Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Szőkített vagy ősz hajra.

Az intenzív violaszín hatóanyag megszűnteti a haj nemkívánatos, sárga elszíneződését. Az ősz vagy platinaszőke haj visszafogott ezüst ragyogást kap. A bőr elszíneződése kizárt, a violaszín hatóanyag egyszerűen lemosható.

EvandEra

2020. július 10.

Sprőd, szalmaszerű lett a hajam tőle és bár szépen hamvasította a hajam egy részét, sajnos a hajtöveknél egy szürkés-sárgás színt kaptam. A 3 csillag csak azért, mert jól tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Bonnieoo7

2020. június 23.

Ettől a márkától erősen hullik a hajam, de amint befejeztem az alkalmazását gyorsan helyreállt a rend. Nemcsak a hamvasító, hanem a kókuszos, citrusos tagjaival is gondom van. Nekiadtam egy családtagnak, ott szerencsére nem volt ilyen probléma. A hamvasító képességére már nem is koncentráltam, nem emlékszem, mert annyira kipurcant tőlük a hajkoronám, hogy a lényegre már nem is figyeltem... 😥
A pontgyűjtés keretein belül ingyen jutottam hozzá és a sima citrus verzióhoz, de attól még csalódást okozott maga a termékcsalád!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Kitsyke

2020. június 4.

Amikor szoke voltam, semmit nem ert! Szaritotta nagyon, nem csinalt semmit a hajammal, hiaba hagytam rajta 10 percen at....Korpas is voltam tole...Schauma jobb volt!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

dod09

2020. április 11.

Nekem nem jött be, kb 1 napig marad friss a hajam hajmosás után, sokkal gyorsabban zsírosodik a hajam, amióta ezt a sampont használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

szepmadalma

2020. január 23.

Nekem kifejezetten tetszett a hatása, nem szárította ki túlságosan a hajam és én elégedett voltam a hatásával

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

KataB

2020. január 4.

A balzsamjaval együtt használtam, nem szerettem! A hajamat szárította, a hamvasito hatása gyenge, a sokadik hajmosasnal volt valami minimális,es mindehhez képest szerintem drága! Tuti nem veszem újra soha!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

suti95

2019. október 12.

Samponnak nem rossz, de az ígérteket nem hozza. Hetek óta használom, a hajam árnyalatán semmit nem változtatott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Melszi

2019. szeptember 30.

UPDATE: 2. hajmosásnál már látszódik a hamvas hatás. Még a kolléganőm is megjegyezte. Visszaadom a csillagokat! :)

Nem teljesíti a funkcióját. Melírozott hajam van, semmit sem hamvasított rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Nem teljesíti a funkcióját. Melírozott hajam van, semmit sem hamvasított rajta.

Tiziana

2019. március 14.

Nekem nagyon nem vált be, a szőkített hajam sötétebb, és ronda szürkés árnyalatú lett tőle.
Ha muszáj hamvasítanom, inkább valamilyen pakolást keresek.Shine van ráírva, de fényességről
szó sincsen, sőt kifejezetten matt lett tőle a hajam.
Ezt a sampont nem veszem többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

szó sincsen, sőt kifejezetten matt lett tőle a hajam.
Ezt a sampont nem veszem többé.

Gizimester

2018. november 13.

Szinte fehérre szőkített hajamra használom, mert sajnos hajlamos sárgulni. Eddig ez bizonyult a legjobbnak, bár a syoss hajfestékhez járó hamvasító pakolása felülmúlja, de az sajnos nem kapható külön. Először sima samponnal megmosom a hajam, utána pedig rakok rá bőségesen, majd zuhanyzás végéig fent hagyom kb. 5-8 percig. Utána érdemes valami jó kis hajpakolás mert sajnos nagyon szárítja a hajat. A sárgás árnyalattal viszont szépen felveszi a harcot. Ára sem borsos, én mindig újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.