Sweetsation Therapy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: gigi, az összetevőket feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A Lumi*Essence kezelést a bőr pigmentáció problémái esetén ajánljuk, mint a májfolt (melazma), a szoláris lentigó (napfolt), a szeplők, és a gyulladások nyomán kialakult elszíneződések.

A Lumi*Essence különleges hatóanyag-összetétele által észrevehetően halványítja a pigmentált foltokat, és a bőr tónusát is javítja. Kojic savat és bogyós gyümölcsökből kinyert alfa-arbutint tartalmaz, amelyek hatékonyan gátolják a melanin termelődését és így segítenek elhalványítani a sötét foltokat. A papaya és az ananász intenzív hámlasztást biztosít, ezáltal gyorsítja a bőrvilágosítás folyamatát, és egyenletessé teszi a bőrtónust. A niacinamid gátolja a melanoszómák átjutását a bőr sejtjeibe, így gátolja a rendellenesen pigmentált területek kialakulásának folyamatát. A máriatövis kivonata erős antioxidáns és gyulladásgátló, segít megelőzni az UV sugárzás okozta károsodást. Tanulmányok szerint több komponense rákellenes hatással bír.

Water / Aqua Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Helianthus Annuus (Sunflower) Oil eo 0 0Glyceryl Stearate eo I euGlycerin h 0 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Potassium Stearate ti I eu Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil eo I h 1 0Hyaluronic Acid h Alpha-Arbutin Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract a I h I gy Kojic Acid a Rosa Damascena (Rose) Flower Oil i Calophylium Tacamahaca (Tamanu) Seed Oil Borago Officinalis (Borage) Seed Oil a I eo I gy Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil eo I gy 3 2Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Panthenol eo I v 0 0Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract a Ubiquinone a Sodium Ascorbyl Phosphate a I v Ganoderma Lucidum (Reishi) Extract Caviar Extract Camellia Sinensis (Green Tea) Extract a I eo I h I gy Punica Granatum (Pomegranate) Extract a Sodium L-Pyrrolidone CarboxylateSodium Lactate h Arginine Aspartic Acid Pyrrolidonecarboxylic AcidGlycine Alanine a I h Serine Valine Proline Threonine Isoleucine Histidine h Phenylalanine Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract a I gy Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil Myrica Cerifera (Bayberry) Fruit ExtractSantalum Album (Sandalwood) Oil i Helichrysum Italicum (Everlasting) Extract Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil eo Carica Papaya (Papaya) Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract Niacinamide v Pearl Powder Citrus Limonum Oil iAspalathus Linearis (Rooibos) Leaf Extract Silica Allantoin gy 0 0Arnica Montana (Arnica) Flower Extract i Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract gy Anthemis Nobilis (Chamomile) Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Sodium Carbomer Phenoxyethanol ta Ethylhexylglycerin

csokirhnn

2015. augusztus 13.

Kipróbáltam én is, és az anyukám is, akinek a májfoltjai még a kora tavaszi erős napsugárzástól előjönnek a nyakán. Én a pattanások után maradt foltok halványítása miatt használtam elsősorban. Nekem sem és anyumnak sem vált be, azonban azt vettem észre, mintha a néha előjövő kisebb pattanásaimra jó hatással lett volna. Sokszor csak ezt használtam estére, mert ahogy írták, tényleg olyan érzés mintha nem szívódna be rendesen és nem akartam még egy zsírosabb éjszakai krémet rákenni. Nem okozott irritációt, nem volt rossz, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

ingyombingyom

2015. március 21.

Szerintem ez az egyik legjobb termék a családból. Nem kell belőle sok és rögtön tisztább bőrképet eredményez. Felfrissül a bőröm tőle.
2 hónapja használom egy kicsit egyenletesebb lett a bőrszìnem is.
Bár ki tudja a család többi tagját is használom , lehet hogy ők is rátettek egy lapáttal.
Edidg mintát használtam, rendeltem rendes kiszerelést belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 21.

2 hónapja használom egy kicsit egyenletesebb lett a bőrszìnem is.
Edidg mintát használtam, rendeltem rendes kiszerelést belőle.

amatar

2013. szeptember 26.

