egy terakotta szín, ami nagyon elüt az én rószaszínes bőrömtől. A 2-es egyébként inkább egy bronzosabb szín, de ilyenem már volt más márkától. Enyhén csillámos, de arcon már nem látszik a csillogás, nagyon pigmentált, egy ecsetvonás elég belőle. Nagyon tartós, nap végén is ugyanott és ugyanolyan volt. Kár a színért, de ez nem a púder hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.