Terra Naturi

Ár:   750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikeee, Módosítva: 2012. augusztus 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden korosztály számára ajánlott termék, mely gyengéden távolítja el a bőrről a szennyeződéseket és a sminket.

NamelessWonder

2016. július 7.

Még az ásványi sminket sem képes leszedni. Nagyon rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Még az ásványi sminket sem képes leszedni. Nagyon rossz.

Amphitrite

2015. október 3.

Az illata az elején tetszett, de már unom. Szerintem nemis tisztít eléggé... olyan, mintha csak maszatolnám az arcomon a szennyeződéseket. El fogom használni, mert ártani sem árt, kidobni nem szeretek termékeket. Valószínűleg nekem az arclemosó tejek nem jönnek be, vagy csak maga ez a termék nem. Régebben használtam egy Helia-D arctejet, úgy emlékszem az jobb volt, de váltottam, úgyhogy az sem volt tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 3.

tellokin

2015. július 3.

Sajnos számomra használhatatlan, irritál, kipirosodok tőle, a kukában landolt :( Persze lehet, hogy normál bőrön működik.... Egyébként a sminkkel rendben elbánt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

alvingirl

2015. június 15.

Állati jó illata van, én sminklemosás után szoktam ezzel megmosni, olyan jó érzés, jó puha lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

barackvirág

2015. június 14.

Nekem először furcsa volt az állaga (mint egy hígabb krém). Eleinte simán kézzel kentem el vizes arcon, úgy nem sokat ért, így most inkább vattakoronggal használom, így valamivel hatékonyabb. Viszont sajnos valamennyi smink mindig marad az arcomon használat után, és ugyan finom puha (és látszólag tiszta) lesz a bőröm, mégsem 100%-os :/ nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Goldapple

2015. április 12.

Igaz még csak néhány napja használom ezt a terméket, de nagyon elégedett vagyok vele. A benne lévő olajok hihetetlenül táplálják a száraz, érzékeny bőrömet, egyáltalán nem szárít és a funkcióját is szépen betölti. Az összetevői is nagyon szuperek. :) 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

stenonis

2015. január 20.

Nagyon jó, megfelelően tisztít, még egy minimál szemsminket is le tud vinni, de egyáltalán nem szárít. Szeretem az állagát, bár lehetne picit krémesebb. Nem csodaszer, de jó hatással van a zsíros bőrömre, így a téli időszakban mindenképpen ennél maradok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

klaris171

2014. november 29.

Nekem egyáltalán nem vált be. Kíméletes és valóban nem szárít, de tisztító hatása is nulla, pedig a sminklemosást micellás vízzel oldom meg és utána már szinte semmi dolga nincs, de még így sem vagyok vele megelégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

bbubi00

2014. október 18.

Örülök hogy rátaláltam! Azóta egyre kevesebb a pattanásom és bőrhibám, nem húzódik a bőröm. Rájöttem hogy az én érzékeny bőrömet egyszerűen nem lehet semmilyen szappan alapú tisztítóval mosni mert kiszárítja és hámlik. Én is vattával lemosom vele az egész arcom (a sminket is a szememről, szépen leszedi) majd leöblítem. Így mivel olajos, marad annyi rajta ami hidratálja és gyógyítja az éjszaka folyamán, reggel pedig elég csak vízzel arcot mosnom. A toniknak sem érzem szükségét azóta, mert sokkal tisztábbak és kisebbek a pórusaim. Az meg hogy natúr csak hab a tortán!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

HyperBunny

2014. augusztus 22.

Még csak pár napja használom, úgyhogy nem ringatom magam abba a hitbe, hogy ez egy csodaszer, de egyelőre muszáj öt csillagot adnom, mert nem húzódik utána a bőröm és a homlokom sem fénylik tőle pár óra után.
Egyébként illat meg állag miatt olyan, mintha mangós joghurttal mosakodnék. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Egyébként illat meg állag miatt olyan, mintha mangós joghurttal mosakodnék. :D

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol