Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: insidecore, Módosítva: 2011. március 11.

Kategória:   Hajápolás

Professzionális formázás- professzionális eredmény.Fodrászok bevonásávsl fejlesztett, nagy teljesítményű formula.

Prémium hajdúsító folyadék a dúsabb hajért és a hosszantartó PUSH- UP hatásért.Kézzelfoghatóan dúsabb haj- kifejezetten vékonyszálú hajra. Nem nehezíti el a hajat, könnyen kifésülhető.

Rainbow7

2013. február 10.

Egy kicsit tényleg ragadós.. Egyszer mikor ezt használtam,
meg szárítottam a hajam, és oylan volt mintva kivasalták volna.
De nálam ha kivan vasalva oylan mintha lenyalták volna..de itt
volt tartása..mintha fodrásztól jöttem volna. Persze másnapra nemnagyon
maradt meg a hatása. 4,5 pontot nem lehet adni ezért marad a 4-es. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 10.

Egy kicsit tényleg ragadós.. Egyszer mikor ezt használtam,
meg szárítottam a hajam, és oylan volt mintva kivasalták volna.
De nálam ha kivan vasalva oylan mintha lenyalták volna..de itt
volt tartása..mintha fodrásztól jöttem volna. Persze másnapra nemnagyon
maradt meg a hatása. 4,5 pontot nem lehet adni ezért marad a 4-es. :D

Habchók

2013. február 8.

megfelelő szárítási technikával lenyűgöző hatást lehet elérni - tapasztalataim szerint

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

CocoSunrise

2012. június 23.

Többször is megpróbáltam utánanézni, hogy is kell pontosan használni ezt a terméket, mert én akárhogy is csinálom, összeragasztja a hajam és nem dúsítja egyáltalán. Egyszerűen elképzelhetetlen nekem, hogy ennyire rossz legyen. Örülnék neki ha valaki aki elégedett volt vele, ha van olyan - elmagyarázná, hogy használja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

miraclum

2012. május 1.

Nem igazán gusztusos a nyálkás-nyúlós anyaga, bár ez lenne a legkevesebb, ha valóban dúsítana. Teljes száradás után nagyon sprődnek éreztem a hajam, független attól, hogy épp kevesebbet avagy kicsit többet használtam-e belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

murrmurr08

2012. április 17.

Nekem is ragadt a hajam tőle... hogy dúsabb lett volna??? Nem, egyáltalán nem! Párszor próbáltam, de feladtam. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

szambi

2012. február 24.

Nekem ragadt tőle a hajam, durva tapintású lett és nem ért semmit. Sajnálom, nem akartam rontani a statisztikát, de elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 24.

dio14

2011. szeptember 21.

A dúsító hatása egész jó, és nem lesz fehér ragacsos a hajam tőle, mint a hajhabjuktól. Elég egy kevés is belőle, sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

insidecore

2011. március 8.

Tényleg nem nehezíti el a hajam. Imádom!
Másnapra sem "esik össze" a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 8.

Tényleg nem nehezíti el a hajam. Imádom!
Másnapra sem "esik össze" a hajam.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.