Synergen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: esztycske, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Lágy mosóanyagokkal kíméletesen tisztítja az arcot és a nyakat. Megszabadítja a bőrt a piszoktól és a sminktől, valamint hatásosan megelőzi a szennyeződések lerakódását. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Opille

2013. december 14.

Szeretem, többször újravettem, a sminkeltávolítás első lépéseként is használom. Nekem is minden habzó lemosó után húzódik kicsit a bőröm, ezután is, dehát a folytatás mindig micellás tonik meg hidratáló minimum, úgyhogy nem tud kiszárítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 14.

h.ancsi89

2013. december 12.

Többször újravettem már,nekem semmi problémám nincs vele,az illata kellemes,főleg nyáron a nagy melegben jó használni,annyi,hogy talán kicsit szárít,de nem vészes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

ildiface

2013. október 20.

Több flakonnal elhasználtam, szerettem. Jól habzik, kellemes az illata. Jól adagolható a pumpás kiszerelés miatt, szerintem gazdaságos. Olvasva a véleményeket, nem merem agyon dicsérgetni. Bár az én bőröm nem érzékeny szerencsére és krémezem lemosás után. Most nem veszek újat, mivel kaptam ajándékba más márkát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 20.

Nicole88

2013. május 19.

Pár napja használom, de nem tapasztaltam semmi negatívumot, az én arcomat nem szárítja jobban, mint más lemosó, bár én mindig minden arctisztító után krémezek. Az állaga fura kicsit. Ha van valami változás mindenképp visszatérek és beszámolok, de az eddigiek alapján megelőlegezek neki 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

linduci

2012. december 30.

Soha többé! Egyszer vettem, de elajándékoztam. Nem csupán az arcom szárította, hanem a kezem is, már az első alkalommal. Nekem zsíros, pattanásos a bőröm, de ugyanakkor meg száraz is. Ettől meg még be is tokosodott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 30.

Christi

2012. november 24.

nem szerettem, az illatára már nem emlékszem.tisztító hatását nem nagyon éreztem.ráadásul apró pici pöttyök lettek az arcomon és amúgy nem vagyok pattanásos de ennek köszönhetően 1 hónapig küzdöttem pattanásokkal.soha többé nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

fdorottya

2012. november 24.

Szárít, szárít és szárít és emellett semmit nem ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Szárít, szárít és szárít és emellett semmit nem ér!

somodiedo

2012. november 20.

Nem igazán értem, hogy miért írták rá, hogy érzékeny bőrre, nevetséges. Nekem eléggé zsíros és érzékeny a bőröm. Miután lemostam vele az arcom úgy éreztem, hogy szétreped rajta a bőr. Egyáltalán nem kíméletes a bőrhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Vicus

2012. november 20.

Én szerettem, alaposan tisztít, bár tény hogy nagyon szárít.

Én szerettem, alaposan tisztít, bár tény hogy nagyon szárít.

Delenalove

2012. szeptember 4.

Nekem nem érzékeny a bőröm de miután felkenem nagyon piros lesz és kicsit csíp is.Csak az a jó benne,hogy eltávolítja a sminket+jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract