Synergen

Ár:   250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dori010, Módosítva: 2013. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások elleni maszk, fertőtleníti a bőrt.

Imthemoon

2017. augusztus 18.

Kettőt használtam el belőle, nekem jó érzés volt az arcomon, de változást nem hozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

blankasara

2016. május 29.

Imádom, amikor egy pár száz forintos termék többet ér, mint a több ezer forintos konkurensek. :) Szépen teszi a dolgát, nem szárít, megszabadít a pattanásoktól és kipirosodástól, lemosás után puha és hidratált az arcom. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

krenat

2016. április 13.

Én nem vagyok pattanásos, viszont elég sok mitesszerem van az orromon, államon és kicsit a homlokomon. Már első használat után nagyon sokat eltüntetett, és a bőröm isteni puha lett tőle! Rendszeres használattal biztosan még jobb eredményt érek el. Egy icipicit csípett, mikor felkentem, de ahogy elkezdett száradni, már nem éreztem. Az alacsony ára csak bónusz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

letty04

2016. március 2.

Mint olvashatjátok nekem eléggé pattanásos az arcom, mert serdülök (sajnos). Erre a termékre az volt rá írva, hogy 15 percig hagyjuk a fejünkön. Láttam hogy már egy másik kommentelő is írta, hogy ő sem bírta 5 percnél tovább. Lemosás után, piros foltok maradtak az arcomon, persze elmúltak, de nagyon ideges lettem. Észrevettem hogy a pattanásos területekre elég jó, ezért lett egy saját technikám. A pattanásos részekre rákenem , kb. 10 percig rajtahagyom, és minden tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 2.

sterlingsilver

2016. január 3.

Nem használt, pedig már nem először próbáltam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Nem használt, pedig már nem először próbáltam :(

Ennie86

2015. november 25.

Teszi a dolgát, bár engem egy kicsit csípett. Le is tesztelem még egyszer. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Teszi a dolgát, bár engem egy kicsit csípett. Le is tesztelem még egyszer. :)

mujerconfused

2015. szeptember 27.

Egy kicsit csíp, de nem kibírhatatlan és az eredmény magáért beszél. A 2% szalicilsav az már majdnem hámlasztó, ez érezhető is: puha bőr, kisebb pórusok, ennyi pénzért ez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Tunderviragos

2015. július 11.

Nekem mitesszeres a orrom és az állam, sajnos még mindig nem győzők eleget méregteleníteni. És már unom a sok szárító arcpakolást, ami agyagos, mert csípnek és túlszárítanak. Júniusban keresgéltem a rossmannban és beruháztam egyre kipróbálásra. És csoda történt szépen letisztitotta a bőrőm, minimálisan csípett, de kb 1 perc és olyan finom puha volt a bőrőm. Rendszeresen használom hetente egyszer és kevesebb a mitesszerem, illetve tisztak a pórusaim. találtam még egy hasonló terméket, később feltöltöm majd azt is, mert úgy láttam nincs fenn.:)). Ára is jó és én 4 alkalomra tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 11.

bonbon5

2014. november 19.

Pár száz forinttal mentem be egy közeli rossmanba annak reményében h találok valami igazán jó kis arcmaszkot. Hát nem is tudom.... Amikor felkentem kicsit csípett de kilehetett bírni ( amikor lemostam a szemembe ment.... ne tudjátok meg h mit éreztem xD). Elhasználtam 2 tasakkal de nálam semmi változás.... talán a használata után kicsit puhább lett a bőröm. Nem fogom újra venni mert még kisérletezek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

dinaecker

2014. július 9.

Pár hete vettem, aznap mikor a kezembe került itthon, ki is próbáltam. Elvileg 15 percig kéne az arcon hagyni... Hát én 5 percig ha bírtam.. Szétmarta a bőröm, utána piros is volt, félek felkenni a másik tasakot, hogy megint ez fog történni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Pantolactone