Best of Beauty 2019

Sundance

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clara12, Módosítva: 2019. május 21.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arcra és a dekoltázsra használható magas, SPF50 fényvédő, amely azonnali és 24 órás védelmet biztosít.

fehereszter13

2019. június 19.

Nekem bevált ez a fényvédő, itt is utánaolvastam, és facebook csoportban ajánlották. Nagyon örülök, hogy találtam egy egész jó kis fényvédőt drogériában, és elérhető áron, szerintem 1300 Ft-ért ez ajándék.
Az én arcom T zónában zsíros, az orcákon szárazabb, én reggeli rutin után használom, nyílván kell egy kis idő, hogy beszívódjon, de nem extrémen sok. Most azt a módszert alkalmazom, hogy felkenem és otthon nem sminkelek, úgyis mire beérek a munkahelyemre leolvad rólam az egész. Csak bent a munkahelyemen szoktam egy kis sminket feldobni, így a fényvédőnek is van ideje.
Akinek azonnal kell a matt hatás, és utána rögtön sminkelni akar rá, nem lesz elégedett, egyébként már így is próbáltam, púderrel nagyon szépen le tudtam mattítani az alapozót utána, szóval működik.
Emiatt a picit lassabb beszívódás miatt levonnék egy csillagot, de az ára nekem bőven kompenzálja, duplán, szóval simáén 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

Blenheim

2019. június 15.

Itt kremmanian talaltam erre a fenyvedore, lattam hogy mindenmentes, így megvettem( nem olvastam el h vegyes, ha latom biztos nem veszem meg). Ennek ellenere nem lett tole csunya a borom.
Pár napja már csak ezt használom, de ma kicsit tobbet setaltam a napon, bar ilyenkor is igyekszek mindig arnyekban maradni. 2x ujrakentem, elegendo mennyiseget, a nagyon vilagos boromon ugysem tunik fel :D Hazaerve mar kipirult arccal erkeztem 😡😡😡 ket csillag, de csak mert nem irritalt es nem okozott pattanast mint a tobbi kemiai fenyvedo & telre még jó lehet.

Ja, és úgy csillog a fejem tole mint az allat (szaraz borom van), zsiros boron nem tudom milyen lehet 🤔

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

ppetruc

2019. június 14.

Nem használom olyan rég óta, de egyenlőre úgy néz ki kompatibilis a bőrápolási rutinomban alkalmazott dolgokkal. Kevésbe fényes hatása van, mint más Sundance-s társának. Sminkelni szépen lehet rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

keettee

2019. június 14.

Nekem bevált. Kevés elég belőle, szépen tudok rá sminkelni is. Az illata/szaga engem a gyerekkoromban kapható kis flakonos buborékfújóra emlékeztet. Ha elfogy biztos újra veszem. A Müllerben is van hasonló egyébként, saját márkás és ha jól emlékszem akkor abbam sincs alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 14.

And1

2019. június 13.

Nekem nagyon nem vált be. Kis mennyiségben felkenés után nagyon nagyon fénylik az arcon, de ha csak ez lenne a gondom vele, akkor még ár-érték arányban nagyon jó kis termék lehetne. Ha akkora mennyiséget szeretnék felvinni mint amennyi védene is, fehér réteget hagy maga után, ami később sem szívódik be. Rétegezni sem lehet, mert lepereg. Sminkelni rá kizárt. Kipróbáltam strandon is, ahol nem zavar annyira a fehér réteg, vastagon felkenve 15 perc után megpirult az arcom. Összevetve az eddig használt termékekkel 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

pankalany

2019. június 13.

