Sundance

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arcra és a dekoltázsra használható magas, SPF50 fényvédő, amely azonnali és 24 órás védelmet biztosít.

Zsani.D

2021. február 12.

Nagyon nem bejövős. Nagyon erős alkoholos illatú, nem szívódik fel, fényes és ragacsos réteget hagy maga után. Sminkelni nem lehet rá, mert olyan fényes lesz a fejed mintha zsírban úsznál. Nem adok 1-est neki mert itthonra elhasználom, a fényvédő hatása jó.

Ami viszont bevált nekem arcra az a SunDance Kids szintén a Sensitive változatban. Teljesen felszívódik és mattra szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

DushaX

2020. november 24.

Előny: szép INCI, parfümmentesség, glowy finish (én bírom), jó kenhetőség, smink alá is jó, könnyen beszerezhetőség, alacsony ár

Hátrány: enyhe fehér réteg (amúgy sem szolizom már, igazából engem nem érdekel), hátrahagy egy olyan filmréteget ami nem is az arcomon zavar mert ott nem érzem, hanem a KÉZFEJEMEN (ugyanis próbálom azt is védeni) de ettől meg tudnék örülni komolyan mondom. még azt el is nézném neki, hogy kukacosodik mint állat ha a fancy reggeli rutinomat aláteszem C-vitaminnal meg több antioxidánssal, mert az nem egyszerű menet, azzal csak a PURITO birkózik meg, de ez a filmréteg valami idegőrlő :D
Elején szerettem nagyon am mikor reggelre csak egy hidratálót tettem alá vagy max egy víz alapú szérumot, úgy semmi problémám nem volt vele. Viszont újravevős, itthonra ok, ár érték arányban szuper, a kezemre meg majd teszem a purit..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

dzsoff

2020. november 13.

Szuper benne, hogy könnyen beszerezhető és olcsó, szép az inci-je. De sajnos hiába könnyed az állaga, nekem nehezen szívódik fel és ragcsos érzetet hagy, csillog tőle az arcom. Ráadásul hiába parfümmentes, nekem ez büdös volt. Ha nincs a kedvenc fényvédőmből akkor vészhelyzet esetén jó, szerintem nyáron majd egész testre fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Brunettee

2020. július 21.

Szintén az itt olvasott blogbejegyzés után csaptam le rá. Szerencsém volt, még éppen találtam a boltban, de nem volt könnyű, pedig még bőven májusban vettem. Azóta természetesen sehol se találom, de ez jelenleg nem probléma, ugyanis nagyjából a háromnegyede fogyott el. Főleg arcra használom, minden nap. Fénylik, igen, még akkor is, ha púderezek rá. Ugyanakkor egyszer sem égtem le vele, ami nagy szó, mivel világos (vitiligos) a bőröm. Strandon is teszteltem, sima hétköznapokon is. Sminkelni is lehet rá, ez szintén plusz pont. Nem csíp, a szememet sem irritálta, úgyhogy ha elfogy és ismét találok valahol, akkor biztosan veszek még belőle.
Idén is sikerült szereznem, mondjuk nem itthon. Van másik fényvédőm, ami megszólalásig hasonlít erre, de ha választanom kell, még most is érte nyúlok. Továbbra sem bánt, irritál, sminkelni is tudok rá (keveset és sokat is). Nekem még mindig nyerő,szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

marcsi1233

2020. július 2.

Ezen és a NIVEA SUN UV NAPOZÓKRÉM ARCRA SENSITIV FF50 megvásárlásán gondolkodtam, de épp Németországban nem találtam meg s Sundance-t, és a Nivea került a kosaramba. És milyen jól tettem..,
Pár héttel később kaptam ebből mintát, ami nem tetszett, mivel:
fehér réteget hagy rajtam már kis mennyiség esetén is!!! Ez az, ami kiakasztott, a hab a tortán, hogy a száraz bőrömön beleül a száraz részekbe, és sminkelni se sikerült rá. Próbálkozom elhasználni, de arcra nekem használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Pár héttel később kaptam ebből mintát, ami nem tetszett, mivel:

BLili

2020. június 15.

Update: testre sem jó, annyira ragad, csillog, bármi, ami a levegőben van, beleragad. És tiszta fehér vagyok tőle ugyanúgy, nyilván. Nem dobok ki semmit, ha már megvettem, elhasználom, de nagyon utálom. Ne vegyétek meg.

Annyi helyen jött szembe pozitív ajánlással, hogy egyszerűen elhoztam ma egyet a dm-ből. Minden rossz benne, ami csak előfordulhat. Nagyon fehér réteget hagy, ragad, irritál, morzsálódik az arckrém felett, stb. Borzasztó. Testre kajakozáshoz fogom elhasználni, arcra teljesen alkalmatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

balankaa01

2020. június 3.

Lepontozni jövök. Mikor megvettem, tudtam, hogy elég megosztóak a vélemények róla, de 900 forintot fizettem érte, gondoltam, hogy majdcsak elhasználom valahogy. Igen ám, de tudjuk jól, hogy olcsó húsnak... :)
Gésáknak alapdarab, egy istennek nem lehet eldolgozni, ráadásul csíkos marad, meg megül minden pici pihén (a szemöldökömön meg a hajamban is). Gondolom, alapozóval felette működhetne, de itt jön a következő bibi. Az alattam szóló azt mondja, hogy morzsálódik krém felett. Hát, krém nélkül is. Nyárra esetleg szérumot szoktam SPF alá használni, úgy nem működött, ezért gondoltam, hogy megpróbálom magában. Így sem jó. El se tudom képzelni, hogy hogy nézne ki pár óra után vele a sminkem. Ezen túl még haragszom a fluid megnevezésre, mert tényleg könnyed az állaga felkenéskor, de nagyon fényesre szárad (nem is szárad), zsíros, fullad alatta a bőröm.
Hiába olcsó, ha használhatatlan.
Ha valakinek vannak azok az alapozósötétítő cseppjei, tehetne egy próbát azzal keverve, tudjátok, a jobb cél meg a közösség érdekében ❤, hátha azzal viselhetőbb lenne a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Hiába olcsó, ha használhatatlan.

danna113

2020. május 10.

Teljesen véltelenül vettem meg és oda voltam meg vissza ettől a termékről. Beszívódott gyorsan, nem zsírosodott nem irritált, nem száírtott, nem okozott pattanásokat. Észre sem venni ha felrakja az ember. Sminkelni tökéletesen lehet rá, Teljesen olyan, mint az átlagos nappali arckrémeim. Nyáron volt, hogy csak ezt használtam hidratáló helyett is. Egyet hiányolok, hogy azóta egyetlen egyszer sem sikerült újra találnom az üzletekben. Remélem igaza van az előttem szólónak és újra kapható lesz. Én úgy láttam tavaly, hogy nagyon gyorsan elvitték az összeset.
Normál, kombinált és száraz bőrre tökéletes. Az árát pedig bőven behozza. Ilyen minőséggel minimum 3-4x-es áron találkoztam előtte (és mind koreai, nehezen beszerezhető).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

beautyandlove

2020. március 30.

Tavaly tavasszal vásároltam meg és egészen őszig ezt használtam. A kombinált bőröm jól bírta, a nap végére azért már átfénylett, de egy kis napközbeni púderutánpótlással tökéletes volt. Nem irritált és sminkelni is szépen lehetett rá. Biztos vagyok benne, hogy idén is újra fogom vásárolni a terméket. Mivel nem elérhető jelenleg sem a boltban sem a webshopban, így utánakérdeztem és azt a tájékoztatást kaptam, hogy szezonális termék. De idén tavasszal újra elérhetővé fog válni mind online, mind az üzletekben. Így aki tavaly esetleg lemaradt róla, ne adja fel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

esztifarkas

2020. január 23.

Nagyon fényes, olajos maradt utána az arcom. Viszont kiránduláshoz vagy strandoláshoz jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.