Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, az összetevőket feltöltötte: ksnkzd, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

Ár: 900 ft , Eladó: MissG
Állapot: Új (édes barna szín), Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel
Syoss Oleo Intense Hajfesték (6-10 Sötétszőke)
Ár: 1600 Ft / 2 db , Eladó: Pelzodora
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Balatonkeresztúr, fizetés: Ffizetés banki utalással, MLP-lel küldöm, személyes átvétel lehetséges Fonyód-Keszthely viszonylatban.
PhantomriderQueen96

2019. november 10.

Ha lehetne nulla csillagot adni azt kapna, tönkretette a fejbőrömet.
Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Ha lehetne nulla csillagot adni azt kapna, tönkretette a fejbőrömet.
Senkinek sem ajánlom.

teus0022

2019. október 22.

nem tartós egyálltalán a fekete szín

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

nem tartós egyálltalán a fekete szín

vszlau

2019. október 21.

Feketésbarna árnyalatot vettem a kopott, lenőtt feketés hajamra.
Na hát nemhogy fekete vagy barna.. Réz vörös hajat kaptam, de a legundorítobb színt képzelje el mindenki.. Nem hogy 1 csillagot.. 0-at sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Feketésbarna árnyalatot vettem a kopott, lenőtt feketés hajamra.

missmomsen

2019. október 15.

Mokkabarna arnyalatot hasznaltam. Nagy valtozast nem akartam a hajamra, csak csokibb szint. Az eredeti szinem hasonlo, csokigesztenye-nemtudommilyen barna eros voros arnyalattal. Hozta a vart eredmenyt (jobbat) es orultem, hogy nem sotetitette be nagyon. Viszont gyakran mosok hajat, ezert gyorsan kikopott, tehat ha ezen mulna, 2 hetente kellene ujra festenem. Osszegezve, nekem radikalis hajszinvaltoztatasra nincs igenyem, ezert teljes pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Messy2214

2019. október 2.

Számomra ez a tökéletes hajfesték. Szeretem hogy nem büdös, és finom krémes az állaga, elég sok van benne így 1 doboz elég a hátam közepéig érő hajamra. A mélybarnát szoktam használni aminek a színe egy álom, majdnem fekete de még is van egy szép barna fénye. Valóban kopik, de szerintem annyira gyorsan nem. A hajamat egyáltalán nem roncsolja, nem törik jobban a vége mint amikor még nem festettem. Biztos nem váltok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Candy21

2019. szeptember 21.

Én a balayage hajfestésemen frissítettem vele a bézs szőke árnyalatot választottam ami nagyon szép elég jól befogta a tincseimet kellemes közép barna lett belőle ami kifejezetten tetszik bár a vágyott színem az a dobozon lévő szín. Az állaga nagyon krémes és nem is volt büdös könnyű vele dolgozni nem csepeg össze vissza. Nem károsította a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Zsuzska1979

2019. szeptember 16.

Hát ez egy nagyon rossz hajfesték. Eleve festve volt a hajam rosegoldra, a haj nagy része a rózsaszín kikopása után világosszőke volt majdnem fehér tincsekkel. A lenövés középszőke. Ebből akartam egy egységesebb világosszőkét. A 9-10es világoszőke árnyalattal festettem be. A végeredmény.... A világos részeket világosította kb platinaszőkére. A lenövés, ami hangsúlyozom szintén szőke volt csak kicsit sötétebb sárga lett, és nem világosodott szinte semmit. A hajamat viszont annyira kiszárította, hogy durva. Rengeteg hajolajjal kicsit elviselhetőbb lett, de festés után majdnem sírtam mikor megláttam. Ráadásul festés közben baromira égette a fejbőrömet, meg viszketett. Pedig kb 25 éve festve van a hajam, kipróbáltam majdnem minden márkát, de ilyen gondom sosem volt eddig... Ha lehetne 0 csillagot adni annyit adnék rá. Így kap 1et....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Masnilány

2019. augusztus 1.

A tökéletes hajfesték!
5-77-es, ragyogó réz árnyalatúból táraztam be egy nagyobb akcióban még hónapokkal ezelőtt.
Középszőke (vagy világosbarna?) tipikusan seszínű hajamat minden festéskor egy picit pirosasabban fogja be, 2-3 mosás után konkrétan a dobozon lévő árnyalatra kopik, imádom!
Szóval végre megvan a nagy Ő, boldogan élünk, amíg meg nem halunk, erre:
Szomorúan tapasztaltam, hogy elkezdték kivezetni a palettájukból. Kár. Elvétve egy-egy kisebb üzletben még találkozom vele, akkor lecsapok rá.
Viszont a dm német oldalán vígan ott csücsül a webshop készletben, most akkor van, de nincs?
A fene se érti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

A tökéletes hajfesték!
Szóval végre megvan a nagy Ő, boldogan élünk, amíg meg nem halunk, erre:
A fene se érti.

LucaDominika99

2019. június 26.

Először párom Édesanyjának festettem be a haját egy vörös, szinte mélybordó árnyalattal, akkor tetszett meg a kiszerelése ezzel az applikátorral, nagyon egyszerű , főleg a hajtöveknél befesteni és nagyon jól megfogja az ősz hajszálakat is. Utána próbáltam ki magamon, alap hajszínem gesztenyebarna, de 3 éve balayage-melírral van festve és meguntam, hogy 20-25 ezreket kidobok és havonta nő le, úgyhogy befestettem először a hajtöveket, ahol lenőttek, utána az egész hajamat. Gyönyörű egyenletes színt kaptam és annak ellenére, hogy szőke, látszik a ragyogás és a fény rajta, és az utáncsomagolt hajbalzsam is szuper mind illatban, mind tapintásban. Ár-érték arányban teljesen megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

SophiaS

Korcsoport: < 18
2019. június 21.

Az 5-77-es árnyalatban vettem meg és egyelőre teljesen elégedett vagyok vele. Befogta a sötétbarna kb. 1-2 cm-es lenövésem és olyan színű lett, amilyet hátul a doboz mutatott. Nem büdös és a hajam tapintása is sokkal jobb lett tőle. Számomra öt csillag, bár még nem tudom, milyen gyorsan fog kikopni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 21.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol