Sundance

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: vkata96, az összetevőket feltöltötte: wicush, Módosítva: 2021. január 4.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2020-ban megújult összetétel!

Arcra és a dekoltázsra használható magas, LSF30 fényvédő, amely azonnali és 24 órás védelmet viztosít.

Ár: 799 , Eladó: Babika20
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Mercury91

2021. február 16.

Most vettem kipróbálásra a dm-ben, nem jutottam hozzá más fényvédőhöz. Eddig jó, nem ad fehér réteget, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

bbeb

2021. február 14.

otthonra elhasználom, ha nincs más, ezért a 2 csillag, de rettenetesen zsíros, nem szívódik be, mégis pereg, csillog tőle egész nap a fejem, nem lehet kb semmivel együtt használni, fehér réteget és maszkos érzetet hagy az arcon, kis pattanásokat okoz és fullasztóan sok az alkoholmennyiség, ami benne van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

koborzoja

2021. február 3.

Nem vált be arcra, elmászik rajta a smink. majd nyáron napozásra elhasználom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 3.

Nem vált be arcra, elmászik rajta a smink. majd nyáron napozásra elhasználom.

vikikiwi

2021. január 28.

nehéz elkenni, zsíros, nehéz az állaga, fénylik is utána a bőröm. nem tett semmi kárt és biztos megfelelően védi a bőrt, de a kellemetlen érzet és naptej szag miatt csak addig használom, amíg nincs más. dekoltázsra vagy más testrészre viszont jó lehet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 28.

Adora

2020. november 24.

Tavasszal vettem kínomban, amikor mindennek nehézkesebb volt a beszerzése... Hát, újravenni biztos nem fogom, hiába kedvező az ára. Alapvetően a nyár kivételével kifejezetten arcra használnám. Egyrészt beleragad minden szösz (már felkenéskor, nem is értem, honnan??), másrészt ha nem eszméletlen gyorsan kenem el, akkor csíkokban megáll, utóbb már nem lehet eloszlatni, mert morzsálódik. Az utóbb kb. fél percet jelent. Eléggé kifényesedik, főleg a homlokomon, de ez zavar legkevésbé... Legalább pattanásokat nem okozott nekem, ez azért pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

oszibarack

2020. szeptember 28.

Huh. Arcra es nyakra vettem, kb egy hete hasznalom, de mar megbantam. Az arcomrol kis feher morzsakkent le lehet dorzsolni par perccel azutan, hogy megszaradt. Eleve a felkenes utan feher csikok maradnak, es tenyleg alkoholos az illata. Nemhogy ujravenni, de szerintem elhasznalni sem fogom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

b5bea

2020. július 10.

Kellemes naptej illata van, arcra is használta az egész család. Számomra praktikus a kiszerelése, a strandtáskába simán belefér. Nekem semmilyen irritációt nem okozott. Ha meg is pirultam, azt annak tudom be, hogy nem mindig kentem magam óránként.
Legszívesebben az 50-es tesóját venném újra, de az idén már nem került ki a polcokra nálunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

pont

2019. augusztus 20.

megtetszett, hogy elvileg parfümmentes, érzékeny bőrre való és nem drága. arcra és teljes testre használtam, de nem annyira vált be sajnos, többször is leégtem vele, pedig azért kentem. ami jó, hogy nem csíp, nem irritál, nem ragacsos és viszonylag jól beszívódik, de úgy kb ennyi. ezen kívül a nyaralás végére tele lett az arcom undorító kis pattanásokkal és ezt egyértelműen ennek a krémnek tudom be. oké, hajlamos rá a böröm, de azért az kicsit túlzás, hogy kb egy hét volt, mire rendbejött utána.
lehet, hogy szárazabb és alapból barnább bőrre (inkább testre, mint arcra) jó lehet, de én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

covergirl

2019. június 14.

Borzasztó. A sensitiv erős túlzás, amikor az alkohol 3. helyen van. Azon felül, hogy ez nem csak az érzékeny bőrt teszi tönkre, olyan szaga van bekenés után az embernek, mintha valami tömény szeszben fürdött volna.
Ezen felül ez a 30-as faktor 20 percet sem bír ki napon, ugyanúgy leégtem vele 2x is, mint nélküle. Pénzkidobás és a bőröd is veszélyezteted vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Carnosine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak