Terra Naturi  Aloe Vera Szemfesték Lemosó

Terra Naturi

Terra Naturi Aloe Vera Szemfesték Lemosó

Ár:   650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szecsuani, Módosítva: 2015. december 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az érzékeny szemkörnyék tisztítására ajánlott minden korosztály számára.

Gyengéden, mégis alaposan távolítja el a vízzel oldható szemfestékeket. A bio szójaolaj és a bio napraforgóolaj gazdag az esszenciális zsírsavakban, így a bőrt bársonyossá és puhává teszik. Az aloe vera és a glicerin megőrzik a bőr természetes nedvességtartalmát.

wildrose

2019. február 17.

Kellemes, enyhe illatú, krémes állagú szemfesték lemosó, elég jól lehozza a sminket és nem csíp. Kicsit talán szárít, de ez nem meglepő az alkoholtartalma miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

lena76

2018. április 7.

Szemfesték lemosására nem igazán alkalmas. Leszed valamennyi festéket, valóban gyengéd, nem csíp. De ha utána még micellás vízzel is dörgölnöm kell a szemem, akkor minek használjam ezt előtte? Nálam kukában végezte, pedig nem szoktam ilyet alapos ok nélkül

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

piperepozitív

2018. április 7.

Csak szemsmink lemosására szoktam használni.
Pont jó az állaga, lágy krémes, amit alig szív be a vattakorong, így tényleg oda megy, ahova kell. Rajta hagyom a korongot a szememen pár másodpercig, és letörlöm vele a sminket, a nagyját gyorsan lehozza. Viszont nem szed le mindent, mindig marad valami, de próbálom nem nagyon dörzsölni a szemem, inkább áttörlöm még micellás vízzel, az arcom egyébként is azzal szoktam a szemsmink lemosása után.
Egyáltalán nem csípi a szemem. Szeretem használni összességében, bár a hatékonysága lehetne jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Csak szemsmink lemosására szoktam használni.

snori

2018. január 1.

Sajnos mint sminklemosó nem igazán vált be, én is arctisztító keféhez használom, ahhoz viszont tökéletes! Szépen tisztít, heti egyszeri használathoz nagyon sokáig elég lesz, ha elfogy újra fogom venni, mert érezni az ápoló hatását. Csak azért 4 csillag, mert a szempillaspirált nem tudja leszedni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Dorci1987

2017. augusztus 16.

Arctisztító keféhez vettem, nem a szememre, hanem arcra, mert szeretem a gyengéd arctisztító termékeket. A szemfestékkel nekem bajlódik, pedig nem is vízálló, de elképzelhető, hogy nem helyesen használom, ki kell próbálnom egyszerűen vattakoronggal is (jelenleg vizes arcra teszem, és úgy mosom le a szemfestéket). Szoktam tenni az arctisztító kefém masszírozós oldalára, és az éjszakai olajozás után egy sima reggeli kis wellnessel teljesen tisztára mossa az arcom, és a szemem körül is bátran bíbelődöm vele. Nagyon szépen tisztít, de egyáltalán nem szárít, és csodásak az összetevői. Tuti, hogy újraveszem, sőt, kíváncsi lettem a nagytesójára is :-) Még így is megkapja az 5*-ot, hogy a szemspirált nem szedi úgy le, biztos hogy csak én vok a béna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Dhewilgirl

2017. május 27.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, azt hittem életem sminklemosója lesz, de nem :( Vízálló spirállal és sima szemceruzával kellene megküzdenie, de nagyon kell dörzsölni a szempilláimat, hogy leszedje. Sminklemosás után szoktam arcot mosni, és akkor pedig még pergett is le utána jó pár festékpötty, amit nem szedett le. Nagyon csalódott vagyok, mert csupa jókat írtak róla. Elhasználom mondjuk, ha már megvettem. Két csillagra az húzza fel, hogy tényleg nem irritál (legalább...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Barbi25

2017. április 20.

Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a szemfesték lemosóval. Tökéletesen leszedi a sminkemet , és nem vált ki irritációt. Az ára is tökéletes , ha elfogy biztosan újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Milkycaster

2017. április 19.

Most fog elfogyni az első tubus, és biztos hogy újra fogom venni. Maradéktalanul lehozza a vízálló spirált is, még sosem ébredtem pandaként, miután leszedtem a sminkem. :) Az ára is nagyon kedvező, nagyon sokáig bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Babimami

2016. december 6.

Rendszeresen újraveszem ezt a lemosót, meg vagyok vele elégedve, a vízálló sminket is maradéktalanul lehozza, és egyáltalán nem csíp, az érzékeny szemeim nem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 6.

PuszPusz

2016. szeptember 28.

Kedvenccé vált, nem csak nálam, minden nőnél akinek megmutattam. Egyszerűen jó. Mindent leszed, nem csípi a szemem, natúr és olcsó. Yesssss!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice