Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Szőkített vagy ősz hajra.

Az intenzív violaszín hatóanyag megszűnteti a haj nemkívánatos, sárga elszíneződését. Az ősz vagy platinaszőke haj visszafogott ezüst ragyogást kap. A bőr elszíneződése kizárt, a violaszín hatóanyag egyszerűen lemosható.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

gyomber0

2021. február 24.

A hajamat kiszárította, megviselte, csak negatív hatása volt. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

ViragKisAsszony

2021. február 10.

Amíg szőke voltam, rendszeresen használtam. Minden második hajmosásnál mostam csak meg ezzel a hajam, először a rendes sampon, aztán ez, végül egy jó nagy adag balzsam, mert tényleg szárít. Ezzel a hamvasító samponnal én összességében véve elégedett voltam, bár szerintem egészen világos árnyalatú szőke haj esetében hatásos csak igazán. Elrontott szőkítést ez nem fog meggyógyítani, de normál esetben pár hajmosás után (a hajszín árnyalatának függvényében) már látványos a hamvasság. A szárító mellékhatás miatt vonok le egy csillagot, a balzsamozáson, olajozáson semmiképp ne spóroljunk, ha ezt a terméket használjuk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Bree90

2020. november 26.

Ez a termék egy kalap kakit se ér, mint halottnak a csók. Árban jó és jó az illata, állaga de amire kéne arra gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

MariaJulianna

2020. október 21.

A hamvasítást elvégezte, de az hogy utánna száraz, töredezett, kezelhetetlen , durva tapintású hajam legyen.. Na nee.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

EvandEra

2020. július 10.

Sprőd, szalmaszerű lett a hajam tőle és bár szépen hamvasította a hajam egy részét, sajnos a hajtöveknél egy szürkés-sárgás színt kaptam. A 3 csillag csak azért, mert jól tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Bonnieoo7

2020. június 23.

Ettől a márkától erősen hullik a hajam, de amint befejeztem az alkalmazását gyorsan helyreállt a rend. Nemcsak a hamvasító, hanem a kókuszos, citrusos tagjaival is gondom van. Nekiadtam egy családtagnak, ott szerencsére nem volt ilyen probléma. A hamvasító képességére már nem is koncentráltam, nem emlékszem, mert annyira kipurcant tőlük a hajkoronám, hogy a lényegre már nem is figyeltem... 😥
A pontgyűjtés keretein belül ingyen jutottam hozzá és a sima citrus verzióhoz, de attól még csalódást okozott maga a termékcsalád!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Kitsyke

2020. június 4.

Amikor szoke voltam, semmit nem ert! Szaritotta nagyon, nem csinalt semmit a hajammal, hiaba hagytam rajta 10 percen at....Korpas is voltam tole...Schauma jobb volt!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

dod09

2020. április 11.

Nekem nem jött be, kb 1 napig marad friss a hajam hajmosás után, sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam, amióta ezt a sampont használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

szepmadalma

2020. január 23.

Nekem kifejezetten tetszett a hatása, nem szárította ki túlságosan a hajam és én elégedett voltam a hatásával

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

KataB

2020. január 4.

A balzsamjaval együtt használtam, nem szerettem! A hajamat szárította, a hamvasito hatása gyenge, a sokadik hajmosasnal volt valami minimális,es mindehhez képest szerintem drága! Tuti nem veszem újra soha!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.