Sundance

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2021. május 25.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arcra és a dekoltázsra használható magas, SPF50 fényvédő, amely azonnali és 24 órás védelmet biztosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

anndee

2022. május 13.

A matt verziót kerestem, azt sehol sem találom, helyette volt ez, ennyi pénzért mindenképp ki akartam próbálni. A Sundance fényvédők nekem eddig sosem jöttek be, ettől sem vártam nagy csodát. Nálam a kritikus pont a szemem, mert nagyjából mindentől is könnyezek, ettől viszont nem! Nálam ez egy óriási pont. Szérumokra és hidratálóra vittem fel, nem kukacosodott és fehér sem maradt az arcom (a krém alapból sem hófehér). Fényes az arcom tőle,de volt már rosszabb is,abszolút nem a zsírosbödöm kategória. Sminkkel meg egyáltalán nem zavaró. Szerintem tökéletesen jó lesz, ha csak boltba akarok menni vagy ide-oda a városban, ahova nem akarnám az Ecuerint vagy az Uriage-t pazarolni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 13.

Saci22

2022. május 10.

Hát na, aki egy koreai fényvédő állagát várta ennyi pénzért azt le kell törjem. Olyan bőrrel ami mindent beszív nagyon max egy óra alatt, ez ott maradt 2 órát biztosan. Én kifejezetten azért vettem, hogyha megyek ki az erdőbe futni, akkor ne a drága fényvédőt kenjem az arcomra hanem egy olcsóbbat. Nem égtem még le, nem vagyok hulla fehér tőle, csak tonerrel alatta egészen jó érzés a bőrön. Ennyit megér, csak úgy viszont én nem hordanám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 10.

hanessza

2022. április 27.

Pereg, kukacosodik, na anyám ez aztán mindent csinált ezer pitty-putty forintért! Egyébként pontosan ennyit vártam egy ilyen olcsó fényvédőtől, de cserébe nem bántja a szememet, nem hagy fehér réteget. Aztán meg pöröghetek az arcomon, úgy csillog meg olyan zsíros érzete van, de ha teszek fölé púdert akkor még talán utcára is merészkedek benne.
Itthonra tökéletes viszont, amúgy is sajnáltam a drágább fajtákat a négy fal közé felkenni (na meg strandra is jó lesz majd). Nem fogom lepontozni, mert nem is vártam őszintén túl sokat tőle. De védeni jól véd, és ez a legfontosabb feladata egy fényvédőnek szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 27.

evelinbardos

2022. április 25.

Csak azért kap 2 *-ot mert nem hagy fehér réteget maga után. Zsírosat viszont igen, nagyon durván nem szívódik be! Alá, fölé szinte semmit nem lehet kenni mert kukacosodik. Lábra majd elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Teokleia

2022. április 10.

A Revox csoda-fényvédője után jártam, de miután két város nyolc (!) drogériájában sem találtam meg (mi történt azzal a termékkel?!), kétségbeesésemben ennek az új verzióját kaptam le a polcról. Talán csak az ragadott meg, hogy pici, mint a Revox. Egy kicsit felújították, más az INCIje, mint ami itt van feltüntetve, a dobozon Hoch (magas) helyett sehr hoch (nagyon magas) védelem van feltüntetve, és egy százassal drágább is, de 1300-ért 50 ml - nos, gondoltam, miért ne.
Világossárga, folyós fényvédő, klasszikus fényvédő illattal, a bőrön könnyű eloszlatni, némi kenegetés után gyönyörűen eltűnik, nincs fehér rétege. Ellenben zsíros érzet marad utána, ha a látvány nem is zsírosbödön, bár napközbeni újrakenés után ez is kissé meglátszik. Kicsit ragad, de nem kellemetlen, viszont nem érzem hogy teljesen beszívódna. Szívesen el fogom használgatni nyáron, szabadnapokra, de munkába nem tenném fel, és nem sminkelnék rá, nem érzem hogy szépen megtartaná. Szárazabb bőrűeknek ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

DushaX

2022. január 14.

Egy probat anno megert, de hihetetlen igy visszagondolva, hogy akar kicsit is azt hittem, hogy ez a termek jo :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

guppi666

2021. október 5.

Nagyon megosztó termék, én kb középen vagyok a mérleg nyelvén. Nem dobtam ki a kukába, de többet nem is veszem újra. Minden napi használatra nekem sok, fullasztó, eldolgozhatatlan, csillogó diszkógömb fej hulla fehér színnel együtt. Viszont a parton napozáshoz, vagy városnézős turistáskodásra amikor pont nem érdekel hogy hogy nézek ki, csak a fényvédelem a lényeg, bevált, egyszer sem égtem le!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 5.

Tvylvis

2021. október 2.

A férjemnek és nekem bevált, elhasználtunk két tubussal. Jól kenhető, nem hagy fehér réteget, viszonylag gyorsan beszívódik. És ami a legfontosabb, nagyon jól véd. Praktikus mérete miatt vittük több helyre, és nemcsak arcra használtuk. Nem drága, könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

dreammiyss

2021. április 26.

Nagyon szimpatikus, hogy vegán és nem tartalmaz alkoholt. A táskámba tervezem bedobni, hogy a hosszabb napokon kéznél legyen valami, mert nyáron egyébként sem szeretem az alapozót, viszont a fényvédőt szeretem felfrissíteni. Hagy egyfajta krémes, ragyogó, olajos hatást az arcbőrön, ami egyébként nem zavar, mert az eddigi tapasztalataim alapján mindenik sundance fényvédő ugyanilyen, de ez kis púderrel orvosolható. Az árát a nagyobb kiszerelésű sundance márkájúakhoz képest nem igazán éri meg, ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

BPetra22

2021. március 20.

Az SPF30-as társát vettem meg, sajnos. Részben az én hibám, a boltban sietve nem néztem meg sem az összetevő listáját, és meg sem szagoltam. Itthon amikor az arcomra kentem olyan erős alkoholos szaga volt, mint egy kézfertőtlenítőnek!!! Hogyan lehet ráírni egy termékre hogy Sensitive, ha bűzlik az alkoholtól??
Tesre elhasználom, mert nem akarom kidobni, de senkinek sem ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Tesre elhasználom, mert nem akarom kidobni, de senkinek sem ajánlom!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.