Sundance

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2015. július 16.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Fényvédők

UVA/UVB-védelemmel. Azonnali védelmet nyújt a napérzékeny, még nem barnult bőrnek.

niki23

2016. június 22.

Bekentük magunkat jó alaposan, de 3 óra alatt sajnos nagyon leégtünk. Nem ajánlom senkinek, szerintem nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

blackcat00616

2015. október 28.

Már nincs nyár, de most vettem észre, hogy nem ìrtam véleményt xD
Szépen beszìvta a bőröm, de nem teljesen, ìgy a krémtől fehérkés maradtam. Úgy 3 òránként kenegettem magam vele, hòfehér a bőröm, ùgyhogy persze picit lepirultam. Fájt a bőröm, de nem annyira és nem is hámlottam utána. Kb 4x strandoltam vele. Viszont sajnos napallergiám lett, azt mondták a dokik, hogy azért alakult ki, mert az összetevőket beleégette a nap a bőrömbe :/ Ezt nem tudom, hogy a krémnek köszönhetem e vagy sem, ìgy kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Már nincs nyár, de most vettem észre, hogy nem ìrtam véleményt xD

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak