Syoss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. március 31.

Kategória:   Hajfestékek

Tartós hajfesték csökkentett ammónia tartalommal (a SYOSS alapárnyalatokhoz képest). Fodrászok és színspecialisták által kifejlesztett és tesztelt. Aloe vera kivonatot és színintenzív pigment keveréket tartalmazó festékkrém és ginkgo kivonattal gazdagított hajbalzsam az élettel teli természetes hajszínért.

• természetes színeredmény
  • árnyalattól függő ősztakarás
  • erős&egészséges fényű haj

Az összetevők listája a balzsam összetevőit is tartalmazza.

d.dalmuus

2014. június 30.

Sziasztok! En kb 1 eve festettem a termeszetes sotetbarna arnyalattal a hajamat. (Megunt voros eltuntetese volt a cel, ami tokeletesen osszejott!) 2. Festesre semmi sem latszott a festesbol, raadasul ugyaaaanolyan volt mint az eredeti hajszinem, nem hazudok de az 5cm-es lenovesem meg aem latszott. Azota keresem de tobb boltban azt mondtak, hogy mar mem gyartjak. Igaz ez?:((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 30.

Niki19885

2014. június 1.

mellcsii!

Mint ha én írtam volna a véleményed! :D
Én is fekete színűt vettem belőle(kb 10 éve fekete hajú vagyok),de 2 hét után alig látszott hogy befestettem volna.Majd a párom meglepett egy ilyen Syoss hajfestékkel és pont ilyet hozott,ezért később azt is felhasználtam de az eredmény ugyanaz lett.Azóta sem vettem és nem is fogom újra venni.
Következő nálam is a lila dobozos Palette volt csak a sima fekete és nagyon szép hosszan tartó fekete színt értem el vele.
Azóta is vagy a lila dobozos Palette-t veszem vagy Garnier Color Sensation-t!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

mellcsii!

Mint ha én írtam volna a véleményed! :D
Azóta is vagy a lila dobozos Palette-t veszem vagy Garnier Color Sensation-t!

mellcsiii

2014. április 13.

Két darab feketét is vettem még nyáron, mert így volt akciós, a másodikkal másfél hónapja lett festve... (azóta már másikkal át kellett festeni). Mindkét alkalommal erősen felfelé kerekítve(!) két hetet bírt a hajamon, de közben folyamatosan kopott... Egy elvileg tartós hajfestéktől nem ezt várom, még 14 évesen a százasban kapható hajszínező is tovább tartott mint ez... katasztrófa... Azóta be lett festve a lila dobozos palette kékesfeketéjével (azt hiszem, mert én hülye kidobtam a dobozt és nem emlékszem rá:D) és gyönyörű szép fekete maradt:) De ez a termék borzalmas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

02klau14

2013. december 11.

2x festettem vele a hajam. Az eredmény mind2x szép volt. Az ára jó és nem károsította nagyon a hajam.
Manapság henna kivonatos festéket veszek, de a drogériás festékek közül kéne választanom, megint ezt venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

muffinmonsuta

2013. október 18.

Ma vettem 400ftért ^^ kékesfeketét kíváncsi vagyok a hatására*o*

UPDATE!!: Vettem még egyszer,remélve hogy beválik. Bíztam abban,hogy syoss az egy híres,jó minőségű márka. Szép színe van,de sajnos befogta a hajam szőke részét is,pedig igyekeztem,hogy külön mossam meg. Más festék nem csinált ilyet eddig. Ráadásul már régóta festem a hajamat,főként inkább színezőkkel,de ez... ezzel a hajszínezővel elkezdett hullani a hajam és most nagyon rossz állapotban van! A pakolás tetszett a legjobban a festékben erre adok + pontot.
SOHA TÖBBÉ NEM VESZEM ÚJRA.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

Ma vettem 400ftért ^^ kékesfeketét kíváncsi vagyok a hatására*o*

SOHA TÖBBÉ NEM VESZEM ÚJRA.

beautymaniac

2013. augusztus 12.

Fekete festékkel lett befestve a hajam. Hosszú hajra egy doboz elég volt, nem drága. Szép színe lett hajfestés után. Viszont nem venném újra, mivel nagyon gyorsan kikopott a hajamból...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

whyteangel

Nekem bevált.
Én Vörösesbarna színt használok már jó ideje, és elégedett vagyok. Tartós, és szép színei vannak. Annak pedig még inkább örülök, hogy a bőrről könnyen eltávolítható, mert a lila Palette-ről ez nem mondató el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Nekem bevált.

harmonia93

2013. május 26.

Jó áron vettem a fekete árnyalatot, hogy befessem vele a húgom haját. Iszonyatos csípős ammónia szaga volt!!! A színeredmény viszont szép volt és intenzív, nem kopott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

lilla0506

2013. május 26.

Mint nagy Syoss-hajfesték rajongó ezt is kipróbáltam, a 2-1-es árnyalatot használtam belőle. Teljesen rendben volt, jól fedte az ősz hajszálaimat is (még csak 24 vagyok, de vannak ősz hajszálaim). Egy dm-es leértékelésben vettem belőle még annak idején többet, 600 Ft körülre volt leértékelve!! Hajfestékeknél nagyon érdemes figyelni a leértékeléseket szerintem, mert hihetetlen árkülönbségek vannak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

eo

2013. május 20.

A sötét mahagóni árnyalatot vettem meg utoljára, előtte Palette Deluxe csokoládébarnáját használtam. Sötétségi szempontból nagyjából megegyezik a kettő, viszont szerettem volna egy kis vöröses fényt. A vöröses fény meglett, bár csak nagyon gyengék látszik, leginkább a töveknél és bizonyos fényviszonyok között. Viszont meglepődtem, ugyanis sötétebb lett az eredmény, mint amire számítottam. A hajam textúrája sem volt annyira puha és selymes, mint a másik festékkel. Ezzel együtt nem volt vele problémám, a hozzá való hajbalzsam nagyon szuper itt is (komolyan, ezekhez a hajfestékekhez járó hajbalzsamok valami eszméletlen jók), viszont azért vegyes érzések maradtak bennem, valószínűnek tartom, hogy a következő hajfestékemet nem ebből a termékcsaládból veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Octyldodecanol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycol Distearate, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Oleic Acid, Panthenol, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol Dicaprate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Sodium Laureth Sulfate, Oleic Acid, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Potassium Stearate, PEG-40 Castor Oil, Quaternium-87, PPG-1 Trideceth-6
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Linalool, Citronellol, Hexyl Salicylate, Isopropyl Myristate, Limonene
Parabének: Sodium Methylparaben
Tartósítószerek: Sodium Sulfite, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Sodium Methylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.