Syoss

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debreczeni, Módosítva: 2017. október 20.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes színvédő és dúsító sampon

A szilikont, parabént és paraffinokat nem tartalmazó összetétel hatékonyan tisztítja és ápolja a hajat, annak elnehezítése nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Redrosebunch

2019. április 6.

Már körülbelül két éve ezt használom. Kíméletes, jó az illata, szép fényt ad a hajamnak. Az én hajamat nem nagyon kell dúsítani, számomra a festett haj ápolása volt a szempont a választásnál. Ez a sampon balzsam nélkül is működik. Ha kétnaponta mosom a hajam, akkor is sokáig elég egy flakon. És nem okoz semilyen kellemetlen tünetet, mint pl. viszketés vagy korpásodás. Én elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

Megany

2019. március 9.

Tetszett ez a sampon,így újravettem.Szimpi,hogy nincs telenyomva mindenféle szilikonos vegyszerrel és nem tapasztja össze a hajam idő előtt.
Picit bajom,hogy túl nagy a kiszerelése!,az ára oké,a hatása is.Újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Picit bajom,hogy túl nagy a kiszerelése!,az ára oké,a hatása is.Újravevős

AFuxli

2018. december 8.

Most ezt használom, nem kell sok belőle, szépen tisztít, de az én száraz hajamnak táplálóbb kell. A márka egyéb samponjai eddig jobban beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 8.

Csipetke

2018. április 8.

Anyukámnál próbáltam ki ezt a sampont, ezt vette magának a szőke hajára. Az elején annyira nem volt tőle elragadtatva, mert ő még sosem használta ezt a márkát. De mondtam neki ,hogy nyugodtam próbálja ki és használja. Közben én is elkezdtem és isteni illata van, nem kell sok belőle kellően habzik és tisztít. Könnyű kimosni a hajamból. Utána jön a jól megérdemelt tiszta , friss érzés. Tényleg nem nehezíti el a hajam, sőt még meg is emeli és tényleg dúsabbnak érzem hajam. Nagyon jó kis termék, szerintem ha elfogyott ami otthon van samponom tuti erre fogok lecsapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 8.

ildiii13

2017. november 24.

Színvédő és dúsító hatást nem tapasztaltam, egy teljesen átlagos sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Színvédő és dúsító hatást nem tapasztaltam, egy teljesen átlagos sampon.

Debreczeni

2017. október 14.

Sampon keresgélésben vagyok egy ideje, mert sajnos mindentől viszket a fejbőröm (ezek szerint nem szilikon érzékenység). Ezen nem változtatott, de emiatt nem vonnék le pontot tőle.
Viszont! Olyan puha a hajam a végeknél is, mint még soha. Kb. balzsam sem kéne rá. Gyönyörű fényes szalon kinézetű. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol