Tarte

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: justagiirl, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2014. augusztus 29.

Ár:   $38
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Hosszantartó bőrtökéletesítő alapozó

• Akár 12 órán át tartós
  • Teljes fedést és könnyed érzetet biztosít.
  • Könnyen kenhető és építhető

Ár: 10000 , Eladó: fkriszti23
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Judittttt

2019. április 24.

Kiváló alapozó. Egy kedves krémmániás lánytól vásároltam meg egy majdnem teli tubust, szerencsére pont az én színemben árulta. Legelső dolog ami szemet ütött, VÉGRE egy alapozó az én színemben. Tökéletesen illik a bőröm színéhez, nem lehet észrevenni, hogy ez nem az én bőröm! Konkrétan. Isten áldja a Tarte széles színskáláit. Nekem ugyan nagyon világos a bőröm, de sárgás, és erre nagyon ritka találni valamit. Már a nagyon világosnál elvérzik a legtöbb történet, de hogy sárgás legyen, ne rózsaszín, az szinte csodaszám. A Fair Sand a számomra tökéletes árnyalat. Ezzel már kb megvett, de ezen kívül, nagyon kellemesnek találtam a kissé habszerű állagát, gyönyörűszépen terül, építhető, közepes fedésű, nem okoz maszkos hatást, könnyedebb és erősebb fedés is elérhető vele az építhetősége miatt, finishe nem porosan matt és nem is diszkógömb fényes, tökéletesen természetes hatású, a kettő között. Engem nagyon lenyűgözött. És egy kis SPF is jutott bele. Valamint cruelty free. Csodás összetevők. Kell ennél több? Nagyon sok high-end márka nekem kiesik, mivel én nem vásárolok állatokon tesztelő cégektől semmit, így pl a híres DW is kimaradt nekem, de igazából nem is tudom, mi többet kéne tudnia egy alapozónak ennél. Nekem ez több, mint tökéletes, csakis ajánani tudom. Én hétköznapokon csak BB krémet viselek, csak azért vettem ezt, hogy alkalmakra, vagy ha erősebb fedés kell, akkor legyen kéznél. De amikor hozzá jutottam, egész héten ezt használtam, annyira tetszik a szín és minden, ahogy kinéz rajtam, nehéz volt mondani magamnak, hogy hétköznapra pedig csak BB. :D Egyetlen hibája van: a száraz részeket ki tudja emelni, ilyenkor ajánlatos nagyon alaposan aláhidratálni, és kenegető mozdulatok helyett ütögető mozdulattal feltenni az alapozót. De ez a kis hiba eltörpül a sok pozitívuma mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

szKrissy

2019. február 5.

Szuper alapozó! :) Pedig a sűrű, habszerű állaga miatt én sem gondoltam volna, hogy szeretni fogom. Nagyon jól fed, mégis termèszetes és tartós. Szépen építhető és eldolgozható rajta minden (akár por, akár krém állagú), nem mozdul el. Amikor szárazabb, hámló foltok vannak az arcomon, egy-két csepp Tarte maracuja olajat teszek hozzá. Együtt és külön-külön is nagy kedvencek. :) Ami még plusz pont nálam, hogy nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Bog

2018. január 5.

Meglepően jó alapozó!
Az állaga alapján azonnal kizártam, hogy ez tuti nem jó nekem, de kaptam egy mintát (ami 4-5 alkalomra elég volt!) egy rendelésem mellé, így adtam egy esélyt neki. És meglepett az eredmény! Nagyon szépen fed, nem lesz maszkos a hatása és viszonylag tartós. Azért egy DW-vel nem ér fel, de szépen tartja a bronzosítót, pirosítót 8-10 órán keresztül, és kevésbé zsírosodik át a bőrőm vele. Szeretem, hogy természetes hatást is el lehet érni vele és erős fedést is. Kézzel is remekül eldolgozható, ha rohanós reggelem van.
Lehet hogy be fogok szerezni egyet magamnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

Meglepően jó alapozó!
Lehet hogy be fogok szerezni egyet magamnak!

CherryBlossom

2017. november 17.

Nagyon szeretem! Gyönyörű a finishe, de mégis természetes a hatás. Egy rétegben számomra már teljes fedést ad, de legalábbis erős közepeset. A szükséges helyeken ettől függetlenül tovább építhető. A színválaszték megfelelő. Nekem Beauty Blenderrel felvíve működik a legjobban, ecsettel néha beleül a pórusaimba. Az én bőröm vízhiányos T-vonalban zsírosodó, szóval papíron pont nem nekem való, de valahogy mégis jól működik. Délutánra a T-vonalam átfényesedik, de ennyi az össz problémám :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Daniellapalfi

2017. augusztus 4.

A színemet nem igazán sikerült eltalálni annak ellenére hogy eladó segített benne, de úgy gondolom attól még elfog fogyni mert elég jó a fedése és szépen mattít. Emellett mind rózsaszín, mind sárga bőrtónusú emberek számára megtalálhatóak a színek, ezért külön pluszpont jár. Ha legközelebb megyek olyan helyre ahol kapható Tarte, biztos hogy újraveszem és tüzetesen vizsgálom át a színeket hogy megtaláljam a sajátomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

tdobos

2017. június 3.

Közepes fedesű, tartós alapozó. Nem ragad, púderes érzés felkenés után. Egész nap tart, nem fényesedik ki még a T-zónában sem. Érzékeny bőrre is jó választás lehet, nem irritálja a rozaceás bőröm. A színe szépen illeszkedik a bőrhöz, nem kelt maszk hatást. Van viszont egy hátránya, ami nem von le az értékéből, de érdemes figyelni rá mielőtt az ember beruház rá. A púderes finishnek köszönhetően a legkisebb bőrszárazságot, hámlást is láthatóvá teszi és beleül. Erre érdemes figyelni. Akinek nincs ilyen probléma a bőrével, nagyon fogja szeretni. Nekem sajnos emiatt nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

LBN

2016. november 14.

Imadom. Keves kell belole, jol terul, rengeteg arnyalata van, termeszetes hatasu a boromon. Az uram aki nagy "szakerto" a sminkek teren, csak annyit mondott ra hogy nem latszik, hogy volna valami a boromon, csak hogy termeszetesen szebb az arcom. Hat kell ennel nagyobb dicseret ha az ember lanya sminkel?! :)
100% hogy ujravasarolom, ha elfogy.
Arban en azt a logikat kovetem ujabban, hogy vettem mar legalabb 4 alapozot amit keverni kellett, vagy puderrel erositeni/puhitani es meg akkor is maszk hatasa volt az arcomon, elutott. Lehet, hogy ez 4 drogerias alapozo ara, de nem kell kompromisszumokat kotni vele. Es hat nem utolso sorban az erzekeny boromet nem kezdi ki, nem erzem hogy szaritana az arcomat, mint akarmelyik (akar hidratalo) alapozo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

100% hogy ujravasarolom, ha elfogy.

Isabelle

2016. május 4.

Próbálgattam és meg vagyok elégedve. Szépen fed, matt finish, jól építhető, ahogy előttem már írták,tényleg az arcon marad ,nálam legalábbis több mint 8 órán át tartott, persze ez bőrtípusonként biztosan változik. Egy kicsit szárít,persze a T zónában ez nem hátrány az arc többi részén pedig előkrémezéssel megoldható. Nagyon tetszik, hogy nem illatosított ,ergo allergiás ill. érzékeny bőrűeknél is jól beválhat. A hozzá való ecset fantasztikus ,nem az alapozóhoz, hanem púder ecsetnek használom, annyira jó tömör és puha. 15-ös fényvédőt is tartalmaz, max csillagot kapja, igaz az áráért egy fél csillagot levonnék,de sokszor téényleg jobban megéri 1 drága alapozó sok drogériás helyett, amik nem válnak be és csak kihasználatlanul állnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.

Kandi

2015. február 1.

Abszolut kedvenc, igazi csodaszer. Olyan alapozot kerestem mar evek ota ami elfedi a rozaceamat/pattanasokat, mattit es matt marad, termeszetes hatasu, nem ul bele a rancokba es nem irritalja az erzekeny boromet. Probaltam drogerias alapozokat,dragabbakat: Clinique-t, Estee Lauder Double Wear-t, egyik sem valt be. Ez viszont tokeletes! Mindent tud, amire vagytam. Konnyu, habszeru allaga van, gyonyoruen fed, epitheto, termeszetes matt finishu es tartos. Rengetegen megdicsertek hogy milyen szep a borom miota hasznalom! Tarte Amazonian Clay Finish puderrel tokeletsnek tunik a borom. Nem olcso, de megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Phytantriol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Phytantriol h I al 2 2