Swiss-O-Par

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. május 7.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Szőkített vagy ősz hajra.

Az intenzív violaszín hatóanyag megszűnteti a haj nemkívánatos, sárga elszíneződését. Az ősz vagy platinaszőke haj visszafogott ezüst ragyogást kap. A bőr elszíneződése kizárt, a violaszín hatóanyag egyszerűen lemosható.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Csillagporocska

2023. október 24.

Nekem nagyon szépen kiszedte a sárga árnyalatot a hajamból (egy másik balzsammal használtam). Semmi problémám nem volt vele, bár azóta viszonylag ritkán használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 24.

Little84

2022. november 7.

A hajam tapintása szárítás után durva, kemény, ragadós, pedig jól leöblítettem. Ezen kívül rettentően kiszárította. Hamvasítani hamvasít, de "mellékhatásokkal".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 7.

natasa

2022. március 19.

Erősen őszülő hajamra vettem. A cél az lett volna, hogy a fehéres részek legyenek/maradjanak szép fehérek....Ehhez képest szürkíti a hajamat, ami nekem egyáltalán nem hiányzott. Igen, valóban azt írja a leírás, hogy ezüst ragyogást ad, bár a flakonon inkább fehér hajat láthatunk.Nem tudom, hogy szőke hajjal mit tesz, lehet, hogy arra jó. Meg akinek a szürkés ősz haj tetszik, annak is bejöhet. Az én hajam nem szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 19.

gyomber0

2021. február 24.

A hajamat kiszárította, megviselte, csak negatív hatása volt. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

ViragKisAsszony

2021. február 10.

Amíg szőke voltam, rendszeresen használtam. Minden második hajmosásnál mostam csak meg ezzel a hajam, először a rendes sampon, aztán ez, végül egy jó nagy adag balzsam, mert tényleg szárít. Ezzel a hamvasító samponnal én összességében véve elégedett voltam, bár szerintem egészen világos árnyalatú szőke haj esetében hatásos csak igazán. Elrontott szőkítést ez nem fog meggyógyítani, de normál esetben pár hajmosás után (a hajszín árnyalatának függvényében) már látványos a hamvasság. A szárító mellékhatás miatt vonok le egy csillagot, a balzsamozáson, olajozáson semmiképp ne spóroljunk, ha ezt a terméket használjuk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

Bree90

2020. november 26.

Ez a termék egy kalap kakit se ér, mint halottnak a csók. Árban jó és jó az illata, állaga de amire kéne arra gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

MariaJulianna

2020. október 21.

A hamvasítást elvégezte, de az hogy utánna száraz, töredezett, kezelhetetlen , durva tapintású hajam legyen.. Na nee.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

EvandEra

2020. július 10.

Sprőd, szalmaszerű lett a hajam tőle és bár szépen hamvasította a hajam egy részét, sajnos a hajtöveknél egy szürkés-sárgás színt kaptam. A 3 csillag csak azért, mert jól tisztított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

Bonnieoo7

2020. június 23.

Ettől a márkától erősen hullik a hajam, de amint befejeztem az alkalmazását gyorsan helyreállt a rend. Nemcsak a hamvasító, hanem a kókuszos, citrusos tagjaival is gondom van. Nekiadtam egy családtagnak, ott szerencsére nem volt ilyen probléma. A hamvasító képességére már nem is koncentráltam, nem emlékszem, mert annyira kipurcant tőlük a hajkoronám, hogy a lényegre már nem is figyeltem... 😥
A pontgyűjtés keretein belül ingyen jutottam hozzá és a sima citrus verzióhoz, de attól még csalódást okozott maga a termékcsalád!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Kitsyke

2020. június 4.

Amikor szoke voltam, semmit nem ert! Szaritotta nagyon, nem csinalt semmit a hajammal, hiaba hagytam rajta 10 percen at....Korpas is voltam tole...Schauma jobb volt!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.