Sundance

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: alexandra95, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. augusztus 6.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

20 faktoros naptej kókusz illattal.

Brigoca

2020. július 9.

Régen emlékszem, hogy nagyon jó kis naptej volt kellemes illattal és védelemmel. Kár, hogy mostanában már nem találkozok vele a dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 9.

sandorjudit

2020. április 28.

Ez a világ legjobb napteje (ahhoz képest, hogy gyakorlatilag nem is naptej, csak egy napozó lotion). Az illata maga a nyár, sosem égtem le mellette, pedig nem szoktam sokszor újrakenni magam. Egy ideje nem láttam a DM-ben, nagyon remélem, hogy nem vonták ki a forgalomból!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

jnrita95

2019. november 12.

Nagyon jó illata van. Nem kedvencem a sima kenhető naptej, spray előnyben, de ezt szerettem. Ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

PKJ

2019. július 9.

Nagyon tetszett az illata.Könnyen kenhető,nem ragacsos.Hatásra is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Nagyon tetszett az illata.Könnyen kenhető,nem ragacsos.Hatásra is megfelelő.

FeketePiroska

2018. május 2.

Hát jó az illata, de nem olyan intenzív, mint amit még gyerekkoromban használtunk. Az állaga jó, nem hagy zsíros érzetet maga után, nem keni össze a ruhámat. Szinte egész nap kint voltam, igaz .. nem feltétlen tűzőnapon, de nem égtem meg egy kicsit se, úgyhogy erre kora nyári napsütésre elegendőnek bizonyul a 20as faktorával is. (vízállóságát nem teszteltem még)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Macska27

2017. július 25.

Nekem be jön ez az édes, kókusz illat és nagyon kedvező az ára a naptejek között. A termék hatásával is elégedett vagyok, jól teljesített. Csak ott égtem le, ahol nem tudtam be kenni a hátam. Vízparton négy napig teszteltem, napi pár órát töltöttem a strandon délután, fürdés után nyilván újra felvittem a bőrömre. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

szeliger

2017. július 15.

A képet kicsit megváltoztatták rajta, a virágok helyett levelek láthatók a kókusz mellett. A flakonba beleszagolva finom az illata, de a bőrön túl édes, nem igazán kókuszos. Egyébként könnyen eloszlatható, viszonylag hamar beszívódik, ám egy kicsit ragacsos marad. A védelme szerintem megfelelő, de nem a vízparti napozás első napjaira való, inkább már egy kis alapszínnel rendelkező bőrre érdemes használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

Bernini

2017. július 10.

Szuper az illata és megvédett a leégéstől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Szuper az illata és megvédett a leégéstől.

lupiusz

2017. július 8.

Olcsó, kellemes illatú, de a fő előnye számomra az, hogy hihetetlenül gyorsan beszívódik. Víz mellett még nem volt alkalmam használni, viszont fehér bőrűként a hosszabb napközbeni kintlétek miatt szükségem volt rá már sokszor, és jól teljesített. Egyenletesen barnultam vele, az égéstől pedig megvédett, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

barbusus93

2017. június 21.

Kedvenc naptejem. Az illatával, állagával, tartósságával teljesen elégedett vagyok ráadásul pénztárcakímélő is. :) Kókuszimádóknak erősen ajánlott!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate