Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, az összetevőket feltöltötte: ksnkzd, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

Syoss Oleo Intense Hajfesték 6.76 árnyalat
Ár: 700 Ft/db + szállítás , Eladó: szawai
Állapot: új, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm

toronyaszandi

2021. április 21.

Sajnos jöttem jó kevés pontot adni. :(
7-10 valami borzalom. Azt sem bántam volna, ha barna. Mert ugye sokszor az eredmény sötétebb mint a dobozon. De ez a természetes sötétszőke hajamból csinált egy rezes-sárgas valamit. Nem ajànlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 21.

Sajnos jöttem jó kevés pontot adni. :(

kiskrumpli

2021. április 19.

Anyukám (70+) haját festem már jó ideje a 3-82 mahagóni árnyalattal. Csodálatosan fedi az ősz hajszálakat, hetek múltán is fényes és alig kopik (ha nem nőne le, talán félévente is elég lenne festeni). Pont jó az állaga (nem túl csöpögős,de nem is pasztaszerű). Mivel ammóniamentes, ezért a szaga sem annyira borzalmas, mint a legtöbb hajfestéknek. Sokféle hajfestéket kipróbáltam már magamon és anyukámon is, Palette, Garnier, Schwarzkopf Live, Loreal Colorista, stb, de valahogy ennek van a leginkább professzionális, "most jöttem a fodrásztól" érzete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

Yvaine

2021. április 14.

Up2: Kipróbáltam a ragyogó vörös színt (5-92). Korábban erről azt írtam, hogy nem működött jól az én hajamon...hmm az idő előrehaladtával viszont mégis úgy látom, hogy nem rossz ez a szín sem. Középbarna hajamon nem lett annyira erőteljes szín, mint a dobozon, de mégis szép vörös árnyalatot csempészett bele, ami másmilyen bent és más - nagyon szép fényű - napsütésben. Kacérkodom vele, hogy az egész hajamra rákenem és úgy is kipróbálom (mert előzőleg csak a hajam alsó részét festettem be vele, így ombrés lett). Talán sokadjára elérném azt az intenzív színt, ami a dobozon van, ezt nem tudom.
Továbbra is elégedett vagyok a minőségével, kicsit sem roncsolja a hajat, és nagyon tetszik hogy szép fényt ad neki. Nekem most ez a festék hozta rendbe a hajam az elmúlt időszak után. DE: az a véleményem még, hogy színezőként viselkedik (ami nekem oké), és nem tartós festékként. Tehát nekem színező kategóriában 5-ös. :)

Up: Valóban kopik a hajmosások alkalmával, ahogy többen is írják. Először, benti fényben, úgy tűnt teljesen kikopott és maradt egy sima barna. Most viszont természetes fényben jobban kijönnek az árnyalatok. Szerintem szép természetes. Még mindig egy jó festéknek/színezőnek tartom. Lehet, hogy nem olyan hosszantartó, de én ezt nem bánom, frissítésnek jó és inkább külön tetszik, hogy nem ivódik be olyan erősen a hajszálakba.
Ár-érték arányban tényleg jó, jó ez az olajos formula is, de azért, nem tudom mennyire mondható professzionálisnak a nagyon gyors kopása miatt.
Csak emiatt 4 pont. De valószínűleg fogom még használni.

Első hajfestésem a márkával. A 4-86 csokoládébarnát próbáltam ki. És örülök neki. Amit először megjegyeznék, hogy már felvitelkor nekem nagyon pozitív élmény volt az egész, mert egyrészt, nagyon jó illata van, másrészt valahogy úgy éreztem, jót tesz a hajamnak. Mintha inkább valamilyen olajos hajpakolást/balzsamot kentem volna a hajamra, és nem hajfestéket. Illetve, már akkor is látszott, hogy fényes ez a szín. Maga a festék állaga is nagyon szimpi, ilyen szép kis krémes. Én inkább csak belemaszírozgattam a hajamba, háát nem lett mindenhol tökéletesen egységes, de az összhatás abszolút.
Eredeti barna volt a hajam felül, viszont ahogy haladtunk lentebb, ment át sötétszőkébe enyhe zöldes beütéssel a végén (korábbi szőkítés). Ezt az egész összhatást szerettem volna egy szép barnával javítani, ez teljes mértékben sikerült, sőt, szerintem legközelebb még jobban is fog, mert tök jó ez a szín. Egy kicsit én játszani akartam a színekkel, és az alsó részekbe tettem egy kis burgundi vöröset is, de ez csak nagyon kicsit látszódik, mondjuk tényleg nagyon óvatos voltam vele - ezt is bátrabban fogom következő alkalommal.
A másik kellemes csalódás, hogy a jóval váll alattig érő, dús hajamra elég volt 1 tubus! hát ezt még egyik festéknél sem tapasztaltam, pedig van már múltam a témában :D ....igaz, hogy mindig hosszú hajam volt, most ahhoz képest rövidebb, de már ez a félhosszú kategória és tényleg sok hajam van.
Az eredmény egy fényes sötétbarna lett, egy nagyon enyhe vöröses beütéssel.
A hozzá adott balzsamot min. 15 percig a hajamon hagytam, és nagyon jó az is! Ezt külön is megvenném.
Nekem legutóbb a L'oreal Casting barnája nagyon elrontotta a hajam, az a közelébe sem ér ennek a festéknek. Minőségben is sokkal szebb a hajam, mint a castingnál a festések után. A drogériás festékek közül számomra eddig ez a legjobb.
Megkapja tőlem az 5 csillagot, és főleg azért mert szebb minőségű lett a hajam, ami tanulva az eddigiekből, nekem nagyon nagyon fontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Csak emiatt 4 pont. De valószínűleg fogom még használni.

Az eredmény egy fényes sötétbarna lett, egy nagyon enyhe vöröses beütéssel.

Viktoria_fks

2021. április 13.

Én nagyon imádom.
Sosem szerettem a syoss hajápolókat (főleg a samponokat), sőt a sima fekete dobozos hajfestékeket sem, de egyszer pont találtam egy olyan árnyalatot ami nekem tetszett így hát kipróbáltam. Ennek fél éve, és minden hónapban ezzel festem a hajam.
Tartós, krémes. Szeretem!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Én nagyon imádom.
Tartós, krémes. Szeretem!! :)

ZsofiaLoren

2021. április 8.

Hú ez számomra nagyon gagyi kategória. 8-50-es szőke színt vettem meg, de sajnos köze nincs a kapott eredménynek a dobozon lévő 3 színeredményhez. Most a hajam fáradt barnás-vörös, de mintha ezer éve festettem volna és már erősen fakulna. A hajtövemet nem fogta be, de a tőtől 1 cm-re meg sárga. Egy hete festettem, de most úgy döntöttem, hogy újra festem. Legalább nem roncsolta a hajam, viszont a fejbőröm viszketett tőle a festés után. Eléggé toleráns vagyok a drogériás hajfestékekkel, de ilyen béna festékkel még nem nagyon találkoztam.
Átfestettem a Schwarzkopf Gliss color festékével a hajam és csodás barna lett. Szerencsére volt itthon még egy doboz. A Glisst csak ajánlani tudom, a Syosst semmiképp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

xXxFruxXx

2021. április 4.

A ragyogó vörös 5-92 árnyalatot használtam párszor. Pozitívum, hogy nem szárította a hajam, nem csípett, nem hámlott tőle a fejbőröm, a hajam se hullott, egész szép színe lett az amúgy sötétbarna, már-már fekete hajamnak tőle és viszonylag tartós is volt. EuroFamily-be szoktam venni 1200Ft-ért darabját, így még néha-néha megéri, de amúgy egy olcsóbb hajfesték is tudja hozni ezt a hatást (pl. MYSTIC PRO krémhajfesték, ami cirka 300-400Ft)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 4.

Milva07

2021. április 1.

Anyósom haját festettem be ezzel a förmedvénnyel, régi, lánykori szőkesége volt a vágyása. Nagyon puha, finomszálú, nem sprőd,valaha volt szőkéből öszbe forduló haja van. A 9-60-as homokszőkét választotta,lett belőle egy förtelem színű, narancsos,rezes,sárgás értelmezhetetlen valami, úgyhogy még aznap befestettem az álatalm használt Schwarzkopf glisscolorral, így legalább az utcára ki lehet menne. Botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 1.

Cseresznye1006

2021. március 22.

6-80 mogyoró szőke árnyalattal festettem már 2x. Könnyű használni, nem büdös, nem is csípett. Az árnyalat nagyon szép. Azonban az ősz hajszálakat nem festi teljesen tökéletesen, és két hajmosás után ezek a szálak le is dobják a festéket. Előzőek alapján csak azoknak ajánlanám, akik még nem rendelkeznek ősz szálakkal, nekik viszont ár/érték arányban jó választás.
Tekintettel arra, hogy a leírás alapján tökéletes ősz fedést ígér, ezért csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

NikolettaP

2021. március 21.

4-60 aranybarna árnyalatot használtam. 3 csillagot a szín miatt adok, mert szép, természetes árnyalat de: egy mosás alatt ledobták az ősz hajszálaim, amelyeket eredetileg is csak szőkésre fogott be. Pénz- és időkidobás volt részemről, mert igazából csak az ősz hajszálaim miatt festem a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

Agens

2021. március 9.

A mézszőke árnyalat az, ami a sötétszőke hajamhoz a lejobban passzol. Hozza a dobozon feltüntetett szép színt, viszont sajnos túlságosan hamar lekopik. Használata kellemes, nem büdös és nem csípi a fejbőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol