Syoss

Ár:   1349 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Martu0508, Módosítva: 2018. december 7.

Kategória:   Hajápolók

Kétfunkciós krém hajpakolás rakoncátlan, hullámos és göndör hajra.

Hajmosás előtt alkalmazva megszelídíti a rakoncátlan és hullámos hajat a hajszárítás nélküli, hosszantartóan gubancmentes frizuráért. A hajmosás végén, kiöblítés nélkül, hidratálja a hajat és kontrollálja a haj gubancosodását a tökéletes, hajszárítás nélküli göndör hatásért.

Martu0508

2019. október 25.

2018.12.30 Vègre egy göndörìtő, ami nem szìvja taplò szárazra a hajam. Hajmosás után nedves hajra kötelező, hiába használom a samponját, attòl nem lesz szèp göndör a hajam, de ha használom ezt, akkor igen. A hajmosás előtti alkalmazást kipròbáltam, az nem működik. A kèt hajmosás közötti karbantartásra abszolùt alkalmas, egy spricnis flakon vìz ès a krèm nagyon szèp eredmènyt ad. A mennyisèget ki kell tapasztalni, mert zsìrosìt, ha tùlzásba viszed. Tuti ùjraveszem, ha elfogy.

Update 2019.10.25 Miután elhasználtam 4 flakonnal, valahogy megváltozott a hatása a hajamon. Ha túl sokat használok, rettentően száraz lesz a hajam, és már nem olyan szép az eredménye akkor sem, amikor eltalálom a mennyisèget. Még van itthon egy egész meg egy fél tubus, azokat még elhasználom, de többet biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

NikolettaP

2019. augusztus 15.

Én teljesen elégedett vagyok a termékkel. 😊 Alapvetően mindig kivasalom a hajamat, mert nem elég göndör, inkàbb szöszösen göndör, de a nyaralások alatt erre nem szoktam időt szánni. Így most hajmosás után hasznàltam, 3-4 borsószemnyi adagot oszlattam el az egész hosszú hajamon, és félig hagytam magàtól megszáradni. Nagyon szép lett a végeredmény, hidratàlt, rendezettek a tincseim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

nocika113

2019. április 25.

Ez egy elég közepes termék. Én kiárusítás keretein belül vettem a dmben de szerintem a saját márkás termékük messziről veri.
A fő probléma vele, hogy a tubusból változó mennyiséget nyom ki az ember (nyilván) így az esetek 90%ban száraz, összeállt tincses lesz a hajam.
Nagyon szárít is, legalábbis szerintem. Biztosan nem veszem meg újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Nagyon szárít is, legalábbis szerintem. Biztosan nem veszem meg újra

MeridaMD

2019. március 6.

Hajmosás után használtam, és tényleg göndörebb lett a hajam, de egyrészt életemben először nem a szárazság, hanem a zsírosodás volt a probléma, másrészt olyan göndör lettem, mint Zámbó Jimmy, ami nem volt a célom. Olyan, mintha egy hajzselét kevertek volna egy balzsammal. Azt, hogy a gubancokon segítene, nem vettem észre. Leárazva vettem, elhasználom, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

Nagyannus

2018. december 9.

Eddig még csak hajmosás utáni, illetve két hajmosás között használtam. Szépen felfrissíti a hullámaimat, de igazán göndör fürtöket ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol