Syoss

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. augusztus 24.

Kategória:   Hajápolók

Normál és sérült hajra. a professzionális megoldás a nyomtalanul tiszta és elnehezítés nélküli eredményért. Intenzív regeneráló ápolásért és dúsabb hajért. Formulája szilikon, parabén, és paraffin mentes.

p1nkp4nth3r

2015. augusztus 26.

Csodát azért nem tett, de egy több, mint elfogadható szintű ápolást nyújtott és sikerült sima érzetet biztosítania szilikon nélkül is :) Ha úgy hozná a sors, hogy jó árban találnék rá, újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Tunderviragos

2015. július 12.

Nekem sajnos nem vált be, ragacsos volt tőle a hajam, és nem éreztem, hogy hidratálta volna, így növérem megkapta, de ettől függetlenül jó, ha másnak segít.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Tinkatinka

2015. január 21.

Elhasználtam már egy flakonnal, és nem merném pénzkidobásnak titulálni. Biztos vagyok benne, hogy visszatérek rá, ha nem találok hasonló ár-érték aránnyal rendelkező balzsamot, ill. spórolnom kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Vivienne

2014. április 27.

Nagyon olcsón jutottam hozzá, és ez az első szilikonmentes termékem. Bár félve kezdtem el használni, mert volt pár hely ahol a szilikonmentes termékekről nem voltak jó véleménnyel, én imádom! Nagyon puhává teszi a hajamat, tényleg nem nehezíti el, nincs utána az a zsíros érzésem, sokáig érzem a hatását. Nagyon szeretem, rosszat szinte nem is tudnék róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Gituccci

2014. március 17.

Egész jó kis hajpakolás, puha lesz tőle a hajam és a hajvégeimen is segít valamennyire. Én is tovább szoktam hagyni a hajamon két percnél. De nekem a dove hajbalzsamok még ennél is jobbak :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Nagyon szerettem amíg el nem fogyott, finom illata volt és jó puha lett tőle a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

grosesaxl

2013. május 27.

Nagyon szuper pakolás,tovább hagyom hatni,mint 2 perc. Van,hogy negyedórát is. Mint minden Syoss termék,ez is csodákat tesz a hajammal. Nagyon puha,selymes lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Natibaba

2013. április 30.

Nekem abszolút bevált, most amúgy is nagy szilikonmentes mániám van :) Fényesebb és puhább lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 30.

kókusz90

Bőrprobléma: Kombinált
2013. március 3.

Ez egy álom a hajamnak! Nagyon nagyon puha lett tőle. Más érzetű puha, mint az eddig használt balzsamomnál. Ez lehet szilikonmentesség miatt van? És az is, hogy a száraz hajam (mint minden természetesen göndör) nem egy széttúrt szénakazal volt, hanem szépen beállt a vége, mintha csavaróból szedtem volna ki. Nem volt sprőd és nem volt szálkás! A dúsító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert nekem sok hajam van. De ezen a téren egy csoda! :)

Update: Nem hiszem el... Elsőnek nagyszerű volt a használata. Másodjára nem teljesített olyan jól, utána már nem voltam tőle elájulva, most pedig borzasztó már!!! :( Pedig olyan jó lett volna szilikon, parabén és paraffin mentes terméket használni. Az lett vele a problémám, hogy nagyon elnehezítette a hajamat, sőt mi több, mintha egy vékony gyanta szerű filmréteggel lett volna bevonva, és amikor beletúrtam, borzasztó volt, akadt benne a kezem. Én ettől rosszul vagyok, nem is lakkozom, sem waxozom a hajam, mert nem szeretem ha bármit érzel rajta. Ilyenkor mindíg piszkálom. :/ Borzasztó érzés volt. A másik pedig, hogy a tövénél úgy szétvált a hajam, mintha zsíros lett volna. Nagyon csúnya. És a hajam vége már nem volt olyan szép, mintha csavaróról szedtem volna le, hanem sprőd, száraz, felgyújtott szénakazal volt. Nagyon kiszáradt a vége, csak azért mostam meg idő előtt. hogy hátha helyre tudom hozni. Nem tudom hogy egy termék hogy válthat ki ilyet. :/ Egy jó időre félre rakom, majd lehet újra előveszem... egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Kombinált |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Cloudberry

2013. január 21.

Sokkal jobb, mint a termékcsalád balzsamja. Ez viszonylag puhábbá, kifésülhetőbbé teszi a hajat, bár ez sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide