Best of Beauty 2019

Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni.sz, Módosítva: 2011. szeptember 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális hatású és az intenzív mélytisztító hatása révén megelőzi a pattanások, mitesszerek képződését. A bőr látványa érezhetően javul.

Kiszerelés: 100 ml

Nixa

2015. november 19.

Most hétvégén lepett meg vele a húgom, le volt értékelve a Rossmannban 350 Ft-ra, így gondolta hoz egyet nekem is, és milyen jól tette! Szerintem jobb, mint sok nevesebb társa. Nekem emellett még a Nivea arcradírom van, de azt nem szeretem, mert nagyon szárít, ezzel ellenben.,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

xszemyx

2015. május 26.

Nagyon kellemetlen szaga van, és konkrétan fáj a vele való munka. Sokkal hatásosabb lenne szerintem kicsit finomabb szemcsékkel. Így alig merem belemasszírozni a bőrömbe, csak felkenem, és megnyugtatom magam, hogy "ááhh már ennyi is biztos megtette a dolgát", de nyilvánvalóan magamnak hazudok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Clauril

2015. május 13.

1 csillagot adnék, de a mattító hatása nem rossz. Ezen kívül ez a termék egy VICC. Brutál erősek a szemcséi, de valahogy mégsem tudja rendesen leradírozni az arcát az ember, mert hiába a nagy, durva szemcsék, mégsem elég koncentrált. Viszonylag sokat kell kinyomni, ha elég szemcsét akarok kicsikarni belőle. De nem akarok. Nem dobtam ki, nagyon ritkán eszembe jut használni, de nem ajánlom senkinek. Az INCI-jéről nem is beszélve. Igazi parabén-bomba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 13.

flora.hegymegi

2014. augusztus 10.

Nagyon olcsó, de hatásos. Kevés kell belőle,és naponta nem ajánlott használni, mert kiszáríthatja az érzékeny bőrt. Zsíros bőrre sem kell sok egy mogyorónyi mennyiségből, mert elég durva szemcsés, de ha hetente 1x lemosod vele, tutira meghálálja az arcbőröd. Más területeken is alkalmazható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Ginabebi

2014. április 17.

Durván radíroz.... meglepően durván. Aki ezt szereti, biztos örült neki, én annyira nem. :( Ott áll a szekrényemben:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

csaxi13

2013. december 8.

A kedvenc arcradírom lett! Kicsit durvák a szemcséi, de talán pont e miatt tökéletesen tisztít. Már az első használat után szemmel látható volt a miteszerek mennyiségének a csökkenése. Heti 1-2 szer használom és láthatóan kevesebb a pattanásom is. Nagyon sajnálom hogy már nem lehet megvásárolni, mert nekem nagyon bevált és nem is találtam hasonló durvaságú radírt... (Viszont érzékeny, vagy száraz bőrre nem nagyon megfelelő)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 8.

OneDa

2013. október 3.

Elég durvának tűnnek benne a szemcsék, viszont finoman és alaposan tisztít szárítás nélkül. Az illata picit pasis, de engem sosem zavart, már a sokadik tubussal használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 3.

jubileum

2013. szeptember 27.

A legtöbb bőrradírral épp az a baj hogy kevés szemcséje van vagy azok olyanok mint a körömgyöngy, finom ki kerek golyócskák, melyek gördülnek a bőrön, de nem radírozzák, nahát itt ilyen nincs, a szemcséi durvák, és sok is van belőlük, olyan mint az útszóró só...Igazából sokan pont ezt keresik, és én is ezt kerestem a clean & clear használhatatlan bőrradírnak csúfolt vacka után...Szerintem abszolút használatfüggő hogy hogyan működik, ha valaki elég ideig csinálja és nem nyomja nagoyn akkor garantáltan radíroz, de nem karmol...ha az ember türelmetlen és temperamentumosan kezeli, akkor biztos hogy karcolászik majd....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

fujfui

2013. augusztus 16.

Egy ideje használom ezt a bőrradírt és ez lett a kedvencem. Végre megtaláltam, amit kerestem. Rendesen radíroz, nem olyan, mintha csak egy krémmel kenegetném az arcom "radírozás" címszó alatt és, amikor lemosom, akkor sem hagy maga után maszk érzetet. Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

laszlo.noemi

2013. július 8.

Durva szemcséi miatt szerettem, nem lettem tőle pattanásos, az illata undi nekem (bár ez az én orrom miatt lehet), szépen tisztított is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.