Syoss

Ár:   1734 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. november 28.

Kategória:   Hajápolók

Száraz, töredezett hajra való hajbalzsam. Segít megakadályozni a hajtöredezést, kisimítja a száraz, sérült haj felszínét és könnyebb kifésülhetőséget biztosít.

Kiszerelés: 500 ml

helfenjenni

2019. szeptember 16.

Ezzel a termékkel ez volt a harmadik nekifutásom. Az első hajmosás alkalmával tökéletes, fényes és egészséges lett a hajam (samponjával együtt használtam). A 2.-3. próbálkozás maga a katasztrófa. Mintha hajat sem mostam volna. A hajam összeállt, zsíros, igénytelen alapos kiöblítés után is.
Biztosan nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Biztosan nem vásárolom újra.

Kristin

2018. október 31.

Régebb óta használom, felváltva más termékekkel, vékony szálú, száraz hajamra.
Szeretem hogy az állaga kicsit hígabb, mint más termékeké, megkönnyíti a kiszedést az üvegből.
Az illata kellemes, nem tartós.
Használatával hajmosás után kifésülhetőbb és puhább is lesz tőle a hajam, de sajnos a sérült hajvégeken nem segít. Összességében nem különbözik olcsóbb társaitól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Régebb óta használom, felváltva más termékekkel, vékony szálú, száraz hajamra.
Az illata kellemes, nem tartós.

Denny

2018. május 29.

Nem igazán szeretem a Syoss termékeket, rossz tapasztalataim vannak vele, de ezt a balzsamot ajándékba kaptam a samponjával együtt. Félve próbáltam ki, de szerencsére a sampon bevált, és ez is tetszik. Az illata nekem nagyon kellemes, jobban tetszik, mint a samponé, de nem marad meg intenzíven, csak szolidan. Az állaga kissé fura, nehezebb eloszlatni, és olyan mintha elolvadna a hajhoz érve. Szerencsére könnyű kimosni, puhább, könnyebben kifésülhető lesz utána a hajam. Töredezettségen viszont nem segít sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

bearsorry

2018. január 15.

Borzasztó termék.
Elnehezíti a hajam, másnap azonnal hajat kell mosnom, mert nem bírom elviselni ezt az érzést a fejemen. Mintha meg sem mostam volna a hajam, mintha ki sem mostam volna a balzsamot a hajamból és úgy szárítottam volna rá magas hőfokon. Gusztustalan. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Borzasztó termék.

edinaldri

2018. január 8.

Utálom!
Jó pár évvel ezelőtt, mikor nagyon reklámozták a syoss termékeket a tv-ben, én is vettem párat. A csomagolása és a sok reklám nagyon meggyőző volt... aztán elkezdtem használni... kár volt. A hajam olyan zsíros hatású lett tőle hajmosás után mint meg soha. Évekig rá se néztem, aztán valamiért megvettem ezt a sz*rt és az előbb használtam. Ami először feltűnt, hogy nem jó az illata és rengeteg kell belőle. Aztán hajszárítás után a hajam egyszerre volt száraz és ragacsos, pedig rendesen kiöblítettem. Most itt vergődök, hogy újra meg kellene mosni a hajam, mert undorító a tapintása. Soha többe Syoss...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Utálom!

Cupcaketeam

2017. október 12.

Lehet hogy jobban kifésülhetővé teszi a hajat meg ápol de az én vékonyszálú, hosszü hajamat lelapította. Pedig csak a haj hosszra vittem fel. És még szárítás után is összeállítja a hajszálakat habár alaposan lemosom.Nem tetszik:/ És nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

giraffe

2017. május 31.

Igaz, hogy a töredezettségen nem sokat segített, de sokkal puhább és könnyebben kifésülhető tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

moenia

2017. május 27.

Nagyon száraz, töredezett göndör hajam van. A töredezettségén semmit nem javított, pedig 1 hónapja használom, és mivel hosszú a hajam, el is fogyott ez a nagy kiszerelés. Amikor megvettem, azt hittem 2 hónapra megvan a balzsamom. Puhává és fényessé tette a hajam, de a korábbi göndör tincseimet szálakra szétszedte és félig kiegyenesítette. Semleges termék, az ígéretét nem teljesíti (90%al kevesebb töredezett haj). :( Ami pozitívum az a megnyerő csomagolás :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

2017. május 9.

Nagyon sokat(kb 2-3 teáskanálnyit) kell feltennem a félhosszú hajamra,hogy tápláló legyen.Ezen kívül nem tudok belekötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Viktoria26

2017. április 7.

Ma vettem ezt a terméket, izgatottan ki is próbáltam. Hát mit is mondjak sok kellett belőle a hullámos, vastagszálú és száraz hajamra. Rögtön be is szívta a hajam vége.
Mikor lemostam semmi wawawoom hatást nem éreztem. Puhább lett a hajam de az én hajamnak nem elég.
Az illata viszont nagyon tetszett igazi professzionális szalon illat. De az, hogy jó az illata nálam másodlagos dolog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.