Syoss

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: muffinmonsuta, az összetevőket feltöltötte: eszti98, Módosítva: 2014. február 5.

Kategória:   Hajápolók

Száraz és élettelen hajra.

cucumiajsu

2020. május 27.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, már évek óta használom, nekem csodát művelt az anno szétszadizott hajamnak, és azóta is remekül rendben tartja, szét fényes, és már nem is töredett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Flowergarden

2020. március 23.

Syoss keratin sampon után használom. Fényesebb lesz a hajam, ápoltabb.
Régóta nem találok ennél jobb, sampon-balzsam kompinációt, de biztos van, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Syoss keratin sampon után használom. Fényesebb lesz a hajam, ápoltabb.

Timo6

2020. február 8.

Használom a sampont és a balzsamot is! Nagyon szép, fényes puha tőle a hajam és nagyon jót tett a hajvégeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 8.

zsoxcore

2019. július 14.

Pár éve használtam már ez a terméket és nem bántam meg, hogy visszatértem hozzá egy flakon erejéig. Nagyon szerette a hajam. Egy-kettő szinte beszippantotta a hajvégem, nagyon könnyed, puha, fényes lett tőle a hajam és nem utolsó sorban könnyen kifésülhető is lett úgy, hogy nem nehezítette el a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Kisszucs

2019. június 22.

Egyáltalán nem jött be.. Mosás közben olyan mintha folyékony műanyaggal kenném a hajam, gondoltam, ha nmegszárítom jobb lesz, de nem. Megvastagítja a hajszálakat, de nem a jó értelemben és legszivesebben újra mostam volna rögtön a hajam. Göndör hajamat egyenesítette és kifésülésben tényleg segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

RitaLaura

2019. április 23.

Csak "minden mentes" sampont és balzsamot használtam az elmúlt években, aztán legutóbb befürödtem a nature box barackos családdal. Ekkor mostam meg a hajam anyukám syoss keratin samponjával, mely szinte csodát tett a hajammal. Kb két hete vettem meg én is a sampont és a hozzátartozó balzsamot, nekem eszméletlenül jól működik. Fényes, puha, könnyen kifésülhető az amúgy 10 éve festett, természetes göndör hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

GELOKA

2019. március 31.

Megvettem mert keratin van benne biztos jó lesz a hajamnak. Hát nem. Nagyon dúsítja a hajam, vastagítja a hajszálakat de másnapra kiszárad a hajam tőle, nem hidratál. Sokat kell öblítenem, mert ha nem zsíros lesz tőle a hajam. Alig várom elfogyjon végre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

stella06

2018. augusztus 15.

Nekem tetszik: puha lesz tőle a hajam, könnyű kifésülni, nagy adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nekem tetszik: puha lesz tőle a hajam, könnyű kifésülni, nagy adag.

Molly01

2018. július 28.

Véletlenül vettem meg egy leértékelés alkalmával, mert samponnak néztem :) sajnos nekem nem vált be, semmi változást nem láttam a hajamon a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

evettke7

2018. május 29.

Ugyan azt tudom elmondani, mint a hozzá való samponról, nem, hogy segített volna a hajam állapotán, drasztikusan rontott rajta. Sok idő és meló lesz, míg rendbe szedem ennek az impulzusvásárlásnak a következményét...
A hajvégeimet kiszárította, és begöndörödött az összes száraz-töredezett hajvégem, közvetlenül mosás után úgy néztem ki, mint aki a konnektorban nyúlklált...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Dimethiconol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.