Syoss

Ár:   1211 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dudikoff, Módosítva: 2019. szeptember 27.

Kategória:   Hajformázók

• Láthatóan egyenesebb haj a következő hajmosásig
  • Nem nehezíti el a hajat & simító hatás

Metal

2017. december 16.

Szuper termék!Egyenesít és véd is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Szuper termék!Egyenesít és véd is!

KatalinS

2016. július 28.

Az én hajam ugyan vékonyszálú, picit hullámos, vállig érő, de sok van belőle és makacs is. Ez a spray szuper jó!!! Tényleg kiegyenesíti a hajamat, és néhány napig is érzem a hatását. Akkor van csak bőkennő ha esik az eső, és nagyon nagy a pára :) Amúgy jó termék, finom az illata, könnyű használni. Én a fél száraz hajamra fújom, és aztán csak hagyom a levegőn megszáradni, vagy egy kicsit átfújom hajszárítóval. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

iamzita

2014. december 13.

Nem tudom védi-e a hajat, de ragacsos és még nehezebb tőle vasalni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 13.

Nem tudom védi-e a hajat, de ragacsos és még nehezebb tőle vasalni.

emma69

2014. május 13.

Én egészen csípem, ritkán, alkalmakkor mikor nem elég a természetesen is egyenes hajam, ráfújom ezt(az illata isteni ez mindjárt plusz pont:) én szaraz hajra használom, megvárom míg kicsit megszárad átfésülöm,kivasalom, megint átfésülöm és, tart ameddeg kell neki, 1.őre kicsit ragadósnak tűnt de végülis aztán eleg sima lett a hajam, lehet hogy mindennapi használatra nem túl jó, de nekem így 1x 2x jó szolgálatot tesz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

love_cinderella

2014. március 11.

Nem mertem beruházni rá amíg nem láttam véleményeket róla mivel nincsenek túl jó tapasztalataim a syoss-os egyenesítő krémekről illetve sprayk-ről. A jó tapasztalatok hatására megvettem, szerencsére sikerült akciósan hozzájutnom. Délután tesztelem, utána Updatelek! :)

UPDATE: nem tökéletes de nagyjából sikerült megtartani az egyenességét a hajamnak, jobb mint amikkel eddig próbálkoztam :)

UPDATE 2: most h régebb óta használom, rájöttem h semmit nem èr, szálkás tőle a hajam ès vasalás után is össze-vissza áll. Így sajnos bent csücsül a szekrény mélyén. Többet nem próbálkozok syoss-os termèkekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

cirmok

2014. január 1.

Vékony szálú, fül alá érő, pihés, se egyenes, se göndör hajam van, ráadásul teljesen önálló életet él a fejemen, kábé sosem tudom, milyen látvány fogad, ha tükörbe nézek. Ez az első Syoss termék, amit kipróbáltam, hajegyenesítés terén sincsenek nagy tapasztalataim, de ez jobban működik, mint pl. a Balea hajsimító krémje. Nem nehezíti el a hajam, és egy-két napig tényleg egyenesebb (nem vasalom, csak hajszárítóval húzom ki). Az eddigi hajformázási kísérleteimnek ez a termék teljesen megfelel, de persze nem tesz csodát. Vékonyszálú hajon szerintem jobban működhet, sok és vastag hajúaknak (akiket ezúton is irigylek) ennél biztosan erősebb cucc kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 1.

eszteRTM

2013. december 27.

Ez szuper termék ! 500ftért vettem a rossmannban, itthon kipróbáltam és rohantam is venni még egyet gyorsan :) tényleg sokkal tovább egyenes a hajam mint mástól az illata is jó, könnyen el lehet oszlatni a hajon ! Nem tudom mennyire véd a hőtől mert sehol nem találta rajta olyan leírást hogy hővédő lenne.. de egyenesít szépen az biztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

missy89

2013. december 17.

Nekem sajnos nem sokat egyenesített a vastagszálú hullámos hajamon, pedig vizes és száraz hajon is próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

kvitta.girl

2013. december 4.

Féláron vettem rossmannba 500 valamennyi forintért,hát hálás vagyok ennek a terméknek. Nagy kihívás elé állítottam rögtön ma reggel mert tegnap nem volt kedvem hajat szárítani nagyon,így jól ide-oda állt a hajam,össze-vissza. Nagyon hamar száradt,nem kellett sokat várnom és szinte siklott a hajvasaló a hajamba,semmi sercegés,csak fényes-egyenes tincsek rögtön és nem is ugrott vissza pedig frissen mosott hajnál nálam előfordul.
Plusz ez ébresztett rá mekkora szar volt az előző hővédőm,ez tényleg véd hőtől,megkönnyíti a formázást,nem szárít inkább ápol és tartja a formáját a haj.
Nagyon jó hogy megvettem,teljes áron is megvenném,tehát ezzel elmondtam mindent tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

eszti98

2013. december 2.

Remek, sokáig tart, az tény, bevált... De ki az aki 4 napig nem mos hajat?:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 2.

Remek, sokáig tart, az tény, bevált... De ki az aki 4 napig nem mos hajat?:D

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.