Suiskin

Ár:   4970 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ani80, Módosítva: 2017. október 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros

Természetes 8%-os AHA és BHA szérum. AHA savval a friss és üde bőrfelszínért, BHA-val a bőr mélyebb rétegének megújulásáért. Felgyorsítja a bőrmegújulás ciklusát, ezáltal fiatalabb, egészségesebb bőrt eredményez.

Zsíros, olajos bőrre ajánlott.

gale

2016. február 2.

Olyan heget is elkezdett 3 nap alatt látványosan elhalványítani, ami már Karácsonykor is az arcomon volt (írom ezt augusztusban). ÖT CSILLAG!

Update:
Nagyon hatásosnak tartom, két üveggel fogyasztottam el belőle három év alatt, közben egyszer hűtlen voltam, mást vettem, de kár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Update:

Doreen_D

2015. november 27.

1 hete használom ezt a peelinget. Kifejezetten azért vettem, mert vannak foltjaim, hegeim, amire az aha savat javasolják, míg a mitteszerekre, pattanásokra inkább a bha savat. Az első tapasztalataim a következők: a tágabb pórusok szépen halványodnak. Látszik, hogy dolgozik a szérum. Mitteszerből még nincs kevesebb, de egy hetes használat után ezt nem is vártam el. A gyulladásokat viszont lehúzta. A bőröm puha mindennapos használat mellett. Nem tapasztaltam irritációt, ezért merem használni naponta. Nehezen szívódik be, de mivel csak éjszakára kenem föl, így nem zavar engem sem annyira. Másnap a maradékot lemosom, és utána jöhet a szokásos arcápolási rutin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Michelle

2015. január 30.

Zsinórban a harmadik üvegcsét vettem meg néhány napja. Többféle kémiai hámlasztót kipróbáltam, nekem ez vált be a legjobban. Mivel különösebb problémám nincsen, inkább megelőző-ápoló jelleggel használom, normál bőrre. Az elején kísérletezgettem a gyakorisággal, a heti két alkalom hozta a legjobb eredményt. A mindennapos használat kiütötte a bőröm, a heti egy pedig kevés volt. Tiszta, száraz bőrre viszem fel esténként, arcra és nyakra kb. 5 kövér cseppet. Utána már nem krémezek, rendszerint egész éjszaka rajta hagyom. Ha túl sokat viszek fel belőle, reggelre marad egy vékony, kicsit ragacsos réteg a bőr felületén, ha eltalálom a mennyiséget, akkor szépen felszívódik. A használata mára már stabilan beállt az esti rutinomban, ezért tudom, mikor kerül sorra. Így - a hatását fokozandó - könnyen meg tudom oldani, hogy előző estére beütemezek egy finom arcradírozást, ügyelve, hogy ne sértsem fel a bőrt, csak éppen előkészítve a másnapi hámlasztáshoz. Korábban kipróbáltam, hogy a radírt és a hámlasztót egymás után alkalmaztam, de ez így - bár a bőröm nem érzékeny - nagyon sok volt; a kettő közötti 24 órás pihenővel viszont semmi problémám nincs a használat során. Szeretem a hatását, az ára korrekt és elég hosszú időre elég egy-egy adag, ráadásul könnyen hozzáférhető (nem online rendelem, hanem a XI. Bartók Béla úti bioboltban szoktam venni). A kezdeti botorkálás után ez az arcápolási programom egyik legstabilabb darabja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 30.

sildicow

2014. szeptember 5.

Lassan az első üveg végére érek, jó ideje használom, hetente kb. egyszer. Csodát nem tett a bőrömmel, nem lett kevesebb pattanásom, sem mitesszerem, sőt miután használtam, apróbb, könnyen kinyomható pattanásocskák is megjelentek rajtam, szóval azonnali segítségként sem igen működött. Csupán annyi változást tapasztaltam, hogy talán mintha gyorsabban gyógyulnának a hegeim és egyenletesebbnek, simábbnak tűnik a bőrfelszínem - ezek biztos az AHA-nak köszönhetők. Újravenni biztosan nem fogom, inkább a PC termékekkel teszek próbát (még ha drágábbak is).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Dana1983

2014. július 12.

Még télen egy egész üveggel elhasználtam. Reggelre puha lett a bőröm, de mindig nagyon ragacsos réteget hagyott és ezen kívül semmit nem csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 12.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Még félig van a kis üvegcsém, de így nyáron nem is nagyon fog fogyni. Inkább télen szoktam bevetni. Igaz nekem semmi látványosat nem nyújt. Ha esetleg ki is jön valami és alkalmazom, másnapra nem húzza le. De a tudat megnyugtat, hogy néha-néha hámlasztok. És talán megújul a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Soly77

2014. május 27.

Elhasználtam egy üveggel, bár talán még az alján van egy két adag! Szép volt jó volt, de ahogy előttem írták a kezdeti wow érzés a végére elmúlt és mivel kísérletező típus vagyok most a PC hámlasztókkal szemezek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 27.

svenimeni

2014. január 29.

Érdekes, hogy azt írjátok, hogy kiszárítja a bőrötöket. Nekem kombinált bőröm van, éjszakára szoktam fennhagyni, nem kenek utána hidratálót 30 perc múlva. Nekem reggelre olyan mintha egy kicsit zsíros réteg lenne a bőrömön és ezt szeretem benne.

Már egy fél üveggel elhasználtam, eleinte nagyon látványos volt a változást, de úgy néz ki a bőröm már nagyjából hozzászokott szóval kevésbé látványos. A pattanásaim reggelre szinte mindig kisebbek lesznek, de a makacsabbakkal tényleg nem tud sok mindent kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

lozmor

2013. október 2.

Elhasználtam egy üveggel, elmaradt a wow hatás. A mitesszereket nem csökkentette, pedig elsősorban ezért döntöttem mellette, az AHA csak egy nagy plusz lett volna a hegek miatt, de nem halványította azokat sem. Szóval erről ennyit, jön más. Mennyi BHA lehet benne? Van 2%, tudja valaki?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 2.

diaziana

2013. július 4.

Kb. 4 hete használom, ez az első kémiai hámlasztóm, szóval nincs összehasonlítási alapom. A szagával megbarátkoztam, de nem túl kellemes. Elég sok ideig tart, mire beszívódik, de ez sem zavar, mivel csak este használom. Másnapra a bőröm tapintása sokkal puhább, selymesebb, és ez meg is marad még pár napig. Nem irritál, nem hámlik tőle a bőröm, nem csíp, nem szárít. Talán valamivel egységesebb lett a bőröm felszíne, de én nem vettem észre (eddig) különösebb változást. Pattanásom csak a piros betűs napok környékén volt eddig is, ezen természetesen egy csodakence se fog tudni segíteni. A környezetemből több ember viszont azóta többször megjegyezte, hogy nagyon szép a bőröm. Nem bánnám, ha a mitesszereimmel is tudna kezdeni valamit, illetve a korábbi pattanások nyomait is szeretném, ha halványítaná, de ehhez ugye sok idő kell. Használni fogom továbbra is kitartóan, és majd jövök még frissíteni, ha megtörténik a csoda :) Ár/érték arányban viszont kiváló terméknek bizonyult eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.