Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, az összetevőket feltöltötte: ksnkzd, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

Ár: 900 ft , Eladó: MissG
Állapot: Új (édes barna szín), Helyszín: Eger, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel
Syoss Oleo Intense Hajfesték (6-10 Sötétszőke)
Ár: 1600 Ft / 2 db , Eladó: Pelzodora
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: Balatonkeresztúr, fizetés: Ffizetés banki utalással, MLP-lel küldöm, személyes átvétel lehetséges Fonyód-Keszthely viszonylatban.
moncsii

2019. május 20.

Világos hamu szőkét használtam a méz szőke hajamon. A színe egész jó lett, szép hamvas.
Viszont borzasztóan roncsolta a hajam, a hátközepéig érő dús hajamból válligérő lett és a fele kihullott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

hfruzsina

2019. május 13.

Bézsszőke árnyalatot használtam, világosítás volt a cél, de lényegesen sötétebb lett a hajam tőle, és nincs is olyan jó fedése, mint amire számítottam, arról nem is beszélve, hogy mennyire kopik, és sárgás-vöröses színt hagy maga után.
3 csillag, mert egészséges és csillogó maradt tőle a hajam.

UPDATE: 10-50-es árnyalatot hasznàltam, és elégedett vagyok vele.
egészséges maradt tőle a hajam, és nagyon szèp színe lett, nem sárgás. De előtte 1 hónappal kiszőkítettem egy szőkítő festékkel, ez arra alkalmatlan lenne! Azután maradt sárgás hatás, de a 10-50-es teljesen eltüntette. Ezért korrigáltak 4 csillagra
UPDATE2.0: 10-50es is kopik, de nem kicsit. Par het alatt jo sarga maradt a hajam utana... 3*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

3 csillag, mert egészséges és csillogó maradt tőle a hajam.

UPDATE: 10-50-es árnyalatot hasznàltam, és elégedett vagyok vele.

Fehereszti

2019. május 2.

Reménykedtem, hogy nem lesz igaza a legtöbb rossz véleménynek, de sajnos úgy lett. A 10-50es hamvas szőke árnyalatot vettem meg, szinte teljesen festetlen, sötét szőke/világosbarna eredeti hajszínemre. Elég sokszor festettem otthon hajat régebben , a vekonyszálú világos hajam teljesen jól befogta mindig minden világos szőke. Na ennek egyáltalán köze nincs a dobozon lévő színhez. Platina hamvas szőke helyett egy sárgás eperszőke, mézszőke lett. Nem áll vészesen rosszul, de ez szerintem megbocsáthatatlan, ammóniamentesség ide vagy oda. Azért nem 1 csillag, mert tényleg nem tette tönkre a hajam, nagyjából egészséges maradt és a fejbőröm se csípte, de kb ennyi. A szaga nem erős, de nagyon kellemetlen és sokáig az. Nem sokat ér ez a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Vivus94

2019. április 30.

Könnyű felvinni és használni, nem roncsolja a hajam és nem fulladok meg a szagától. Ennyivel le is zárom a jó tulajdonságainak listáját. Nem túl tartós, legalábbis az én hajamon pár mosás után alig marad meg a szín. és a legrosszabb tulajdonsága: nagyon nem az a szín lesz a végeredmény amit az ember lánya elképzel. Először egy barna árnyalattal próbálkoztam, hát ettől majdnem fekete színű lett a hajam de legalább a napon vörös beütéssel. Hurrá. Itt örültem, hogy gyorsan kopik :D Nemrég megpróbálkoztam egy sötétszőke árnyalattal, ettől pedig olyan barna lett mint amilyet az első próbánál szerettem volna :D Amolyan mindegy, ez is jó alapon itt már kevésbé örültem a gyors kopásnak. Azt hiszem, inkább még keresem az igazi festéket és nem adok több esélyt ennek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

nilla29

2019. április 17.

A bézsszőke árnyalatot vettem, én is világosítani szerettem volna az alapból sötétszőke hajam, ennek ellenére sötétebb lett tőle.. Festés közben marta a fejbőröm és a szűz hajamat nem egyenletesen fogta be. A hajam töve vöröses árnyalatú lett. Nagyon remélem hogy szépen fog kopni és nem lesz sárgás, mint az előttem szólónak.
2 csillag, mert végeredményben puhább lett a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

2 csillag, mert végeredményben puhább lett a hajam.

EngelWhite

2019. április 9.

Burgundit próbáltam az eleve sötétebb barna hajamra. Nem rossz, nem rossz, de még keresem az igazit.
Felvinni viszont elég könnyű, nem irritált és a festéknek sincs rossz illata. Azt a pár ősz hajszálamat is befogta, ami volt, a kopás is teljesen normális. Talán még fogom párszor ezt a fajtát használni, de még a kísérletező fázisban vagyok, keresem a legjobb festéket a számomra.
Egy próbát viszont megért!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Egy próbát viszont megért!

Gabocakvar

2019. április 8.

Nagyon szeretem. Fekete vagyok 13 éve, próbáltam több márkát, nekem ez vált be. Nincs irritáció, jól is bírja, lassan kopik. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

birdnerd

2019. március 17.

Mivel a sima hajfestékre allergiás tüneteket produkáltam (csípett, utána sebes lett a fejbőröm), kipróbáltam ezt az ammóniamenteset és nagyon bevált. Abszolút nem irritál, semmi problémám nincs vele. Sötétbarna hajamra 3x vettem már a sötét burgundi árnyalatot, ami nagyon szép vörös fényt ad. Festés után a kád úgy néz ki, mint egy vágóhíd, de gyorsan ki kell öblíteni és nem fogja meg. :D A hajamat nem roncsolta eddig, sőt egészen fényes, puhább és könnyebben kezelhető lett. Tartósságról sajnos nem tudok nyilatkozni, mert az alapból sötét hajamon nem nagyon veszem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

mannus93

2019. március 17.

12 _es Ezüstszőke árnyalat '' Anti sárga hatás''. Nos mindig hamvas hajfestéket veszek, mert tuti nem lesz sárga a hajam. Most emellett döntöttem. Mert amit rendszeresen használok, nem tudtam hozzáférni. Anti sárga hatás ugyebár. Hát csodálatos csibesárga árnyalatban hódítottam. Köszönöm az élményt! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

renata89

2019. március 8.

Tartós, jól fedő hajfesték, szépen kopik. 3 havonta használom, meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Butyloctanol