Csak párszor használtam, úgyhogy igazán alaposan még nem tesztelgettem, az első benyomásom az, hogy ugyan nem olcsó, de kevés kell belőle, viszont használat után kicsit olyan érzésem van, mintha nem szívódna be rendesen, pedig próbáltam finoman és kevésbé finoman is bemasszírozni, mégis ragacsos érzésem volt utána és gyorsabban is zsírosodott a bőröm. Pattanásosabb eddig nem lettem tőle, a hosszútávú hatásra pedig nagyon kíváncsi vagyok, ha szebb lesz a bőröm, akkor ezeket az apróságokat azt hiszem meg tudom majd bocsátani, egyelőre négyest kap. (2013. június 22.)

szerk.: Az az igazság, hogy nem sikerült megbarátkoznunk egymással, nagyon kellemetlen érzés a bőrömön, gyorsabban zsírosodik, emiatt csak esténként próbáltam használni, de ennek csúnya pattanásgumók lettek az eredményei. A folthalványító hatásáról így nem is tudok nyilatkozni, mert egyszerűen nem viseli el a bőröm sajnos, úgyhogy leveszem két csillagra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

PaperMama

2013. augusztus 25.

ez a krém valóban csodálatos, ez a legjobb szó rá. kipróbáltam már jó néhány pigmentfolt halványítót, és természetesen egyiktől sem vártam, hogy egyik napról a másikra hasson, ezért aztán mondhatom rendesen elképedtem mikor ennél a krémnél már egy hét után láttam a változást! hihetetlen. szívem csücske lett :) a rengeteg (teszem hozzá jó) összetevő miatt én nem javaslom azonban más krém használatát mellette, mert annyira gazdag ez a kis drága már önmagában is, hogy mással kiegészítve esetleg visszájára fordulhat a dolog, ld pattanásokat okozhat. legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom, mikor az éjszakai krémem mellett ezt is felkentem (tudtam már akkor is, hogy ez nem egy bölcs döntés de aznap vettem meg és mindenképp ki akartam próbálni, meg hát azt javasolták a krém leírásánál is, hogy reggel és este is használjuk, viszont a szintén fantasztikus éjszakai krémemről sem akartam lemondani). azóta nappali krémként használom, erős fényvédővel ellátott alapozó/bb krém mellett. így mondanom sem kell nem okozott semmilyen bőrproblémát:) szóval összefoglalva: az ígéretéhez híven teszi a dolgát, a pigmentfoltokat, ragya után visszamaradt hegeket nálam már egy hét után elkezdte halványítani (pedig az egyik már lassan fél éves), de érdemes vele óvatosan bánni, csak kis mennyiséget használni, mert egy rendkívül gazdag krém.

update: az első véleményemet nyáron írtam, akkor valóban óvatosan kellett vele bánnom, sok volt, ezért csak alklomadtán használtam, most viszont a hideg időben napi 2x használom és imádom!!:) nem okozott semmilyen irritációt, foltokat szépen halványítja, remekül hidratál...:)

update2: Mikor az első update-et írtam még tényleg nem okozott irritációt...De aztán huzamosabb használat után sajnos mitesszereket, pattanásokat okozott :( Az összetevőit elnézve ez nem is csoda (mármint szépek, de sok a komedogén). Így nem tudtam tovább használni, továbbadtam anyukámnak, neki nem okozott problémát de nem szerette mert túl zsírosnak érezte a bőrének, még télen is. Szóval ez a krém sajna nem vált be. Így az első 5 csillag után most 3-at adok neki. Sajnálom akit félrevezettem az első véleményemmel, amiben úgy istenítettem...Én is bedőltem egy blogger dicsőítésének, és akkor még nem tudtam az összetevőket értelmezni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

biki-ni

2013. május 29.

Kolarovsz, szerintem előbb a pici kiszereléssel próbáld, aztán ha működik, akkor a nagy. Nekem valószínűleg ez okozta a pattanásokat, a kozmetikusom le is tiltott róla. Szerinte nem volt még ennyire ronda a bőröm mint ez után. Most nem használom és tényleg szép/szebb a bőröm. Bár mást is kivontam a forgalomból, ez lehetett az oka, mert a többit már korábban is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

tojsika

2013. április 16.

