Synergen

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: googles, az összetevőket feltöltötte: Aprilla, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A gyümölcssav egy természetes sav, mely gyümölcsökben fordul elő. Serkenti a sejtképződést és ezáltal a bőr simább, egyenletesebb és ragyogóbb lesz.

Aprilla

2018. szeptember 3.

Tisztítja az arcbőrt. Az összetevői nem a legszebbek, de vannak ennél rosszabbak is. Én nem tapasztaltam, hogy hatna mitesszerre vagy pattanásra (persze nem is vártam el tőle).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

boghyca

2016. december 14.

Nővéremnek volt a fürdőjében egy flakonnal, ugyanis én a sajátomat otthon felejtettem, venni meg nem volt rá időm, így hát nála levővel a (sok közül) rá esett a választásom. Volt egy régebbi pattincs a homlokomon és két aprócska ami rendkívül zavart. Na mondtam is magamnak, hogy ezzel odavágok nekik. Érdekes illata van, és tényleg picit habzik a korongon, vagy kicsit dörzsölve a bőrön, de nem lesz tőle Mikulás az ember lánya. Puha érzetű lesz az arcbőr, de a nyakamon picit ragadós érzés maradt. S lőn másnapra a "3 testvér" a homlokomról szépen eltünt. A két kicsi teljesen, a nagy pedig lehúzódott, szóval sminkelhető állapotba került.
Ennyi pénzért szerintem jó kis tonik, bár rendszeres használat mellett nem tudom szárítana-e esetleg. Nálam szerzett egy piros pontot! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

guppi666

2016. július 21.

Már már pofátlanul le volt akciózva, és ezer éve nem volt tonikom, így gondoltam teszek egy próbát vele. Nem biztos hogy ettől, de nagyon gyanús hogy ez a bűnös, iszonyat sok és csúnya ragya öntötte el az arcom és a nyakam egyaránt. Most szüneteltetem, később még adok neki egy esélyt, ha ez a bűnös, olyan lazán vágom a kukába mint mást még ezelőtt soha. Valóban habzik is, ami nagyon fura. Jön majd update is, de most romeltakarítást végzek egy jó ideig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Ennie86

2015. november 25.

Szeretem a Synergen cuccokat ezért kipróbáltam ezt is. Kicsit valóban habzik és kevés kell belőle a korongra/vattára. Kellemes az illata és friss érzetet hagy maga után. Pattanás témába sajnos nem tudok nyilatkozni, mert az én bőröm inkább zsíros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

googles

2015. június 4.

Még nem sokszor használtam. Ha elmulasztja pár régóta be nem gyógyuló pattanásomat, és a reményeimnek megfelelően a bőröm is sdzépen gyógyult a helyükön, na akkor fogok 5 pontot adni. Egyelőre megelőlegezem. Mínusz egy pont, mivel furán habzik a cucc, pedig ez tonik.
A jóindulatomat pedig annak köszönheti, hogy van benne hamamelisz, amire mostanában rá vagyok kattanva, nagyon bízom benne, hogy megment bizonyos bőrhibák terén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol