Syoss

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kklaram, az összetevőket feltöltötte: ksnkzd, Módosítva: 2018. június 21.

Kategória:   Hajfestékek

100 % tisztaságú olajjal és ammónia nélkül.

A fodrászok és színspecialisták segítségével fejlesztett és tesztelt professzionális minőségű hajfesték alapja az olaj a krémben formula professzionális színpigment keverékkel. A hajfesték csodálatos, hosszantartó, szalonszépségű eredmény biztosít a puha és fantasztikusan ragyogó hajért. Árnyalattól függő ősztakarást biztosít. 12 intenzív árnyalatban kapható a boltokban 2013. májustól, hihetetlenül vonzó áron.

Nita0922

2022. május 5.

Eredetileg sötétszőke hajam van. A 8-60-as mézszőke árnyalat a hajtövemet nem teljesen fogta be, ha csak az előírt hatóidőt tartottam be, ezért jóval tovább rajta hagyom. A festett részen viszont nagyon szép, olyan mint a dobozon. Kicsit sárgás beütésű lesz a töve ahogy kopik, de amúgy nagyon szépen, természetesen mosódik ki a hajból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 5.

hadri

2022. március 31.

Nem csípte a fejbőrömet, ugyanolyan színű lett a hajam, mint a dobozon (sötétbarna hajra használtam a mogyoró szőke árnyalatot). Egyetlen negatívum , hogy nagyon zsírosította a hajam a benne lévő olajok miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 31.

CharlotteCobbler

2022. március 30.

évek óta használom és elégedett vagyok vele. Kellemes az illata és a fedését illetően sem tapasztaltan negatívat. Szeretem, hogy valahogy egyenletesen kopik ki a hajamból és még úgy is jól néz ki, azaz nekem tetszik.
Nekem minden hajfestét után valahogy sokkal puhább a hajam, amit megint csak kedveleb ebben a termékben.
5-77 vagy 6-76-ot szoktam beszerezni és sötétebb barna hajon nagyon kellemes végeredményt kapok; meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

pillepocok

2022. március 25.

Valamiért ezt vettem a szokásos Garnier helyett, de kár volt. Lehetetlen rendesen összerázni, aztán meg felkenni lehetetlen, mert folyik, mintha muszáj lenne. A hajam meg mintha csak itta volna be az egészet, hiába kentem, nem maradt rajta rendesen. Az ősz szálakat persze nem fogta be a mézszőke festék, és kimosni se tudtam. Színre nem lett rossz, de maga a folyamat siralmas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 25.

k001

2021. november 23.

Háát... igazából még csak félórája láttam meg a drogériában, de mivel jók az összetevői, és szép a csomagolása, meg biztos jó lesz majd, ezért megelőlegezek egy erős négyest....
Viccet félretéve :) Igyekszem most már úgy véleményezni, hogy legalább az adott kiszerelést elhasználtam, kivéve, ha annyira sz*r volt a cucc, hogy ez lehetetlen lett, akkor nyilván nem lehet, de akkor is megírom azért a tapasztalataimat, hogy más okuljon belőle.
Ennek a hajfestéknek a 4.15 gesztenyebarna árnyalatát már többször megvettem. A színe nem teljesen olyan, mint amire egy gesztenyebarnától számítanék, elég sötét, és ellenfényben nagyon vörösen csillogó, de ez még jobban is tetszik. A krémmániás vélemények, és rengeteg netes olvasgatás után választottam ki, miután eldöntöttem, hogy nem járok többet a csilivili kedvenc fodrászszalonomba, mert nyomasztó és túlzsúfolt lett, a fodrászok meg rosszkedvűek, nekem meg kevesebb lett az időm és az igényem is a hajammal szemben, így elhatároztam, hogy inkább otthon mókolok valamit magamnak, még akkor is, ha az nem lesz olyan jó. Akkor használom, ha már tényleg vállalhatatlan a fejem, ez közepes mennyiségű ősz hajszállal olyan háromhavonta jön el. Semmilyen káros hatását nem tapasztaltam, sose irritálta a fejbőröm, a hajamat se károsította. Azt olvastam róla, hogy idővel megkopik a szín, de ezt nem tapasztalatam. Felvinni könnyű, csak összerázom a festéket a színelőhívóval és kb. 2 cm-enként felviszem homloktól tarkó felé, és elkenem a kezemmel. Se ecset, se fésű nem kell hozzá. A legutóbbi alkalomig nem tartottam be az előírást, miszerint a hajvégekre később kell felvinni a maradék festéket, ezért be is feketedtek rendesen, de remélem ez majd helyrejön idővel, a helyes technika alkalmazásával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 23.

TeodoraHegedus

2021. november 18.

Sajnos nagyon gagyi. Az egyetlen pozitív benne, hogy maga szín még szép is,de szárítja a fejbőrt, nehéz kimosni, kisé ragacsos is és nagyon nagyon kiszárítja a hajat. Inkább másik festéket ajánlanék mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 18.

Miruska

2021. július 20.

8-05-ös színt kentem fel. Nem büdös bekeverve, de van egy jellegzetes szaga, ami hajmosás után is megmarad. Nem csípte a fejem, nem irritált. Pár ősz hajszálat kapásból nem fogott be, gondolom mosásokkal majd le is dobálja a maradék is. A színe nem rossz, de nem a dobozon lévő, annál sötétebb picit, s kicsit rezes. Nekem mondjuk ezzel most nincs problémám, mert nem is vártam, hogy világosabb legyen. Mivel pont most lett levágva a hajam, s használtam a hozzáadott ápolót, meg pakolást is, így nagyon puha lett a hajam. Meglátjuk, hogy fog kopni, vagy a színe hogyan változik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 20.

dorina99

2021. július 15.

Szerettem volna a hajamat egy picit világosítani, közép-sötét szőke hajam volt, ki is néztem online a 8-05-ös árnyalatot mondom bézsszőke ez jó lesz. Aha. Haza jöttem felkentem, eddig minden jó, hatóidő, mosás, balzsamozás.
1. Ezt a festéket valami baromi nehéz lemosni, annyira sűrű állaga van.
2. A szép hajam kapott egy “gyönyörű” rezes sárgás árnyalatot, ami konkrétan narancssárga.
Köszi Syoss, elintézted a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 15.

1. Ezt a festéket valami baromi nehéz lemosni, annyira sűrű állaga van.
Köszi Syoss, elintézted a hajamat.

princzess

2021. június 23.

6 76 gyönyörű a középbarna hajon. Próbának vettem,mert őszintén, nem akartam kiadni túl sokat egy lehet hogy nem jól működő termékért.
Már most imádom,tuti ujravevős amíg kisérletezős kedvemben nem leszek megint..❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 23.

Már most imádom,tuti ujravevős amíg kisérletezős kedvemben nem leszek megint..❤

toronyaszandi

2021. április 21.

Sajnos jöttem jó kevés pontot adni. :(
7-10 valami borzalom. Azt sem bántam volna, ha barna. Mert ugye sokszor az eredmény sötétebb mint a dobozon. De ez a természetes sötétszőke hajamból csinált egy rezes-sárgas valamit. Nem ajànlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. április 21.

Sajnos jöttem jó kevés pontot adni. :(

Antioxidánsok: Ascorbic Acid