Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, az összetevőket feltöltötte: ksnkzd, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szniki008

2024. május 7.

Borzasztó! A hamvas világos barna színt vettem meg az eredetileg is hamvas világos barna hajamra aminek a vége szőkítve volt koràbban. Minden lett csak nem hamvas. A tövénél az eredeti hajszínemnèl konkrétan vöröses barna, a szőkített résznél talán kicsit kevèsbe vörös de semmiképp sem hamvas. 1 pozitív dolgot tudok rà mondani, hogy nem lett sötét a szín de a dobozon lévőhöz köze sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 7.

tilbog

2024. április 15.

Jöttem felpontozni. A 8.05 számú árnyalatot próbáltam ki, a hajam szőkere festett, eredetileg barna, egyre több ősz hajszállal sajnos, amiket bár nem tökéletesen, de befedett, a hajam fényes lett. Kicsit sötétebb lett a szín, de ez még vilagosodik. Még egyszer mostam a festés óta, az ősz hajszálakon nem lett világosabb. Persze majd meglátjuk két három hét múlva.
Egyelőre úgy gondolom, ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 15.

Egyelőre úgy gondolom, ujravevos.

Wonderwoman91

2024. április 9.

5-92 ragyogó vörös árnyalatot próbáltam, a festett vörös hajamon inkább sötétvörös lett az eredmény, de nem rossz. Eddig tartja a színét, ha nagyon kopik, akkor színezővel megpróbálok javítani rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 9.

palmiii

2024. március 19.

Borzalom. A szín egy kicsit sem hasonlít a dobozon lévő mintához. Csokoládébarna 4-86 árnyalatot vettem meg, konkrétan fekete lett. A felvivő flakon max tőfestére jó, egyébként meg folyik belőle mindenhova a festék. A szaga kibírhatatlan. A hajam nehezen fésűlhetó és jobban hullik tőle. Tőbb hetes lenövés és hajmosás után lett valami értelmes színe a hajamnak. Ősz hajszálakat befedte de ezt egy olcsóbb festék is tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 19.

Betti21

2024. január 22.

Édesbarna árnyalatot vettem, nagyon szép színe lett mindenki megdicsérte, 2 hete festettem elég jól tartja a színt és nem is szárította ki a hajam. Biztos hogy újravevős és kipróbálok mas barna árnyalatot is.

Aranybarna árnyalatot is kipróbáltam, szintén pozitív a véleményem. Tökéletesen fed és tartja a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 22.

BVick

2024. január 4.

Az otthoni festés nem az én műfajom, nagyon macerás, de rá fanyalodtam mert fodrászom rég óta beteg. Sajnos ez nem igazán közelíti a szalon minőséget. A mokkabarna 4-18 nem fedte az ősz szálakat, kicsit vörösesek lettek és 1 hét után már megint őszes volt a töve. :( Utána a csokibarnával 4-86 próbálkoztam az már igen jól fedett, de az meg nem az én színem. Szóval ősz hajra nem ajánlanám max. csak a sötétebb verziót. A hajamat viszont nem "bántotta" igaz keratinos pakolást is használok rendszeresen. Összességében kényszermegoldásnak jó, de azért jobban megéri havi 10e forintért friss frizura + tartósabb ammónia mentes festés fodrásznál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 4.

sün

2023. december 22.

Sajnos nem jó. Vannak már ősz hajszálaim, így az eredeti középbarna hajamat csak emiatt festem. Régebben annyit festettem, hogy a sok sötétbarnától már konkrétan fekete volt, így hajradíroztam, és pár hónapig szünetet tartottam. Utána ez volt az első hajfestékem. Először szép színe volt, bár mintha az ősz szálakat nem fedte volna be teljesen, azok világosabbnak tűntek. De nem voltak fehérek, így nem is problémáztam. Viszont eltelt egy kis idő, és konkrétan ledobta a festéket. Szóval nem csak lenövésem van, hanem mintha csak egy színező lett volna, nem tartós hajfesték. Biztosan nem veszem újra. Nem jártam még így festékkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 22.

Ingrido

2023. december 17.

8-68 homokszőke Nekem nem jött be ez a szín. A homokszőke igen (olyanra szoktam festeni a hajam), de ez nem az. Gyönyörű 8-as barackszőke, tehát ha valaki ilyet keres, annak csak ajánlani tudom. Én még sosem találtam ilyen szép vöröses szőke hajszínt. Sajnos nekem nem jó, úgyhogy megyek is átfesteni, de hátha valakinek tudtam segíteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 17.

leylo7

2023. december 10.

Soha többet nem veszek. Csak azért kap két csillagot, mert festés után nagyon elégedett voltam, meg is dicsérték, szép színe lett, jó fedéssel. Aztán a harmadik hajmosáskor konkrétan lejött az egész. Nagyon csalódott voltam. Az ilyen inkább színező, nem tartós festék…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 10.

barbarahella

2023. augusztus 16.

Én a 8-68-as halvány homok névre hallgató festéket próbáltam ki a világosszőke hajamra(icipicit sötétíteni akartam) és gyönyörű színe van, nagyon hasonló, mint a dobozon. A hajam sem tette tönkre. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Stearyl és cetyl sulfate keveréke. Elsősorban kókuszdióból származó detergens. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habképző, és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.