Sulwhasoo

Ár:   95 $   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: meszter81, Módosítva: 2016. november 2.

Ár:   95 $
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Feszesítő krém, mely táplálja a bőrt és mélyen helyreállítja a rugalmasságát.

Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0Cetyl Ethylhexanoate eo PVP 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Cyclopentasiloxane eo I szil Glyceryl Stearate eo I euOctyldodecanol eo I i I al Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract Cyclohexasiloxane eo I szil Ophiopogon Japonicus Root Extract Paeonia Albiflora Root Extract Nelumbo Nucifera (Sacred Lotus) Seed Extract Polygonatum Officinale Rhizome/Root ExtractLilium Tigrinum Flower/Leaf/Stem ExtractRehmannia Glutinosa Root ExtractChrysanthemum Morifolium Flower Extract Paeonia Suffruticosa Root Extract Citrus Unshiu Peel ExtractAdenophora Stricta Root Extract Lycium Chinense Root ExtractCoix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed ExtractAngelica Tenuissima Root ExtractHoney h Ginkgo Biloba Leaf Extract a Astragalus Membranaceus Root ExtractOpuntia Coccinellifera Fruit ExtractPortulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Helianthus Annuus Seed Oil eo Mangifera Indica (Mango) Seed Butter Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters eo I h Hydrogenated Olive Oil Lauryl EstersStearic Acid eo I eu 2 0PEG-100 Stearate ti 0 0Dimethicone eo I szil 1 0Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo 1 0Palmitic Acid eo I eu 2 0Phytosteryl/ Behenyl/ Octyldodecyl Lauroyl Glutamate Polyacrylate-13 Glycerin h 0 0Cetearyl Glucoside ti I eu Polyisobutene Propanediol h Caffeine Ethylhexylglycerin Polysorbate 20 ti I eu 0 0Stearyl Behenate eo Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu Hydroxypropyl Bispalmitamide Mea Inulin Lauryl Carbamate ti I eu Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i

Ár: 8000 Ft , Eladó: Bravujke
Állapot: ÚJ, Helyszín: Törökbálint, fizetés: Személyes átvétel budai régió, posta, foxpost
Emiii

2019. október 28.

Erős gyógynövényes illata van, ha kibírnám, ez lenne a kedvenc krémem, mert a kombinált bőrömre egyszerűen tökéletes volt. Nem kellett attól tartanom, hogy délutánra már fénylik a homlokom, az arcomról meg lehullik a vakolat. Egyensúlyba hozta a fejemen skizofrénként viselkedő bőrt.
Érdemes 5 ml-es mintákat vásárolni belőle. Egyrészt olcsóbb, másrészt szerintem sokkal higiénikusabb egy kis tégelyből kenegetni magunkat, mint egy vödörből, amit milliószor kinyitunk, mire elfogy a teljes mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Marcsi66

2018. november 21.

Legalább háromszor rendeltem már,most megint fogok egy adaggal (50ml) kb fél év kihagyás volt,szoktam váltogatni a krémeket,de ami jó,azt később újra használom,Én úgy tudom a jól teljesítő termékeket is ajánlatos,egy időre pihentetni,megszokja a bőr (de lehet h ez hülyeség) Akkor vettem először amikor az első véleményt elolvastam itt, róla,árban és minőségben tényleg szuper,Az illata gyógynövényes,nem marad,el fog illanni,kicsit zsíros ezért én éjszakára raktam fel,
a márka egyik liftinges szérumával,Hatása így még jobb szerintem,Jók ezek koreai cuccok,én próbálgatom rendesen is..(ha szem köré kerül,az sem baj,nem bántja)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Blondie74

2018. szeptember 15.

Mintát rendeltem, ginseng miatt allergiás reakcióim lettek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Mintát rendeltem, ginseng miatt allergiás reakcióim lettek.

JuditTTT

2018. augusztus 6.

Olyan második éve használom, a lemosót is megveszem néha hozzá. Nem a saját szérumával együtt kenem fel, hanem a Jinyul esszenciával, és úgy nagyon baba. Nem szívódik be azonnal, hanem csak ütögetéssel. Nem tudom megmondani, mennyire feszesít, más termékeket is használok mellette, de bármikor úgy érzem, h. most nem a legjobb a bőröm állapota, ezt kenem fel. Semmivel nem ütközik, remekül táplál, kenem szem köré is. Nekem az egyik kedvencem. Nyilván nem ettől leszel királylány, de valóban egy remek krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

dobolank

2017. június 28.

Hát ez a krém is hozza a márkától megszokott színvonalat, nem lehet a termékeikkel mellélőni. Vegyetek az ebayen, 10 db 5 milis minta 3ezer körül van, és bárminél jobb, amit a boltban vagy a neten lehet kapni, legalábbis az én érzékeny, öregedő bőrömre.
Egyébként elég kiadós, de kicsit sem kenőcsszerű, jól felszívódó, a márka többi termékéhez hasonlóan gyógynövényes illatú krém (az illata a magyar piacon leginkább az ANR-hez hasonlít).
Én az ordinary retinolos szérumával, illetve a benton aha bha tonikjával használom együtt, csodás a hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Honey, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Propanediol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Cetyl Ethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Octyldodecanol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cyclohexasiloxane, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Stearic Acid, Dimethicone, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Palmitic Acid, Stearyl Behenate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cetearyl Glucoside, Polysorbate 20, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Inulin Lauryl Carbamate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetearyl Glucoside, Polysorbate 20, Inulin Lauryl Carbamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

PVP 0 0

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.