Swisso Logical

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: tnildiko, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   tanácsadók, Zepter bemutatótermek
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Revitalizáló és frissítő hatóanyagokban gazdag készítmény. A kelet-indiai illipevaj és jojoba-olaj kivonat táplálhatja és hidratálhatja a bőrt, a bíbor kasvirág kivonat erősítheti védekező képességét. Ideális a száraz, megviselt bőr kezelésére, használata különösen a téli időszakban javasolt.

Anthaval

2015. február 26.

A csomagolás külső felére az volt írva, hogy multi regeneráló krém, ami megnyugtatja a fáradt, stresszest arcbőrt és minden bőrtípusra ajánlott. Nagyon megörültem és izgatottan bontottam ki, hogy kipróbáljam és megszaglásszam. A dobozban volt egy papír, amit kinyitottam és elolvastam, biztos ami biztos. Oda meg már az volt írva, hogy érettebb arcbőrre ajánlott, ugyanis feltölti a rácokat... Már ez gyanús volt, hogy nem is tudja ezek szerint a gyártó/forgalmazó, hogy mire is jó pontosan ez a krém, ennek ellenére kipróbáltam. A fejem úgy bevörösödött, mintha egy csaláncsaládba belefejeltem volna, amikor pedig hazaért a párom az ő arcán is kipróbáltuk, ő is ugyanolyan "szép", pirospozsgás lett. :D Csak azért adok 2 pontot és nem egyet, mert elképzelhető, hogy érettebb arcbőrön tényleg működik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

n_mihalyne

Korcsoport: >54
2012. március 5.

Az én érettebb arcbőrömnek tökéletesen megfelel ez a krém. Nagyon szeretem. Jól hidratál, hamar beszívódik. A bőröm kifejezetten jobb állapotú lett tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. március 5.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. február 22.

Ez a krém kicsit zsírosabb, nehezebben szívódik fel, így inkább téli időszakra, vagy kifejezetten száraz arcbőrre javaslom. Arra viszont tökéletes. Az én normál bőröm fénylett tőle, nem szerettem. Akinek normál az arcbőre, annak inkább a nappali és/vagy éjszakai krémjét ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. február 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Calcium Gluconate, Echinacea Angustifolia (Coneflower) Extract, PEG-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Tripeptide-10 Citrulline
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy viszonylag új peptidféle, mely a gyártó szerint szabályozza a kollagénrostok termelődését. A gyártó (Lipotec) 43 nővel végzett tanulmányában a résztvevők 54%-ának lett feszesebb a bőre. (Forrás: truthinaging)