Sundance

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biju94, Módosítva: 2019. június 27.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ideális az arcbőr barnítására, használatával csíkmentes, egyenletes barnaságot érhet el már pár óra elteltével. Ezenkívül a krém 24 órán át hidratálja bőrét, ezáltal bársonyossá varázsolja azt. Rendszeres használata mellett az E-vitamin megelőzi a napfény okozta korai bőröregedést.

biju94

2019. július 11.

És tényleg működik, (pedig én is nagyon fehér bőrű vagyok sajnos).... én a lábamon próbáltam ki mivel ott abszolút nem barnulok/ nagyon nehezen. Az erősebb illatanyag miatt nem mertem a nagyobb 200ml kiszerelést venni, illetve azért mert még csak tesztelem :D de bevált! Tényleg napbarnított hatása van a lábamnak. Mindenki rácsodálkozik, hogy barnább a lábam az övéknél, pedig nem napoztam csak barnítóztam :D Nem sárgás, nem foltos és nem irritálja a bőröm ami nekem nagyon fontos, viszont van egy fura illata amit nem mondanék kifejezetten büdösnek, de engem kicsit a lábszagra emlékeztet :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Ginatural

2019. július 10.

Megkapj az 5 csillagot mert arcon szépen teszi a dolgát, nálam szinte észrevehetetlenül amit itt jó értelemben értek, mert nem.lett foltos az arcom és nem sárgul. Kipróbáltam lábon is, ott sem rossz de ha kopik akkor helyenként meglátszik egy kicsit. Valószínűleg ahova több került tovább bírja. Hálistennek arcon meg nyakon nem vettem észre ilyet. A tubus felénél járok, úgy hogy 3x kentem már lábra ( teljes lábra). Arcra pedig vagy 6x. Szóval elég sokáíg elég lesz. Persze nem folyamatosan kentem. Heti 2x max és így is szép napbarnított lettem, főleg a nyakam szokott hófehér maradni egy sávban, azt is szépen korrigálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate