Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna, Módosítva: 2013. április 27.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Vízálló naptej karotinnal.

Jaslindore

2017. szeptember 7.

Nem tudom kapható-e még, de nagyon jó volt, azóta sem futottam bele semmi hasonlóba. Érdekes karotinos, répás illata volt :) Picit sárgás volt a színe is és nagyon szép árnyalatot kapunk a bőrünk. Az ára is megnyerő volt.
Ui.: Ma találtam meg egy kis maradékát, de már nem merem felhasználni, de se illata, sem állaga nem változott viszont már 3-4 éves ... Elkeveredett használaton kívüli cuccok közé ... Újra venném! Idén Vichy idéal soleil bronze 30-as fényvédőt használtunk, de túl jól védhetett mert alig látszik vmi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

szappanka

2013. március 6.

számomra ez a naptej! :) először az fogott meg benne, hogy magas stabilitású fényvédőket tartalmaz, valamint uv-a és uv-b ellen is véd, nem csak ígéri, mint más termékek. a színe egyből a nyaralást juttatja eszembe, mert olyan sárgás színe van, mint a tengerparti homoknak. az illata is finom, nem túl erőszakos, használni is könnyű, simán kenhető, nem ragad, és ha kibírjuk a 15 percet, egy darabig tényleg vízálló. ja és kb. 700 forint... az is igaznak tűnt, hogy karotintartalma miatt könnyebb barnulni mellette, de én inkább azt vettem észre, hogy tartósabb a megszerzett barnaság. úgy tűnik, hogy ezt veszem erre a nyárra is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

lilly77

2012. augusztus 3.

Nagyon jó ez naptej, könnyed állagú, jól kenhető, és ami a legfontosabb, jól véd. biztos újraveszem még. Van egy enyhe sárga színe, mint a karotinos napvédőknek, de nem fogta meg egyetlen ruhámat sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

applepopsicle

2012. július 21.

Jól beszívódik, teljesen jól hidratál és véd. Próbáltam sok félét, de ez a tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

rose

2012. június 4.

Rengetegféle naptejet próbáltam, de még a drágától is foltosan barnultam, így már szinte nem is mertem napra menni. Végül az ára miatt vettem egy ilyet, majd fél óra napozás után félve néztem le a lábaimra, hogy vajon mennyire lett foltos.. és semennyire! Nagyon örültem neki, ráadásul az illata is jó, nem hagy túl olajos nyomot, és viszonylag könnyen beszívódik. Nálam nagy kedvenc lett :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Makk Zsuzsó

2012. május 31.

Én is a 6 faktorost használtam. Nálam a favorit a Nivea Sun spf6 Karotinosa, de gondoltam kipróbálom a Sundance-t, mert a drogériák saját márkás termékei nagyon jó minőségűek és olcsók. Valamelyik független naptejteszt is ezt a márkát hozta ki első helyre.
A tapasztalat: kevésbé engedett barnulni, mint a Nivea (gondolom azért, mert hatékonyabb a fényvédelme), viszont ragadt utána a bőröm, nem hidratált eléggé és nem tetszett az illata. Tudom, hogy a Niveában sokkal több a csúnya összetevő, de nálam még mindig az a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 31.

NiDDA

2012. május 1.

Barátnőmtől kívántam meg, mert nagyon szépen barnult tőle. Ő nem szereti az illatát, de nekem nagyon tetszik. Mikor kipróbáltam, rajtam is jól teljesített, ezért megvettem.
Ma úgy feküdtem ki, hogy a tenyeremben összekevertem egy kis testápolóval (Fa Sens. & Oil), és megcsípett egy méh. Nem tudom, melyik miatt, de valamelyik bevonzotta, mert 15 éve nem csípett meg egy sem, és kb. 6 éve napozom... Ezért nem pontozom le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Snoopy

2012. március 18.

Én is a 6 faktorosat használtam és csak 3 óra után mentem ki napozni vele, mert nagyon fehér, napra érzékeny a bőröm. Így másfél, két hét alatt kaptam vagy két árnyalatnyi barnaságot. Utána már nem feküdtem ki annyit, mert meguntam. Az illata nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Jazz Juice

2012. február 27.

Én a 6 faktoros változatát használtam, mert nem vagyok különösebben égős típus és nagyon bejött! Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után, az illata nagyon finom. Az ára is nagyon baráti, szóval, ha már répás napozó, inkább ez, mint a Nivea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

drmajoroseva

2011. december 18.

Nekem bejött az illata is. Az biztos, hogy szépen lehet tőle barnulni, a sima 20 faktoros cadeaverás naptejet is próbáltam már, de ez alatt szebben barnulunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology