Suiskin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsoborso007, Módosítva: 2012. március 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

30% mélytengeri vízzel, és levendula olajjal; könnyedén oldódik hideg vízben is.   Nem mossa ki a bőrsejtek közül az értékes lipideket, nyugtatja és hidratája a bőrt, kellemesen friss és tiszta érzetet hagyva maga után.

Sunchi

2016. március 30.

2 mintát vettem belőle szerintem nagyon jó , kellemes visszafogott illatt nekem bejött :) és sima pihe puha arc , pedig míg mostam nem éreztem semmit de utána láttam h szépen tisztította a pórusokat :) érzékeny kombinált bőröm van jól esett neki

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

Csaszar

2014. december 12.

Nem szerettem. A borom nem lett se puhabb, se szebb tole. Elhasznaltam, de nem vettem ujra. Es a szaga is borzaszto szerintem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 12.

kogotki

2013. május 4.

Eddig a legjobb lemosóm. Kaptam egy mintát belőle a BB krém mellé, ami jól teljesített, úgyhogy utána vettem is egyet. Leszed mindent (BB krém, alapozó), bár a szemsminket lemosóval előtte lemosom, viszont remekül boldogul a vízálló spirál maradékokkal.
Utána puha és nagyon tiszta a bőröm, nem szárít, nem zsírosít, problémát-pattanást nem okoz.
A használata elég szokatlan volt: olajos-vizes izét kenni az arcomra és utána vízzel lemosni, de hamar hozzászoktam és megszerettem. Annyira jól teljesít, hogy nekem kiváltja a sminkeltávolítás utáni arclemosást, ami azért jól jön egy hosszú este után.
Az ára valóban kicsit harapós, viszont nekem sokáig, 4 hónapig kitartott (a szemlemosó nálam pl. 1,5-2 hónapig bírja).
Újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.

Újraveszem.

Guerlain Fangirl

2012. november 24.

Kifejezetten a BB-krémek lemosására vettem meg ezt a terméket. Bár a nevéből arra lehet következtetni, hogy vizes alapú, mégis hidrofil olajra hajaz, vízben oldódik és semmilyen olajos érzést nem hagy maga után. Egészen jól leszedi a BB-ket, alapozókat, de átütő eredményt nem hozott e téren. Nem habzik (mivel olajos, nem is nagyon kell neki), a bőrnek kellemes érzés. Nem túl kiadós és a mennyiségéhez képest egy kicsit drágának találom.

Valójában semmi gond nincs vele, de még mindig keresem azt a lemosót, aminek használata után a smink a lefolyóba kerül, nem a törölközőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

angib

2012. július 1.

Én egy mintát próbáltam ki ebből a lemosóból, két használatra volt elég, ez alapján írom le a véleményemet. Eléggé folyós, vizes állagú lemosóról van szó. Az illata nem erős, egyáltalán nem volt zavaró felkenve. A bőröm szerette, semmilyen allergiás reakciót nem váltott ki nálam. Használat után finom puha lett tőle a bőröm:) A sminket is nagyon szépen leszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine, Cysteine
Hidratálók: PEG-8, Cyclomethicone, Histidine, Glutamic Acid, Alanine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Alanine a I h

Nem esszenciális aminósav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Színezék. Lilás piros.