Swiss-O-Par

Ár:   220 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: claudia, az összetevőket feltöltötte: csibeeeh, Módosítva: 2012. szeptember 6.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Az egészséges és szép haj érdekében.

novembermesi

2019. november 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg, imádom :) Vállig érő vékonyszálú hullámos hajam van, nekem ez a is tasak 3-4 alkalomra elég volt. Az illata isteni, a hajam a használata után, finom puha tapintású, könnyű a kifésülése. Kár, hogy nincs nagyobb kiszerelés belőle, de mindenképpen veszek belőle pár tasakkal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Egyszer használtam idáig csak, akkor nagyon elnehezítette és zsírosította, de az az én hibám volt, mert az egész tasakkal rátettem, holott elég lett volna a fele is. Utána jó lett (leszámítva a zsírosodást) úgyhogy még egyszer vevős, de már csak fél tasakkal/ alkalom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Bettiiyy

2019. június 28.

Régen derékig érő hajam volt, arra elég volt egy ilyen kis tasak, de a mostani pici kis csonkra egy hétig elég egy adag.
Nagyon jól puhít, nagyon kellemes illata van, ami sokáig fenn marad. Nem mondom, hogy csodaszer, de nincs lemaradva tőle, mert extrém helyzetekben (tengerpart, erős napsugárzás, sós/klóros víz) nagyon sokat tud segíteni. Mindenképpen megéri az árát. Én nyaraláskor mindig viszek magammal belőle, mert a napfény és a víz nagyon szét tudja szárítani a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Juccimo

2019. május 20.

Én tudom, hogy túlzásba viszem a hajápolást, lehet, hogy sok terméket használok egyszerre (az átlagos rutinom: sampon 2x, balzsam, pakolás - csak 4-5 percig hagyom fent, majd szárítás előtt fújkálós balzsam), de jelenleg lakásfelújítok, a szálló por pedig iszonyatosan roncsolja a hajamat, így egy drogériás látogatásom alkalmával bedobáltam a kosaramba néhány Swiss-O-Par hajkúrát, köztük ezt. Múlt héten került bevetésre egy különösen durva hétvégi felújításos etap után, miután a hajvégeim már sikoltoztak a szárazságtól, fésüléskor pedig a hajam 6-8 centis darabokban tört le, amit soha nem szokott csinálni :( A rendes rutin mellett, a pakolás után, de még a fújkálós balzsam előtt, törölközőszáraz hajra kentem ezt, és fent hagytam olyan 40 percet, majd lemostam. Szárításnál már érződött a különbség: sokkal fényesebb, puhább lett a hajam, és a hajvégeim is, az illata pedig isteni. Lassabban is zsírosodott, 4 nap után mostam meg legközelebb, de egy ötödiket is simán kibírt volna. Biztosan fogok még venni, most még van itthon másmilyen, de havi 1 ilyen hajkúrát biztosan beiktatok mostantól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

lZsuzsi

2019. április 7.

Csodalatos lesz tole a hajam! Nem gyoxok gyonyorkodni benne a hasznalata utan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Csodalatos lesz tole a hajam! Nem gyoxok gyonyorkodni benne a hasznalata utan

Ankater

2019. február 6.

Fényes, puha lesz tőle a hajam, a kiszerelése miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Fényes, puha lesz tőle a hajam, a kiszerelése miatt kap csak 4 csillagot.

Lilium

2019. január 23.

Azt kaptam tőle amit vártam: kicsit fényesebb, hidratáltabb hajat. Csodát ugyan nem művel, de érezhető a különbség. A kiszerelés tényleg nem a legjobb, én át is töltöttem egy üvegcsébe, mert tudtam, hogy habár hosszú hajam van, biztosan elég lesz két használatra. Az illata tetszik, akár egy mézes cukorka. :) Hajmosás előtt, vizes hajra vittem fel pár percre, majd lemostam. Korábban használtam egy másik verzióját, a hatása ugyan ilyen volt, még ha arról rosszabbat is írtak. Utazásokra lehet még veszek, de szigorúan egy tégelybe áttöltve fogom magammal vinni! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

jkm

2018. november 26.

Isteni az illata, és biztos jót tesz a hajamnak. Heti egyszer balzsam helyett szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

zonga

2018. október 13.

Szép, puha lett tőle a hajam, engem az illata sem zavar. Viszont 2 problémám van. Az egyik, hogy nagyon rossz a kiszerelése, csomagolása. Macerás, körülményes így használni, ha csak a felét kenem föl, nehéz a maradékot tárolni. Lehetne egy tubusban vagy üvegcsében. Egyrészt annyit használna belőle az ember, amennyit akar, másrészt könnyebb lenne a felbontása és a tárolása. Így még csipesszel sem tudom lezárni, mint egy tasakos cuccnál. A másik dolog nem (feltétlen) a termék hibája, de jó lenne egyértelmű használati utasítást írni rá: mosás (samponozás) előtt vagy után kell felkenni? Ha előtte, akkor száraz vagy nedves hajra? Én most nedves hajra felvittem (kb. a felét a megadott mennyiségnek), pár perc után leöblítettem, utána samponoztam, de nem biztos, hogy ez a jó módszer. Szóval hiányzik a termék használati útmutatója. De egyébként elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 13.

mayernoemi

2018. augusztus 15.

Nagyon szeretem! Pihe puha lesz a hajam utána,viszont én nagyon kevésnek tartom a mennyiségét, nekem 2 kell az egész hajamra,de ettől függetlenül csoda jó pakolás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Hidratálók: Honey
Vitaminok: Panthenol