Sun Ozon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. június 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Illatanyag- és tartósítószer-mentes.

zsofbar77

2018. szeptember 10.

Ez a legjobb alkohol-és illatanyagmentes fényvédő amit jó árban találtam, a Bioderma, LRP szerintem irreálisan drágák, annak ellenére, hogy nem jobbak mint ez a fényvédő (rá van írva, hogy 50spf, de azért a plusz két szàzalék védelemért nem fogok kiadni plusz 3000-ret)

Sajnos intenzív melegben iszonyatosan beizzad a bőröm, valószínűleg a kémiai fényvédő miatt, ez az ami miatt ki fogok próbálni egy tiszta fizikai fényvédős krémet, kíváncsi vagyok, az alatt be fogok izzadni. Remélem nem. Érzékeny nem volt rá a bőröm. Négyest kap tőlem. Testre ùjravennèm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

mizantrop

2017. június 11.

nekem a 20 faktoros verzió van meg és abba egyáltalán nem került alkohol! csodálkozom, hogy ebben meg van, nem lehet, hogy már megváltoztatták ennek is az összetételét? mindenesetre én csak a testemre használom (arcra koreai spéci fényvédőt kenek) és teljesen jó, nem ragad, nem büdös és tökéletesen megvéd a leégéstől.

Update: utána néztem és nincs már ebben sem alkohol!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Update: utána néztem és nincs már ebben sem alkohol!!!

bluesky87

2017. május 30.

Az összetevői iránt érzett szimpátia miatt próbáltam ki első sorban, és maradt is a kedvenc naptejek között. Az ára vicc kategória, viszont nagyon elégedettek vagyunk vele. Az érzékeny bőrömet nem allergizálja, ez már jó jel. Nem égtem le, pedig tartósan napon voltam, felváltva használva napolajjal, gyönyörű barnaságot értem el egy hét alatt a nászutunkon. Páromat is ezzel kentem, neki is érzékeny a bőre. Vízből kijövet sem kellett újra bekennünk magunkat, ez azért meglepett picit. Az, hogy könnyen kenhető, nem folyik, nem ragad, és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet maga után, már csak hab a tortán. Idén is kell a nyárra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

csakegylany

2017. január 9.

Mivel most már beköszönt a napfényes tavaszi időszak és mivel meg szeretném bőröm egészségét/fehérségét őrizni, úgy döntöttem venni kéne már egy jó kis fényvédőt. Azonban nagyon húztam a szám, hiszen mondjuk meg, hogy drágák nagyrészt, a patikai fényvédőkről meg ne is beszéljünk. Ahogy betértem a Rossmannba, meglátom, hogy ez a kis drágaság 299(!!!!!), igen, jól olvassátok, 299 Ft-ért csücsült a polcon. Megnéztem az összetevőit: legnagyobb kritériumomon, az alkoholtartalmon átment, nincsen benne. Emulgeálószereket nem tartalmaz, se parfümöt, se tartósítószert, hát kívánhat ennél jobbat az ember, szinte ingyen? :) Megelőlegezem neki az 5 csillagot, biztosan jól fog teljesíteni a tavasszal, de jövök majd updatelni.

Upd.:
Azóta látom, hogy került bele alkohol is. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Upd.:
Azóta látom, hogy került bele alkohol is. :(

Albertina

2016. augusztus 12.

Az SPF50-est vettem ugyanebből, 2900 ft-ért. Nekem nem vált be, fénylik, ragadós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Ingi

2016. február 4.

Nagyon jó termék! Kb. 10 perc után leégek, még a kevésbé tűző Napon is - főleg az arcom. De mikor ezzel voltam bekenve, teljesen megvédett :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Kremrajongo

2015. december 28.

Nagyon jó, ha ezzel vagyok lekenve, sosem égek le és még az ára is kedvező! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Nagyon jó, ha ezzel vagyok lekenve, sosem égek le és még az ára is kedvező! :)

hanna103

2015. augusztus 17.

Mostanában válogatós lett a bőröm és az arcomat ki is kezdte a Sundance naptej, így ezt vettem rá. 100 ml 1000 ft volt de abszolút megérte. Sminkelni nem sminkelek rá, mert nyáron úgyis leizzadnám de az alapozóm is tartalmaz fényvédőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Nicolett022

2015. július 23.

Könnyű kenni, nem hagy fehér foltot, nem égek le. Célnak megfelel, de nemrég találtam egy DM-eset, az egy kicsit jobb, így nem lett újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 23.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Az egyik kedvencem a Sun Ozon Sonnenmilch naptej, illatanyag és tartósítószer mentes. A legtöbb naptejbe mindig beletapad a homok, lassan ivódnak be. Legalábbis az én bőrömbe. Épp nyaralni voltunk, amikor észrevettem, hogy elfelejtettem betenni naptejet. Ezért gyorsan bementem az első boltba, amit láttam. Rossmannba. 299 Ft volt, remekül bevált, nem ragacsony. Azóta csak ezt használom. Hamar beszívódik, nem égek le tőle. Maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.