Rosaceás bőrömre használom,és egyszerűen imádom!Megrendeltem hozzá a habzó arclemosót is.....ezekkel a termékekkel tuti nem nyúlok mellé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

fruzsicaaa

2013. január 23.

Szeretem. Amióta megvan, nem használok más hidratálót és a vízhiányt is gyönyörűen pótolja.
A többit nem nagyon tudom szavakba önteni. Nem, nem tűntek el a szeplőim, nem, nem lettem 10 évvel fiatalabb, DE: valahogy mégis sokkal szebb a bőröm összképe. Az elmúlt hetekben (kb. 1,5 hónapja használom) kétszer is megkaptam ezt a megjegyzést: "olyan szép a bőröd". És tényleg, valahogy olyan sima, egységes, egészséges az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

j.szintuska

2013. január 12.

Villámgyorsan halványítja a frissen kinyomott pattanásaim hegeit, a régieket meg már el is tüntette:) nem is akarom elhinni , csak 1 hónapja használom:) szebb a bőröm és egységesebb. Az illata nem szerelem, de megszokható a hatásáért cserébe. A szemkörnyék ápolójára rászoktam kenni még este ezt is és úgy vettem észre, hogy halványodtak a sötét karikáim is:)))))) ez nem 5 csillagos krém, hanem vagy 100:D IMÁDOM ezt a termékcsaládot!! És külön köszönet a csodás összetevőkért is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

lyriane

2013. január 4.

Szerencsére nincsenek hegeim, vagy erős pigmentfoltjaim, csak néhány halványabb folt, ami pattanások után szokott néha maradni. Ezek sokkal hamarabb elmúlnak, mióta ezt használom. Nem arckrémnek vettem, hanem kezelésnek, ezért nyáron csak többnyire csak a pöttyökre kentem. Viszont mióta hideg van napi kétszer használom az egész arcomra és rájöttem, hogy hidratálónak is teljesen jó, ráadásul nagyon kevés kell belőle. Nem irritálja se bőröm, se a szemem, és az illata finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

sydney

2013. január 3.

Csak mintában kaptam, szerencsére pont ilyen problémám, amire ez a krém való, nincs igazán, de ha már megvolt kipróbáltam. Kicsit zsíros, de így télen kellemes volt a használata. Sajnos viszont úgy vettem észre, hogy a kezdődő rozaceámat sokkal jobban kihozta, gyakrabban, és jobban kipirultam amikor ezt használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Kojic Acid, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Alanine, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Silybum Marianum (Lady’s Thistle) Extract, Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hyaluronic Acid, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Sodium Lactate, Alanine, Histidine
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Palmitate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cetyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Panthenol, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Potassium Stearate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Potassium Stearate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Citrus Limonum Oil, Arnica Montana (Arnica) Flower Extract
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kojisav, ami a japán saké, vagyis rizsbor készítésének az egyik mellékterméke. Paula Begoun szerint meggyőző in vivo és in vitro (emberben és kémcsőben végzett) kutatások vannak arra vonatkozólag, hogy a kojisav gátolja a melanin termelődést, és így kiváló hatóanyag a pigmentfoltok kezelésében. Hátránya, hogy rendkívül instabil összetevő, fény és levegő hatására fura barna színű lesz és elveszíti hatékonyságát, szóval kojisavas terméknél figyeljünk a megfelelő (pl. légmentes pumpás) csomagolásra.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pecsétviaszgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint segít megóvni a bőrt a környezet káros hatásaitól. A Wikipédia információi alapján Kínában úgy is tekintenek rá, mint a „gyógynövények királyára” és a hagyományos kínai orvoslásban gyógygombaként alkalmazzák. Paula Begoun szerint az összetevő bár antioxidáns tulajdonsággal bír, nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy a bőrön helyileg alkalmazva hatásos lenne.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

máriatövis kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminnak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.