Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, az összetevőket feltöltötte: ksnkzd, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

2db 1600Ft Syoss Oleo Intense Hajfesték 12.00 Ezüstszőke
Ár: 1600Ft / 2 doboz , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, FoxPost, futár
Ár: 900 ft , Eladó: MissG
Állapot: Új (édes barna szín), Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel
birdnerd

2019. március 17.

Mivel a sima hajfestékre allergiás tüneteket produkáltam (csípett, utána sebes lett a fejbőröm), kipróbáltam ezt az ammóniamenteset és nagyon bevált. Abszolút nem irritál, semmi problémám nincs vele. Sötétbarna hajamra 3x vettem már a sötét burgundi árnyalatot, ami nagyon szép vörös fényt ad. Festés után a kád úgy néz ki, mint egy vágóhíd, de gyorsan ki kell öblíteni és nem fogja meg. :D A hajamat nem roncsolta eddig, sőt egészen fényes, puhább és könnyebben kezelhető lett. Tartósságról sajnos nem tudok nyilatkozni, mert az alapból sötét hajamon nem nagyon veszem észre.

birdnerd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

mannus93

2019. március 17.

12 _es Ezüstszőke árnyalat '' Anti sárga hatás''. Nos mindig hamvas hajfestéket veszek, mert tuti nem lesz sárga a hajam. Most emellett döntöttem. Mert amit rendszeresen használok, nem tudtam hozzáférni. Anti sárga hatás ugyebár. Hát csodálatos csibesárga árnyalatban hódítottam. Köszönöm az élményt! :D

mannus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

hfruzsina

2019. március 14.

Bézsszőke árnyalatot használtam, világosítás volt a cél, de lényegesen sötétebb lett a hajam tőle, és nincs is olyan jó fedése, mint amire számítottam, arról nem is beszélve, hogy mennyire kopik, és sárgás-vöröses színt hagy maga után.
3 csillag, mert egészséges és csillogó maradt tőle a hajam.

hfruzsina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

3 csillag, mert egészséges és csillogó maradt tőle a hajam.

renata89

2019. március 8.

Tartós, jól fedő hajfesték, szépen kopik. 3 havonta használom, meg vagyok elégedve vele.

renata89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

monikabujtas

2019. január 26.

Csak az őszhajszálak eltüntetésére használom kb 3 havonta a barnásfekete árnyalatot, eddig nagyon bevált.

monikabujtas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

laucy97

2019. január 9.

valaki használta már a 3-10 es árnyalatát? amugy hamar kopik volt festve nekem 4-50 árnyalattal de nem tartott egy hétig sem. egy héten 2x 3 szor mosok hajat de ugy is lehetne tartósabb mint pl a schwarzkopf.

laucy97
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

lenatasa07

2019. január 7.

Teljesen elėgedett vagyok ezzel a hajfestėkkel. Szėpen ,természetesen kopik.

lenatasa07
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Teljesen elėgedett vagyok ezzel a hajfestėkkel. Szėpen ,természetesen kopik.

blghl02

2019. január 5.

Régebben az intenzív feketét használtam, mostmár viszont hogy a syoss világosítója szépen leszedte a feketét és a zöldet, így az arany barnánál maradtam.
Illata kellemes, teszi a dolgát, szépen fed, nagyon minimálisan kopik 4 hónap után is csak tőfestés kell (nekem a fekete egyáltalán nem kopott, csak lenőtt), nem hullik, törik tőle a hajam.
Engem lenyűgözött :D

blghl02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Engem lenyűgözött :D

Victoriaformosa

2019. január 2.

Szép színt ad a hajnak, az igaz, de nagyon hamar kopik. Nem a legtartósabb, pár mosás után már nem olyan ragyogó.

Victoriaformosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

A fekete színt használtam belőle egyszer, jól fogott, nem irritálta a fejbőröm (pikkelysömör), de az egyetlen hibája, hogy hamar lekopik :(

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol