Superdrug

Ár:   450 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kneva, Módosítva: 2016. december 28.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló hidratáló maszk. Bőrfiatalító maszk, mely antioxidánsokban gazdag málna, fekete- és vörösáfonya kivonatot, valamint E-vitamint tartalmaz, mely összetevők harcolnak az öregedés látható jeleivel szemben. Kollagén tartalmának köszönhetően nedvességgel tölti fel a bőrt, amelytől az még egyenletesebbé és ragyogóbbá válik.

Melanie77

2017. március 18.

Szórkozásnak jó, de nem egy komoly hatóanyagtartalmú termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Szórkozásnak jó, de nem egy komoly hatóanyagtartalmú termék.

kneva

2016. december 22.

Marionnaud-ban vásároltam és két terméket kellett venni ahhoz, hogy a -20% érvényes legyen. Ezek a pakolások ki voltak rakva a pénztár mellé, így vettem egyet a szokásos vattakorongok helyett. Itthon feltettem amíg a kislányom ült a kádban, 15 perc elteltével lemostam és kivettem a vízből a kicsit.
Kellemes volt elkenni, könnyen le lehetett mosni, igazán illatát nem éreztem, bár látom, h az INCI elején szerepel az illatanyag. Nem kimondottan az én bőrtípusomnak való, nagy hatását nem is észleltem. Kellemes volt elhasználni, de nem hiszem, hogy újra venném, inkább más pakolást próbálnék ki tőlük. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Glucose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.