Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, az összetevőket feltöltötte: ksnkzd, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

Ár: 1000 , Eladó: Laura888
Állapot: bontatlan, Helyszín: Keszthely, fizetés: postával küldöm
Syoss Oleo Intense Hajfesték/12-00 Ezüstszőke
Ár: 900 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XVII. ker, Örs, fizetés: személyes átvétel, posta

AligatorBaby

2020. április 20.

Ha valaki eszeveszetten keresi azt a hajfestéket ami csibesárga hajat csinál, akkor ne keressen tovább vegye le a polcról a 9-10 bright blonde árnyalatot, fénylő szőke nem lesz, de csibeszőke az garantált, 3 csillag mert nem károsította a hajam legalább, de a szín hát, krtikán aluli, igénytelen sárga szőke :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Zsuzska1979

2020. január 21.

Hát ez egy nagyon rossz hajfesték. Eleve festve volt a hajam rosegoldra, a haj nagy része a rózsaszín kikopása után világosszőke volt majdnem fehér tincsekkel. A lenövés középszőke. Ebből akartam egy egységesebb világosszőkét. A 9-10es világoszőke árnyalattal festettem be. A végeredmény.... A világos részeket világosította kb platinaszőkére. A lenövés, ami hangsúlyozom szintén szőke volt csak kicsit sötétebb sárga lett, és nem világosodott szinte semmit. A hajamat viszont annyira kiszárította, hogy durva. Rengeteg hajolajjal kicsit elviselhetőbb lett, de festés után majdnem sírtam mikor megláttam. Ráadásul festés közben baromira égette a fejbőrömet, meg viszketett. Pedig kb 25 éve festve van a hajam, kipróbáltam majdnem minden márkát, de ilyen gondom sosem volt eddig... Ha lehetne 0 csillagot adni annyit adnék rá. Így kap 1et....
Update. Nem, nem kap több csillagot, csak panaszkodni jöttem. Szeptemberben égette meg a hajam ez a vacak...Azóta állandóan vágatom, és még mindig hónapok vannak hátra hogy lenőjön az égett rész. Addig festeni se tudom. Legalább fél év kínlódás... Soha többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

blondiebunny

2020. január 3.

Még régen az élénk vörös árnyalatát próbáltam ki. 5 csillag, mert annyira gyönyörűséges élénk csillogó-villogó színe lett, hogy nem igaz, viszont 1 csillag, mert 2 mosást sem bírt ki, és rezes-rozsdásra kopott =( Összességében mégis 4, mert nem büdös, egész kímélő, a mellékelt kis balzsamja pedig remek:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

manyana

2020. január 2.

Kísérletező kedvemben voltam, Hamvas szőke árnyalatot próba cseresznye alapon kipróbáltam. Már a festéskor éreztem, hogy bajok lesznek: testvér segítségét vettem igénybe, de nagyon cifrákat mondott, miközben felkente. Idézem: annyira folyik, hogy lecsúszik a tincsekről ez a trutyi... Nagy nehezen sikerült felvarázsolni, de addig is jól szétmarta a fejemet, nem is bírtam kivárni a végét, 5 perccel előbb beszabadultam a fürdőbe. A végeredménynek köze nem volt a hamvassághoz, olyan mézszőke féleség lett belőle. Nem lett ugyan vállalhatatlan, de nagyon nem erre számítottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

champagneglitter

2019. december 15.

Borzalom! Egy világosvöröses-mogyorós árnyalatot vettem, hogy kicsit feldobjam a hajam színét. Az egy dolog, hogy kb 2 hajmosás után teljesen eltűnt a szín, de egy fura, szürkés-barnás undormányt hagyott a hajamon, teljesen elcseszte a hónapokig gondosan szőkítgetett hajamat. Ne vegyetek ilyet soha:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

PhantomriderQueen96

2019. november 10.

Ha lehetne nulla csillagot adni azt kapna, tönkretette a fejbőrömet.
Senkinek sem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Ha lehetne nulla csillagot adni azt kapna, tönkretette a fejbőrömet.
Senkinek sem ajánlom.

teus0022

2019. október 22.

nem tartós egyálltalán a fekete szín

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

nem tartós egyálltalán a fekete szín

vszlau

2019. október 21.

Feketésbarna árnyalatot vettem a kopott, lenőtt feketés hajamra.
Na hát nemhogy fekete vagy barna.. Réz vörös hajat kaptam, de a legundorítobb színt képzelje el mindenki.. Nem hogy 1 csillagot.. 0-at sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Feketésbarna árnyalatot vettem a kopott, lenőtt feketés hajamra.

missmomsen

2019. október 15.

Mokkabarna arnyalatot hasznaltam. Nagy valtozast nem akartam a hajamra, csak csokibb szint. Az eredeti szinem hasonlo, csokigesztenye-nemtudommilyen barna eros voros arnyalattal. Hozta a vart eredmenyt (jobbat) es orultem, hogy nem sotetitette be nagyon. Viszont gyakran mosok hajat, ezert gyorsan kikopott, tehat ha ezen mulna, 2 hetente kellene ujra festenem. Osszegezve, nekem radikalis hajszinvaltoztatasra nincs igenyem, ezert teljes pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Messy2214

2019. október 2.

Számomra ez a tökéletes hajfesték. Szeretem hogy nem büdös, és finom krémes az állaga, elég sok van benne így 1 doboz elég a hátam közepéig érő hajamra. A mélybarnát szoktam használni aminek a színe egy álom, majdnem fekete de még is van egy szép barna fénye. Valóban kopik, de szerintem annyira gyorsan nem. A hajamat egyáltalán nem roncsolja, nem törik jobban a vége mint amikor még nem festettem. Biztos nem váltok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol