Syoss

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml, 300 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   500 ml, 300 ml
Kategória:   Samponok

• Hosszantartó lelapulás elleni hatás
  • A maximális dús hatás a hajszárító hőjére aktiválódik
  • Gyengéd & könnyed hajtisztítás, szilikon nélkül
  • Légies dússág, mintha csak a fodrásztól jött volna - mindennap

Szmarties

2020. augusztus 11.

Az illata az jó, a kiszerelése gazdaságos, de nekem rettentően zsírosította a hajamat. Ecsettisztítónak viszont nagyon jó :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

angi009

2020. május 29.

Vékonyszálú a hajam, rengeteg volumennövelő terméket kipróbáltam már, ez a legnagyobb csalódások egyike. Folyékony mosószerként végezte :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Szandika12

2019. július 29.

Sokat használtam egy időben. Eleinte nagyon jó volt. Változást hozott a bio samponjaim után, szerettem hogy nem száradt annyira hullámosra (azért ez még nem volt tökéletes). Viszont a hajam nem volt annyira jó állapotban sokszor tőle. A flakonból kinyomva elég sűrű, tömény cucc jött ki, amivel nem volt kellemes hajat mosni. A flakonját egyébként szerettem, hogy fekete, nagyon elegánsnak tartottam. Könnyebb volt kivasalni, mint egy biosamponnal ( azok nagyon elő hozták a hullámokat, babahajak miatt szénakazal volt a hajam tetején). De mostani samponjaim ebben is sokkal jobban teljesítenek. Ami még jó volt a gazdaságos kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

Meoi

2019. május 22.

Olyan 1 éve ezt a sampont használom mert annyira bevált, hogy nem vagyok hajlandó lecserélni. Ezelőtt a mosást követő napon jó volt a hajam és a 2. napon kezdett lelapulni majd a 3. napon moshattam meg. Ez nem tett jót a festett hajamnak mert hamarabb kopott. Ezzel a samponnal nem kell koptatnom a színt mert 5. napon is jó még a hajam nem lapos nem zsíros. Illata tartós, ár mennyiség arány reális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

TheNancy07

2019. február 13.

Szilikonmentes hajápolásom karrierjét ezzel a samponnal kezdtem. Anno nekem nagyon jól habzott, nem zsírosodott a hajam jobban, és jó illatú volt. Ami tuti, hogy semmit se tapasztaltam abból, hogy most ez szilikonmentes. Szóval semmi negatívumot nem tudok rá mondani, nem kócolódott a hajam, nem volt száraz, vagy esetleg fénytelen. Csak a tudat, hogy akkor most ettől jobb lesz idővel. A kezdő szettem syoss kék szilikonmentes sampon, a hozzátartozó fehér üveges kék szilikonmentes balzsam és egy fakefe. Csak a többi összetevője miatt váltottam át bió samponokra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

bartazsuzsanna

2018. április 13.

Szeretem ezt a sampont, hónapok óta ezt használom, valóban látszik a hajtőemelő hatása. Finom az illata, nagy a kiszerelése, jól habzik. Nekem ennyi elég. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Airina

2018. február 20.

Már hónapok óta csak ezt használom, nagyon szeretem! Dúsítja a hajat, jó az illata is. Bár segítene a zsírosodáson is, dehát mindent ő sem tudhat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

zoe125

2017. november 29.

Nagyon gyorsan zsírosodott tőle a hajam, emiatt újravenni biztos, nem fogom. Az illata viszont tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Anyezz

2017. november 8.

Úgy általában is nagyon jók a syoss termékek, ahogy ez a sampon is. Nekem vékony szálú, lelapuló hajra abszolút bevált. 2naponta tudtam vele mosni, ami nálam jónak számít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Nekem valahogy bejött ez a sampon, már évek óta ezt használom. Időnként kipróbálok mást is, de valahogy mindig visszatérek ehhez. Nem lesz tőle korpás a fejbőröm, a hajamat sem zsírosítsa, elég 4-5 naponta hajat mosnom. Az illata is jó és valóban ad egy kis extra dússágot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Hydrolyzed Collagen, Panthenol, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Glycol Distearate, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamide MEA, Glycol Distearate, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamide MEA, Laureth-4, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydrogenated Castor Oil, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Limonene
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.