Suiskin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: angib, az összetevőket feltöltötte: kun.adrienn92, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Nem irritáló, por állagú arctisztító, minden bőrtípusra. Gyengéd és innovatív arctisztító szer, ami tökéletesen megtisztítja a bőrt, és eltávolítja az elhalt hámsejteket miközben segíti a sejtmegújulást is. Természetes papain (éretlen papaya) enzimeket tartalmaz, mely anélkül távolítja el az elhalt bőrlemezkéket, hogy irritálná a bőrt. Por állagú, kiválóan oldódik hideg vízben is, nagyon hatékonyan tisztít (a sminket is maradéktalanul eltávolítja), a bőr puha és hidratált lesz utána. Minden bőrtípusra ajánlott, különösen a problémás, aknés bőrre.

Jana13

2013. július 11.

Igaz, csak tegnap este érkezett meg a csomag (BBkrem.hu-ról rendeltem), de már az első arcmosás nagyon kellemes volt vele, furcsa volt, hogy egy porból hogyan lesz habzó arclemosás, de tényleg az lett. Nem annyira olcsó, 5000 felett van, viszont szerintem elég sokáig elég lehet. Amiben azonnal más volt, mint pl. az amúgy remek ginzenges szappan (szintén BBkrem.hu-ról :) , az az, hogy sokkal puhábbnak éreztem az arcom utána. Minden sminket levitt, bár nekem a sima szappanok is mindent levisznek, szemfestéktől kezdve alapozón át stb., szóval az ezen kattogást soha nem értettem igazán :). Egyszóval, ajánlom, egyelőre, első használat után :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Wine Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Lactose, Betaine
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.