Syoss

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Lolychan, az összetevőket feltöltötte: ausmorzs, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Kategória:   Hajápolók

Harmonizálja a sárga tónusokat a hideg szőke árnyalatokért és a ragyogó fényért. Szőke hajon alkalmazható a hajfestés után vagy hetente, színsemlegesítő kezelés gyanánt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

keralexa

2021. április 18.

Többször is megpróbálkoztam a használatával, de nem tapasztaltam hamvasító hatást a hajamon. Mintha rá se fújtam volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Szpandi

2021. március 9.

Nekem ezüstszőke a hajam, és alapjáraton az eredeti is kb 9-es színmélységű, így nekem nem szokott extrém sárga lenni, így frissíteni, vagy ha nincs időm pakolásra, tökéletes 😊 és magyon tetszik az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagy reményekkel vásároltam meg féláron, boldog arccal a terméket a Glamour napokon. Viszont brutálisan nagy csalódás.

Semmit nem csinál, ráadásul szárít és ugyanolyan sárga maradt a hajtövem, ha nem lett még sárgább.

Az illata nem rossz, de nem haj-illatosítónak vásároltam meg, így senkit nem érdekel milyen illata van.

Ha valaki jó hamvasítót akar, annak ajánlom figyelmébe a kallos florillum fény hamvasítóját. Az tényleg hamvasító, ez viszont egy átverés drágán.

A vicc az, hogy az egy 500 forintos termék, ez meg egy 1500 forintos dolog.

Újabb Syoss termék, ami nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

A vicc az, hogy az egy 500 forintos termék, ez meg egy 1500 forintos dolog.

Újabb Syoss termék, ami nem jött be.

Orsi0401

2018. október 22.

Az egyetlen amit nem vártam volna egy hamvasítás céljából használandó terméknél, hogy a diszkréten sárguló, nem feltűnően gáz hajszínemet narancssárgára változtatva még jobban kiemeli a nem kívánt színárnyalatokat. Nem tudom, én rontottam-e el vmit, de ez nem érte el a célját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 22.

csillu

2018. június 6.

Hajmosás után használtam. Fogalmam sem volt, hogy mennyit kell a hajra fújni, mert erre vonatkozóan nem találtam semmi leírást. A hajszínemen nem láttam semmi extra változást. Nem lett sárgább, de nem lett üdébb sem. Viszont néhány használat után azt vettem észre, hogy elkezdett hullani a hajam. Hajmosáskor csomókban szedtem ki a lefolyóból. És abban az időszakban semmi más új terméket nem kezdtem el használni, csak ezt. Szóval most nem használom, és figyelem, hogy vajon most is hullik-e a hajam. Engem abszolút nem győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol