Terra Naturi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: floracska6, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. november 24.

Lelőhely:   Müller

A szempilláknak látható push-up hatást kölcsönöz az ívelt szálas ecsettel, és a szemek nagyobbak lesznek.

100%-ban szilikonmentes, természetes olaj alapú összetevők és szintetikus illat-, és színezőanyag mentes

floracska6

2020. november 24.

Egy ideje elkezdtem figyelni az összetevőket a kozmetikumokban és rájöttem, hogy kb. a nesszeszerem háromnegyed részét kukázni kell. Maybelline, L'oreal mind tele vannak parabénnel és különböző káros összetevőkkel amikről nemrég még semmit sem tudtam, egy téma iránt érdeklődő és vegyészettel foglalkozó ismerősöm hívta rá fel a figyelmem. Elkezdtem keresgélni mentes kozmetikumok után így találtam rá a Benecosra és a Terra naturi-ra és láss csodát pontosan ugyanazt nyújtják mint a korábban említett nagy márkák csak olcsóbban és káros anyagoktól mentesen. Ezek után nem kérdés, hogy ezt a spriált választom majd a Maybelline-el szemben ugyanis hatásában pontosan ugyanazt nyújtja, szép hosszú pillákat eredményez és tartósságban sincs különbség. Nem csomósodik, tényleg nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Lactic Acid, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.