Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ajjamo, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

A Synergen 5 az 1-ben bőrradír, tisztító és maszk egyben. A receptúrája különösen bőrbarát és tartós használat mellett javítja a bőrképet. A fölösleges zsírosodást eltávolítja és felfrissíti a bőrt. A finom bőrradír részecskéi megnyitják a pórusokat, igy könnyebben eltávolíthatóak a pattanások és miteszerek.

Intenzív mély tisztitás, javított bőrkép.

Kiszerelés: 150 ml

Ella

2013. június 17.

Teljesen átlagos termék. Használata után kb. fél-egy óráig valóban nem fénylett az arcom, de ennyi. Használat közben viszont úgy éreztem, mintha 2 kg zsíros krémet kentem volna magamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

juditka9901

2013. március 27.

Nekem nem esett le tőle az állam ..jó szennyeződéseket viszonylag leszedi..de a pattanásokkal nem csinál semmit

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

BeccKM

2013. március 17.

szerintem irritáló hatása van valamint én miteszerek és pattanások ellen vettem meg de azt kell, hogy mondjam nem vált be , sőt utána még több pattanást véltem felfedezni az arcomon. Bőrradírnak sem egy leányálom mivel elég kevés szemcse található meg benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

Mamba

2013. március 8.

Szeretem a Synergen termékeket, ezért is gondoltam, hogy megpróbálkozom ezzel. Sajnos nagyon nem vált. Nem jó se arctisztítónak, se radírnak. Radírozáshoz kevesek a szemcsék benne, de ez a kisebbik gondom vele, a nagyobbik az, hogy irritál. Ahogy felkenem kis idő múlva elkezd égni a bőröm alatta, lemosom akkor meg piros és igen nehezen múlik el. Szóval nálam kuka lett sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 8.

Judittttt

2013. február 24.

Szerintem nagyon rendben van, arclemosásra használom a sminklemosó használata után, erre nekem teljesen jó, nem szárít de szépen tisztít, kellemes érzés használni, a bőröm puha lesz utána és tiszta. Maszkként és arclemosóként használható, radírnak egyáltalán nem jó, ahhoz túl kevés benne az anyag de én mindennapi arctisztításra vettem és ahhoz tökéletes, nem az a típusú arclemosó ami szanaszét szárítja a problémás bőrt, viszont tisztít. Ráadásul nekem narancssárga címkés verziója van, 'heartbeat' felirattal, nem tudom ez milyen kiadás de ugyanez csak picit más a csomagolás, a krém színe és ami a lényeg ... AZ ILLATA. ISTENI. Én barackosnak éreztem de elvileg papaya és mangó keveréke, mindenesetre egy élmény vele arcot mosni annyira finom az illata:D 400 ftért persze jobb volt de így is aránylag olcsó szerintem (én ilyen kímélő és krémes lemosót csak 1500 ftért vettem, garniert, de az sem volt iylen jó és finom illatú és krémes) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Vintage Lady

2013. január 30.

Az egyik legjobb arclemosóm volt. Problémás a bőröm, de ez nagyon bevált rá. Nem szárította ki, nem okozott pattanásokat, szépen tisztított, kicsit radírozott is, mindennapos használatra tökéletes. Az ára is jó. Biztosan meg fogom venni újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

csodaorszag.inwonderland

2012. június 20.

Miteszereken nem segített nálam.Ennek ellenére a sz ennyeződéseket szépen leviszi ,arcradírnak kicsit gyengus.. Használata után frissnek,tisztának és puhábbnak érzem a bőröm. Maszkként és lemosóként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

knoemi88

2012. március 10.

Nem húzódik tőle a bőröm, érződik a tisztító hatás. Ja, és nem szárít egyáltalán, ami a vízhiányos bőrömnek igencsak jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

doorcii6

2012. március 3.

Bőrradírnak nem a legjobb, bár sajnos én eddig minden bőrradírral úgy jártam, hogy csak rontott a helyzeten, kisebesítette a meglévő pattanásaimat, bár lehet, hogy én csinálok valamit rosszul. Maszknak egész jó, jól mattít, így én csak annak használom. Azt a 400 Ft-ot még valóban megérte, de többet már nem igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

vaniliahime

2012. február 25.

Tényleg megemelték az árát? Nagyon sajnálom, mert 400 forintért nekem nagyon megérte, én leginkább arctisztításra használtam, mivel radírozó hatása nem nagyon volt, maszknak pedig nem annyira szerettem.
Használata után annyira ragyogó volt a bőröm, élmény volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Használata után annyira ragyogó volt a bőröm, élmény volt!

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hexyldecanol, Zinc PCA
Vitaminok: Niacinamide

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.