Best of Beauty 2019

Swiss-O-Par

Ár:   199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. november 22.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Kittyki

2019. május 29.

Semmi nagy változást nem okozott a hajamnak, de kellemes illete van és mintha kissé puhább is lett volna miatta a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Martu0508

2019. március 3.

Vállig èrő hajra kentem rá az egèsz tasakkal. Nehezen eloszlathatò, taszìtò mellèkillatù. Már a lemosáskor èreztem, hogy ez nem fog beválni. Hát valòban nem csinált a hajammal semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

sttpcsillag

2018. október 9.

Felkenes kozben nagyon jonak tunt, viszont mar lemosaskor ereztem, hogy tapad ossze a hajam... Szarazon sprod lett es gubancos. 10 percet volt fent. Tobb alkalomra eleg es az illata is kellemes, de osszeseggeben nem csinal semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Ramada86

2018. április 19.

Nekem az összes Swiss-o-par hajkúra közül ez a legeslegkedvencebbem, a többi az elmegy kategória. Szép fényes és puha lesz tőle a hajam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Brami

2018. március 19.

Nagyon fényes,puha és könnyen kezelhető lett a hajam tőle, imádom! 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Nagyon fényes,puha és könnyen kezelhető lett a hajam tőle, imádom! 😊

Dorokos

2017. július 13.

Amíg hosszú hajam volt gyakorta vettem, volt hogy csodát csinált, volt hogy elnehezítette a hajam, megosztó termék volt, így nem tudok 5*-ot adni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

orsoborso

2017. március 22.

Nekem semmi nem történt és nagyon kevés is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Nekem semmi nem történt és nagyon kevés is.

szirimiri

2017. március 6.

ááááá, imádom!!! miért nem lehet belőle nagy kiszerelés kapni????? sokáig megmarad az illata és pihe-puha lesz a hajam, jól kifésülhető. én egy ilyet egy alkalommal elhasználok, mert azért hosszú a hajam. 170 FT akciósan, mindig betárazok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

anitaf1

2016. december 17.

Hát nem is tudom mit lehet mondani egy olyan termékről ami nem csinál semmit. Próbáltam mindenhogy pakolásnak, balzsamnak, előtte, utána. De egyszerűen semmi. Egyszerre 4-et vettem kipróbálni. Biztos hogy nem veszem újra. Az illata nekem műanyag. Az állaga rendben van, és a kiszerelés is okés de ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

Lettike77

2016. augusztus 31.

Elég kicsi kiszerelésnek tűnik, azonban a hosszú hajamra 4 alkalommal elég volt. Az illata annyira nem tetszik, azonban a végeredménnyel elégedett vagyok. Nem nehezíti el a hajamat, nem lesz tőle zsíros hatású. Nem fogom állandóan használni, azonban néha-néha biztos megfogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.