Swiss Image

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Onlinekosar.hu-n 1899 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cwfan, Módosítva: 2017. február 7.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Onlinekosar.hu, 1899 Ft

Ez a nem zsíros éjszakai krém a bőr természetes regenerálódási ciklusához igazodva fejti ki hatását, hogy megfelelően tudja pótolni az arcbőr elveszített nedvességtartalmát és fontos tápanyagokkal táplálja a bőrt.

Ár: 1899 Ft , Eladó: Onlinekosar.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

nagytimus

2020. augusztus 5.

Nekem sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. A nappali krémmel együtt vásároltam, de a vízhiányos bőrömön nem sokat javított 3 hét alatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

llucia

2020. május 6.

Illata kellemes, maradéktalanul és gyorsan beszívódik, szépen kisimítja a bőrt, igazán kellemes krém.
(Sajnos egyre kevesebb helyen kapható)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

(Sajnos egyre kevesebb helyen kapható)

aszilvia

2019. május 29.

Nekem nagyon bejön ez a krém. Éjszakára használom, többfázisú arcápolási rutinom utolsó részeként. Olyan a krém, mint egy hab, annyira finom, puha, könnyen kenhető, csak úgy sikamlik az arcbőrön. Szépen be is szívódik, egyáltalán nem hagy zsíros réteget és érzetet a bőrön, és reggelre észrevehetően simább a bőrképem. Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

vkata96

2019. április 9.

Már alig vártam, hogy elfogyjon az éjszakai krémem, hogy kipróbálhassam ezt, ugyanis a nappali verzióját már régóta használom és nagyon szeretem. Az állaga ennek is hasonló, szóval nem túl zsíros és nehéz, de ez a tavaszi-nyári időszakra tökéletesen elég. Megfelelően hidratál, nincs túltolva benne az illatanyag, szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

dorakrem

2019. január 26.

Imádom, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést amit kifejezetten kellemetlennek találok. Az illata is kellemes, és látom a pozitív hatását a bőrömön. Több ismerősömnek ajánlottam, mindenkinél bevált. Újra fogom venni. A márka krémjeivel teljesen elégedett vagyok. Talán az egyetlen krém amit elviselek nyáron is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

ccvc

2019. január 16.

a zsírkő kicsit ijesztő benne a J&J hintőpor botránya után....
ezt az egy tégelyt elhasználom de nem valószínű hogy utána is veszek majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 16.

a zsírkő kicsit ijesztő benne a J&J hintőpor botránya után....
ezt az egy tégelyt elhasználom de nem valószínű hogy utána is veszek majd.

Btrx

2019. január 8.

Nem hagy maga után ragacsos érzést , szépen beszívódik , kellemes az illata . Nem okoz pattanásokat és nem zsírosít . Az elöttem szólóhoz szintén én is a nappalijával együtt használom és imádom ! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

Emydanko

2018. december 8.

Imádom :) Könnyű, krémes állaga van, nem zavaró és nem fojtogatja a bőrömet. Kis mennyiségben is elég :) Nem zsírosítja a bőrömet, nem okoz újabb pattanásokat, és a meglévőket se gyullasztja be. A nappalra a Swiss Image hidratáló krémjét használom, a kettő együtt jó párost alkot :) Kevésbé tűnik vízhiányosnak a bőröm és kevésbé hámlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Eple

2018. július 2.

Ez az első éjszakai krémem. Tetszik az illata, nagyon kis könnyű krém nem hagy zsíros érzetet gyorsan beszívódik viszont megfelelően is hidratál. Ami nekem a legfontosabb hogy nem okoz pattanásokat és mitesszereket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Szilvike09

2018. május 19.

Nagyon sok arckrémmet próbáltam,nálam ez lett a nyerő.könnyen beszívódik,nem zsíros,minden este használom.az illatát egyszerűem imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Leontopodium Alpinum (Edelweiss) Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Lactic Acid, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Sorbitol h 1 1

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Havasi gyopár kivonat, melyet a kozmetikumokban antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevőként használnak. Paula Begoun szerint az összetevő a bőrnyugtató képességét a benne található természetes bőrnyugtató hatással rendelkező lignannak köszönheti, illetve egy leontopodium sav néven ismert vegyületet is tartalmaz, amelyről kutatások is kimutatták, hogy erősíti a bőr védőrétegét és csökkenti az érzékenység jeleit, ezzel elősegíti a bőr ellenállóbbá válását a környezeti agresszorokkal szemben.