Sun Ozon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. július 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Friss és kellemes érzés a bőrnek. A gazdag és hidratáló hatású glicerin, panthenol és aloe vera hatóanyagkombinációja ápolja a nap káros sugarainak kitett bőrt és hajat. A haj könnyen fésülhetővé, a bőr érezhetően puhává válik.

Kiszerelés: 200 ml

Estee

2015. július 24.

Piros lettem napozás után, úgyhogy végigböngésztem a drogéria polcát és ez elég ötletes megoldásnak tűnt, hogy csak bekenem a vizes bőrt tusolás közben, rajta hagyom, majd pár perc után lemosom. Rendben is volt, elég krémes az állaga, nem olyan gélszerű, mint általában a tusfürik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Izabel

2015. július 6.

Az illata elsőre nekem is férfiasnak tűnt, de használat közben inkább frissítőnek hatott. Napozás után kifejezetten nyugtató hatásúnak bizonyult. Nyaralás alatt elhasználtam egy egészet, de újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

CatLynn

2015. április 27.

Uuuuuh, annyira bánom, hogy megvettem. A DM napozás utáni tusfürdőjét imádom, isteni illata van, és fele ennyibe kerül, igaz az nem 2 in 1 termék. Elkövettem azt a hibát, hogy nem szaglásztam meg a boltban. Valami iszonyat erős kan-szaga van a számomra, olyan igazi AXE-hatás. Mivel a párom férfi létére sem szereti az ilyen tipikus pasis illatokat, nem tudtam másnak elhasználni ,mint kézmosónak. annak kicsit drága volt... A hatása amúgy tényleg kellemes, nem szárít, és kicsit mintha bizsergetne is, de kár ezért az erős, mű illatért :( Így csak jóindulatú 3askát tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

t.greti

2014. június 4.

Nem szárítja a bőröm, jól habosodik. Illatra kicsit pasis, de ez hamar elillan.
nyaralásra valóban jó kis helyspórolós darab; nőknek-pasiknak hajmosásra-fürdésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

Nem szárítja a bőröm, jól habosodik. Illatra kicsit pasis, de ez hamar elillan.

Đóri

2013. augusztus 29.

Számomra elég pasis illata van. Szerintem elég jól hidratál és az ára is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

ponydogcat

2013. augusztus 11.

Kellemes illat, olyan tengerillat akar lenni, talán. Azért volt jó,mert kettőnknek elég volt egy tusfürdőt-sampont vinni az utazásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

szantoniki

2013. június 26.

Én a hajamra is használom, jó kis helyspóroló dolog utazásnál egy ilyen 2 az egyben termék. Semmi különlegeset nem nyújt csak amit ígér, manapság ez is nagy szó. Az illata mesterséges tengeri fuvallat illat, a színe élén kék. A bőröm megnyugtatja még ha meg is égtem, a hajam pedig tényleg könnyen fésülhető és ápolt lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Heli

2012. július 3.

Én hajra soha nem használok ilyen 2in1 termékeket, nem tudom miért.. Illatra olyan mű tengeres, semmi extra, de fürdés után ez el is múlik. Nem szárítja a bőröm, hidratál, jól habosodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.