Synergen

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna, az összetevőket feltöltötte: krémmániás, Módosítva: 2013. február 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Értékes panthenollal hidratálja a kombinált bőrt. Matt hatást biztosít, gyorsan beszívódik.

Kiszerelés: 50 ml

Samantha

2016. február 8.

Lehet még kapni? Nagyon szerettem, de rég nem láttam?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 8.

Lehet még kapni? Nagyon szerettem, de rég nem láttam?

Nixa

2015. november 19.

Nekem nagyon bejött ez a krém, azt hiszem 2-3 tubussal elhasználtam belőle. Könnyű állagú, gyorsan felszívódik, hozza amit ígér, na és az ára is szuper, nem akarok hülyeséget írni, de azt hiszem 490-590-ért szoktam venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

francais

2013. december 8.

Nincs benne parabén valaki valami másik krémet nézett...a krém nagyon jónak tűnik, az illat szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

AngEy

2013. május 17.

Ajándékba kaptam, annak elmegy:) Nem mattít, az illata viszont tetszik.
De melyek benne a parabének?O.o

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 17.

Ajándékba kaptam, annak elmegy:) Nem mattít, az illata viszont tetszik.
De melyek benne a parabének?O.o

katacita

2013. február 20.

Szerintem teljesen rendben van ez a krém, az állaga ideális, a szaga kellemes, visszafogott, friss, és nem zsírosítja a bőrt, de hidratál. Én szeretem, bár lehet legközelebb valami mással próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

stella06

2013. február 4.

Egyéjszakás kaland... ennyi időre volt ugyanis szüksége ahhoz, hogy napokra bezsírosítsa a bőrömet és gyulladásba hozzon néhány mitesszert az arcomon. Ebből már sejthető, hogy nálam semmilyen mattító hatása nem volt, kifejezetten nehéz krémnek éreztem. Az orchideás Eveline zselé helyett vettem, miután az elfogyott, olcsóbb alternatívaként - így utólag már sajnos nem tűnik annak.:( Azt hiszem, borotválás utáni lábszárápolóként végzi. Tőlem csak egy csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Ropi

2013. január 2.

Nekem bevált. Nagyon jól hidratálja az arcom, nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

Nekem bevált. Nagyon jól hidratálja az arcom, nem hagy zsíros érzetet.

panna

2012. október 16.

A csomagolás tényleg nagyon rossz, én a boltban nem néztem bele a dobozba és csak otthon vettem észre, hogy meg volt már repedve a krém kupakja. Szerencsére olyan védőcucc még volt rajt, így nem száradt ki, át is raktam egy másik üvegbe gyorsan. Megérte mert azóta is nagyon szeretem.

Update: kicsit lepontozom, mert azóta találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Update: kicsit lepontozom, mert azóta találtam jobbat.

Angelgirl

2012. szeptember 1.

Nem rég kezdtem el használni, de imádom! Az illata isteni (nekem), a hatása meg egyszerűen szuper. Nem hagy zsíros érzést az arcomon és kis mennyiséget is könnyedén el tudok oszlatni az arcomon. Ha elfogy újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

lubi

2012. augusztus 29.

Nekem sajnos ez a krém nem vált be. Semmilyen mattító hatása nem jelentkezett nálam, sőt még egy kicsit fényesebb is lett az arcom tőle, amit pont nem szerettem volna. És kicsit pattanásos lett tőle az arcom, pedig amúgy nem az. Újra nem fogom vásárolni semmiképpen. Én is úgy jártam, hogy nem néztem meg tünetesen, nagyon siettem a vásárlással.Általában parabén mentes krémeket használok, ez sajnos korántsem az.

Ami pozitívum, hogy nem túl drága krém, az illata tényleg finom, és hamar beszívódik. Nővéremnek bevált, de a parabén miatt biztos, hogy nem vásároljuk újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA