Sun Ozon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Imo, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Intenzíven pótolja a nedvességet, természetesnek tűnő, egyenletes barnaságot kölcsönöz a bőrnek. Értékes hatóanyagai ápolják a bőrt és pótolják a nedvességet. Dermatológiailag tesztelt. A teljes testfelületen használható.

almacska96

2018. február 23.

A Rossmanban akciósan leltem rá, tényleg szinte ingyen volt, öszzvissz 139 forintom bánta. Igen, tényleg ennyibe került. Nekem elég világos bőröm van,de azért nem az a tipikus hulla fehér, és bizony az arcomon rettentően előnytelen ez a fehérség, ezért gondoltam egy próbát megér. Az egész testemen próbáltam ki, az arcomat is beleértve, és szinte rögtön látszódott a változás. Pár óra múlva megnéztem és a hatás lenyűgözött. A színe szép egyenletes,diszkrét, halvány, de eléggé látványos. Az arcom kinézete teljesen megváltozott, egyenletes barnaság mindenhol, és adódott hozzá valami különleges mediterrán ragyogás. A krém könnyen beszívódott, nem hagyott foltot a textileken. De nyílván mindenkinek más a bőre, és mindenkinél egy kicsit eltérő a hatás. Természetesen használat után várjunk egy kicsit amíg a börünk valami világos vagy kényes ruhával érintkezik, de összességében bátran merem ajánlani mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Lacey

2017. augusztus 9.

Nekem tetszik. Nagyon világos a bőröm, már az első használata után látszott. Szoli után is szeretem használni, jobban kihozza a barnaságot, és jól esik a frissen szolizott börnek. Többszöri használat után se lettem foltos vagy sárgás, nyomot se hagyott ruhákon. Az illata számomra semleges. Egy negatívuma, hogy hamar kopik, viszont egyenletesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

d0rk4

2017. június 22.

a szine egy-ket napig tenyleg szep, viszont utana nagyon ronda foltokban kopik le. nekem nem csak az agynemüt, de alatta a matracot is összefogta. estenkent neha triptofant szedek alvashoz, ami fokozott izzadast okozhat, igy a negativ tapasztalat 50-50ben az en hibam is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

januariszilva

2017. június 14.

Nagyon jó az állaga és az illata. Miután felkenem olyan érzésem van, mintha vajjal kentem volna be magam.
Természetesen foltosan kopik és a világos ruhát megfogja, így azonnal nem érdemes rá öltözni. Legalábbis én ezt tapasztaltam. Egy fehér felsőmet úgy megfogta, hogy dobhatom ki, mert több mosás után is barna csíkos a háta : /
Utóbbi nem probléma, mert már csak lábra használom,ugyanis az a fránya linalool bekerült az összetevőkbe amitől kontakt dermatitisem van, felkenés után azonnal megjelennek a kis piros viszkető pöttyök főleg a karomon és a mellkasomon, amitől nem éppen érzem jól magam.Utóbbi miatt le kell vonnom egy pontot, egyébként a színe és az állaga valamint az illata miatt ajánlom a kevésbé érzékeny bőrűeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

trstimea

2016. augusztus 3.

Az első önbarnítóm. Összességében elégedett vagyok vele, ad egy kis színt a fakó bőrömnek, a ruháimat megkímélve. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Imo

2016. május 24.

Az első önbarnító, amit kipróbáltam. Igazából nem ezt vettem volna, de a dm sajátmárkás önbarnítóját két üzletben sem találtam, mind elfogyott. Szerintem az ár-érték arány nem rossz, elég olcsó, az állaga testápolószerű, színtelen, enyhe szaga van, amit pár használat után meg lehet szokni. Már két hete használom, alaposan előkészülök minden alkalommal, nekem nem foltosodik be tőle a bőröm, csak a térdemnél, de ha előtte hidratálom valamivel, akkor semmi probléma. Ágyneműn nekem nem hagyott foltot, viszont a törölközőn igen :( A kopása egyenletes, mint ahogy a színe is. Világos bőröm van ezért választottam ezt az "árnyalatot ", két / három használat után már látszódik az eredmény. Amúgy egyáltalán nem sárgás a bőr tőle, szép természetes színt ad. Szerintem ugyanolyan lehet mint a sundance önbarnítója :) Nyárig még biztosan veszek belőle ❤

Update: A kopása a szárazabb testrészeken foltos :( Talán ha jobban hidratálom, nem lesz probléma.
Amúgy nem vészes, testradírral pillanatok alatt korrigálható. Így viszont mínusz egy csillag 😞

Update: kellett hozzá idő de már megtanultam kezelni a tulajdonságait. Azóta nem foltosodik, még mindig nem fogja be a ruhát és szép színt ad. Tegnap újravettem 😊😊 Amíg újra csalódás nem ér ezt bátran használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 24.

zsolyomi.dora

2016. április 3.

Teljesen atlagos kopas, keves szint ad, az alverde parszazzal tobbert sztem sokkal jobban megeri.👎🏻 Csak azert kap 3 csillagot mert egyenlore ez a barnito szivodott fel leghamarabb, viszont a labamon csikos lett.. pedig elfogyasztottam mar par flakon onbarnitot. Nem ajanlom, hiaba ez a barati ar!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

palzsu

2016. február 22.

Ahhoz, hogy ne legyek telen sapadt feher, ez a krem tokeletes. Kis szint ad, de nem termeszetellenes. Szinte eszre sem veszem, hogy kopik, csak amikor mar megint falfeher vagyok. Hetente 2x hasznalom, jol hidratal is es nem tul eros a szaga. Ajanlom azoknak, akik nem szolibarnasagra, hanem csak egy kis szinre vagynak telen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer