Sundance

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arcra és a dekoltázsra használható magas, SPF50 fényvédő, amely azonnali és 24 órás védelmet biztosít.

esztifarkas

2020. január 23.

Nagyon fényes, olajos maradt utána az arcom. Viszont kiránduláshoz vagy strandoláshoz jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Noncs

2019. november 12.

Egynek elment, de nem venném újra. Sajnos lassan szívódott be, és nagyon fényes maradt. Az illata is elég zavaró volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

HegiD

2019. november 1.

Nem lett a kedvencem. Ha önmagában használom, vagyis nem sminkelek rá nagyon kifehérít, meg mintha a bőrpír is jobban látszódna. Egyáltalán nem természetes, mikor ezt viseltem mindig szóvá tették mások is, hogy milyen fehér vagyok, pedig enélkül is az vagyok. Sminkelni azért jól lehet rá, ha megvárjuk, hogy beszívodjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

Anheszenamon

2019. szeptember 20.

Én is az itteni blogbejegyzés miatt vettem meg. Nem minden Dm-ben kapható, nekem Ausztriában sikerült megvásárolni. Nem irritál, bár a szemkörnyéken óvatosan kell vele bánnom, mert volt, hogy csípett. Nagyon örültem, hogy végre egy alkoholmentes és mégis olcsó fényvédőt találtam, de sajnos nekem nem az igazi. Zavar a szaga, ráadásul annyira zsíros, hogy felkenés után várhatok bármennyit, akkor sem múlik el a csillogás. Még mattító alapozóval sem működik, így is hamar átfénylik, zsírosodik az arcom, hiába púderezem. Az én kombinált bőrömre ez a krém túl sok és vastag. Elhasználom, de nem fogom többet megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Brunettee

2019. szeptember 10.

Szintén az itt olvasott blogbejegyzés után csaptam le rá. Szerencsém volt, még éppen találtam a boltban, de nem volt könnyű, pedig még bőven májusban vettem. Azóta természetesen sehol se találom, de ez jelenleg nem probléma, ugyanis nagyjából a háromnegyede fogyott el. Főleg arcra használom, minden nap. Fénylik, igen, még akkor is, ha púderezek rá. Ugyanakkor egyszer sem égtem le vele, ami nagy szó, mivel világos (vitiligos) a bőröm. Strandon is teszteltem, sima hétköznapokon is. Sminkelni is lehet rá, ez szintén plusz pont. Nem csíp, a szememet sem irritálta, úgyhogy ha elfogy és ismét találok valahol, akkor biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

wowbagger

2019. augusztus 16.

Arcra való fényvédőnek terveztem, hogy ne kelljen mindig hatezer pénzért La Roche-t vásárolni. Lelövöm a poént: nem vált be. :D A probléma ott kezdődött, hogy nagyon fényes a finishe, amivel nem is lenne baj, de a púder sem segít rajta, legfeljebb csak a porállagúak, azok is kábé két óráig, utána diszkógömb. Egyik délután pedig őt kentem fel futáshoz, valami a szemembe ment, megdörzsöltem, majd elkezdett viszketni és könnyezni a szemem. Úgyhogy az arcra való használatát befejeztem, marad a gyógyszertári.
Viszont mentségére szóljon, hogy fesztiválfényvédőként kiválóan teljesített. Ezt dobtam be Szigetre, kicsi, de egy hétig bőven elég a felsőtestemre meg a combomra, ha rövid nadrág van rajtam. Jól védett, nem égtem le vele (nyilván újra is kentem napközben vagy fürdés után), egyetlen hátránya, hogy undorító mód hozzátapadt az összes létező por és kosz a környéken. :D Kivétel nélkül mindent bevonzott, ami a közelébe került. De annyi baj legyen, szinte minden magas faktorszámú testre való fényvédő ezt csinálja.
Összeségében szerintem egy korrekt fényvédő, ha valaki helyesen használja (újrakeni, elegendő mennyiséget visz fel, sat.), utazáshoz, nyaraláshoz, táskába dobásra, gyors megoldásnak tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

macooka

2019. augusztus 16.

Az itteni blogbejegyzés után rohantam én is megvenni ezt a fényvédőt. Olcsó, alkoholmentes, könnyen elérhető termék? Ide vele!
Sajnos nem váltotta be teljes mértékben a hozzá fűzött reményeket, de hozzáteszem, annyira nem rossz azért. Sajnos felkenés után 15 percig bizsergeti a fejem, ráadásul tipikus strandos fényvédős szaga van, ami szerintem nehezen illan el. Szerencsére nem hagy fehér réteget, de az arc csillogós marad utána, így smink vagy púder kötelező mellette. Hozzá kell tennem, hogy nem égtem le mellette soha, ez azért mellette szól.
Egy szó, mint száz, biztosan elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Egy szó, mint száz, biztosan elhasználom, de nem veszem újra.

bernadettu

2019. július 25.

Update: visszaadok neki még egy pontot, mert testre azért beválik, én a Nyugati téren vettem, de azóta ott nem láttam.

Itt figyeltem fel erre a naptejre és az egyik krémmániás blogbejegyzésben is szerepelt, mint ígéretes fényvédő, így gyorsan bementem egy nagyobb dm-be megvenni, mert tetszett az ötlet, hogy akár ilyen olcsón is találok fényvédőt ( általában patikait vagy koreait használok).
Illata nincs, de nálam felkenés után valami fura bizsergő érzést okoz kb. egy percig, háromszor használtam, mindháromszor előjött ez az érzés, szóval szerintem arcra többet nem próbálkozom vele. Az arcomon egyébként érzetem, hogy réteget képez, ami csak az esti arcmosással jött le (kicsit fullasztó érzés volt a bőrnek, hogy egész nap az arcomon volt).
Remélem kijavítják a formuláját, mert egész ígéretesnek tűnt (csak ezért nem egy hanem két csillag)
Tűző napon még nem használtam, így arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire véd, de a korábbi véleményeket nézve lehet jobban teszem, ha nem támaszkodom erre a termékre mint fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Bagette

2019. július 19.

Jáj, gyönyörű incis, szuper fényvédő összetevőket tartalmazó, jó árú drogériás fényvdő...és nuku illatanyag, nuku alkholol! És még nem is vészesen zsíros!!!! :D Éljen!!!! Persze kicsit csillog, kicsit fehérít, de ha arcon picit ráúderezek, teljesen vállalható. Mondjuk inkább dekoltázsra használom ezek miatt, ott az újrakenéssel sincs gond. Arcra inkább száraz bőrűeknek lehet tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

JErzsi

2019. július 12.

A május havi kedvencek blogon lettem rá figyelmes. Jó áron van, kényelmes a beszerzése, nincs benne alkohol és már majdnem el is könyveltem szépen magamnak, hogy beválik, sajnos nem. Nekem a homlokom, orrom, állam folyamatosan csillog, olajos, pláne nyáron és ha én erre felkenem ezt a terméket valami borzalmas az érzés is, a látvány is. Rétegezni, újrakenni nem lehet, mert a zsírosságot csak fokozom és nem szívódik be. A bőröm egészen addig ragad, amíg le nem mosom és hát ez nyáron nagyon nem kellemes érzés. Strandra testre el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!