A Krémmánia posztja és az itteni vélemények alapján vettem meg mert suerettem volna pénztárcakímélőbb megoldást találni a nyári fokozottabb fényvédőhasználat idejére. Ha csak elméletben nézem árát és összetevőit tekintve tényleg szuper, bevallom csodát vártam de az nem jött. Rajtam még csak-csak beszívódott, habár erősen fénylő bőrt hagyott maga után, férjemre is ráerőszakoltam (egyszerűen alig lehet meggyőzni róla hogy nem csak a strandon fekve éri a nap hanem bármikor ha kimegy az utcára/kertbe stb.) nála izzadsággal keveredve fehér csíkban "folyt" le. A rettenetesen büdös naptejszagról meg ne is beszéljünk. Maradok a drágább, de használat során szebben működő termékeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Candy21

2019. június 13.

Eddig a legjobb fényvédő amit próbáltam engem nem irritál gyorsan beszívódik. Viszont nagyon alaposan el kell dolgozni mert ha nem akkor volt, hogy hagyott fehér réteget az arcomon. Sminkelni is szuperül lehet rá. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

kovexti

2019. június 13.

Olcsó, és nagyon jó az állaga, hamar beszívódik, nem fehér a bőrön. Sminkelni is szuperül lehet rá... DE... Sajnos engem egy picit csíp :( Nem olyan rossz, mint az előző LRP fényvédőm (ami kémiai), attól konkrétan sírtam, ez csak bizserget, és el is múlik miután beszívódik. Sajnos emiatt nem ez lesz az állandó fényvédőm, de elhasználom, lehet újra is veszem, amíg nem találok hasonlóan jót. Nagyon nagyon sajnálom mert könnyen elérhető (bár én sokáig vadásztam nálunk mire meg tudtam venni, de drogériás, nem kell rendelgetni), nagyon jó, és olcsó. Remélem sikerül kiderítenem, hogy melyik összetevő okozza ezt. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Smafu

2019. június 10.

Jaj nagyon jó! Szinte mindent kipróbáltam ami itthon kapható alkohol és illatmentes de ez a legjobb!

Update: és két rétegben kenem fel, hogy felvigyem a megfelelő mennyiséget. Az én száraz bőrömre jó, alá se kell hidratáljak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

vkata96

2019. június 4.

A rossz fényvédős tapasztalataim miatt ezt a vásárlást most alapos kutatómunka előzte meg, számbavéve kismillió alternatívát (drogériás, gyógyszertári, koreai). Mindent egybevetve 3 félére tudtam leszűkíteni a kört, pedig nem voltak nagy elvárásaim: ne legyen benne alkohol és egyéb irritáló összetevő, valamint octocrylene, ami nagyon irritálja a szemem. Az már csak a hab a tortán, hogy a paramétereimbe pont ez a legolcsóbb kategóriás darab fért bele, ez nem volt fő szempont. Összességében jól választottam, eddig meg vagyok elégedve vele. Jól kenhető, de elég nehezen szívódik be, bár ez szerintem minden fényvédőre jellemző. Hidratálóval és sminkkel is abszolút kompatibilis, nem kukacosodik. Semmi negatív változást nem tapasztaltam, amióta használom. Ez a termék tipikus példája annak, hogy nem mindig a drágább a jobb. Mondom ezt úgy, hogy ez előtt La roche posay fényvédőt használtam, ami tele volt alkohollal (a gyógyszertárban nem ellenőriztem, mivel nem is feltételeztem, hogy lenne benne, így otthon realizálódott), marta a szememet, kukacosodott, borzasztó kényelmetlen volt viselni. Ezzel semmi ilyesmi problémám nincs.

Update: Le kell vonjak egy csillagot, mert annyira kellemetlen, hogy ragacsos.. Ez csak azért most tűnt fel, mert általában sminkelek, és a mattító alapozóm tökéletesen lemattítja. Na de amikor nem sminkelek.. hát akkor aztán ragad az arcom, ragad bele a hajam is, és borzasztó. Azt hittem megtaláltam életem fényvédőjét, de azt hiszem fogok még kísérletezni. Ennek ellenére így is azt gondolom, hogy ez egy kivételes krémecske az összetevői miatt, el is fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!