L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. augusztus 21.

maow

2020. március 29.

Lányok, nem vonták ki a forgalomból, a Feelunique honlapján, illetve külföldön még most is elérhető!

A top 3 szempillaspirálom egyike. Imádom, hogy nagyon vékony keféje van, mert így a külső szemzugban megbújó pillákat, illetve az alsó pillasort is ki tudom festeni anélkül, hogy teljesen összekenne. A végeredmény szépen definiált, hosszú, dús pillák. A festéke szép fekete, tartós, nem pereg le, viszont nap végén micellás vízzel könnyedén lemosható. Már több tubussal elhasználtam, és továbbra is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Lily04

2019. augusztus 25.

Nekem ez volt A SZEMPILLASPIRÁL. Évekig csak ezt használtam, amikor itthon már nem lehetett kapni, akkor külföldről rendeltem, de egy idő után már nem tudtam beszerezni. Mai napig vérzik utána a szívem, sok spirált kipróbáltam azóta, de egyik sem tudja azt hozni, mint a Telescopic. Iszonyatosan hosszú szempillákat csinált, többen azt hitték műszempillám van. És nagyon tartós volt, bulit, esőt, sportot, sírást, nyári meleget, mindent kibírt, egyáltalán nem kenődött el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Én a fekete tubusos verzióját rendeltem meg külföldről, miután sok helyen találkoztam vele. Nekem csalódás volt, nem tudtam használni. Ha az ember meg is van így-úgy a felkenéssel (mert a keféje egyáltalán nem praktikus), nehezen szárad és pár óra múlva elmaszatolódik az egész nagyon csúnyán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

lalabel

2018. november 19.

Örök kedvenc, nagyon sajnálom, hogy már nem jutok hozzá sehol. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Örök kedvenc, nagyon sajnálom, hogy már nem jutok hozzá sehol. :(

Fzks

2017. szeptember 11.

10/1000✨
Életem legjobb szempillaspirálja. Egy IG videóban használta egy csaj és brutális szempillàkat csinált vele magának. Na itthon persze nem lehetett már kapni, nem úgy külföldön. Az én drága nővérem megajándékozott egyel mikor hazajött Angliából. Egyszerűen imádom. Nagyon furcsa volt elsőre a feje de ma már szerintem mást nem is tudnék használni. Mivel pici és vékony a tövekbe is beér és nem kenődik fel a szemhéjamra. Nekem egy (ISMÉTLEM: EGY) ilyen spirál bőven bejár FÉL évig, úgy hogy naponta használom. Teljesen vízálló, meg egy vad buli után se lesz semmi baja, viszont micellás sminklemosóval és langyos vízzel tökéletesen lejön, nem irritálja a szemet.
Nekem alapból nagyon béna szempillám van, rövid, szőke és szögegyenes. Na ezzel és egy szempillagöndörítővel nagyon szép eredményt sikerül összehoznom. Már a másodikat használom belőle, közben a nővérem is ilyenre váltott, szóval tényleg csak ajánlani tudom.:)
[ Egyetlen hátránya, hogy a L'Oréal állatokon tesztel, ez az egyetlen oka annak, hogy vérző szívvel, de nem veszem újra. ]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

10/1000✨

nikolettsteiner

2016. november 28.

Angliában sikerült hozzájutnom, remélem, ha itt nem, vagy Ausztriában nem, akkor rendelni tudok, mert ez a legeslegjobb szempillaspirál, amit életemben vettem és használtam, ez a spirál műszempillahatást nyújt, nem csak ígéri, be is válik, nagyon szép eredménye van és építhető is, nagy szerelem nekem, Sose próbálnék kis mást már :D :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Judit16

2016. június 13.

Nagyon szép, műszempilla hatású eredményt IS kaphatunk, bár túlzásokba lehet esni vele. Hosszú és sűrű pilláim vannak, egyetlen gondjuk, hogy egyenesek, de szempillagöndörítővel + ezzel a spirállal ez megoldható probléma. Én inkább csak akkor használom, ha este megyek valahová, nappalra nekem kicsit túl sok, főleg, mert az egyik legutálatosabb dolog számomra a szempillaspirál lemosása, és ez a spirál nem épp könnyen jön le. Szuper tartós, az ecsetje első blikkre furi, de könnyen használható, a szempilláink tövét is elérhetjük vele. Nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

CeCeDrake

2015. december 15.

Nagyon szerettem, de egy ideje nem látom a polcokon. Viszont az UMA kínálatban van egy spirál, ami kísértetiesen hasonlít erre, mint kívülről, mint belülről és az eredmény tekintetében is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

VVioletta

2015. október 10.

Remélem, tényleg nem gyártják már. Nagyon rossz vásár volt, nekem a vízálló volt meg, és az égvilágon semmivel nem akart lejönni, pedig természetesen vízálló sminkre valókkal próbálkoztam. Ilyen pici darabokban vált le, amik megültek a szem alatti ráncokban és irritálták a bőrömet. Amúgy átlagos volt a hatása, egy dúsító spirállal együtt azért lehetett használni. Az előbb említettek miatt azonban nem kaphat 2-nél többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

xxEDITxx

2015. június 3.

Véleményem szerint ez a világ legjobb szempillaspirálja! A rövid, kevésbé ívelt szempilláimból elképesztően hosszú pillákat fest, melyek sosem ragadnak össze. Teljesen olyan hatásuk van, mintha természetesen ilyen hosszú szempilláim lennének. Nem pereg, könnyű felkenni, minden szempontból tökéletes!
Viszont mivel nekem dús szempilláim vannak, ezért nincs rá szükségem, h dúsítson is, olyan ismerősömnek, akinek ritka szempillái vannak nem vált be.
De én maxmálisan elégedett vagyok, szerencsére még külföldön be lehet szerezni. ++++++++++++++++++ :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.