Terra Naturi

Ár:   980 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda799, Módosítva: 2019. február 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven és tartósan ellátja a bőrt nedvességgel, puhává és bársonyossá teszi.

Nem tartalmaz szilikon és más ásványi olaj alapú összetevőt. Kizárólag természetes illat és aroma anyagokat tartalmaz. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Eple

2020. március 16.

Szeretem mert megfelelően hidratál, nem okoz pattanásokat/mitesszereket, egész hamar beszívódik. Több arckrémet is próbáltam már eddig ez a legjobb :)
Bőrtípus: Kombinált, érzékeny

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Bőrtípus: Kombinált, érzékeny

Szilviams0118

2020. március 2.

sajnos nem lettünk barátok, nekem túlságosan zsíros, pedig a széltől kiszáradt arcbőrömre vettem.

update: kézkrémként tökéletesen funkcionál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

update: kézkrémként tökéletesen funkcionál :)

natasa

2019. december 27.

Éjszakára használom, és nagyon jól teljesít. Nem gondoltam, hogy ez a kis olcsó krém ennyire jó lesz. Az állaga lágy, kellemes használni. Nem ragad, nem zsírosít, jól szívja a bőröm. Kifejezetten jól hidratál, mást nem is várok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 27.

SunnyBunny

2019. november 23.

A szérumával együtt használtam. Nyáron találtam rájuk. Nem csalódtam, sőt, meglepően jól hidratált. Nyárra elég volt a vízhiányos bőrömnek, de így ősz végén, már érzem, hogy kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

clairenoctuelle

2019. augusztus 6.

Kellemes meglepetést okozott ez a krém: nagyon jól hidratál, ugyanakkor nem hagy zsíros érzetet.
Ennyi pénzért érdemes kipróbálni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Ennyi pénzért érdemes kipróbálni ;)

kistusi77

2019. április 19.

A legjobb krém a zsíros bőrömre, gyorsan beszívódik, kellemes illatú. Nagyon sok krémet kipróbáltam már, de eddig ez mattít a legjobban! Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.